• Емоції і ваше здоров'я. Як емоції можуть викликати захворювання

  • Понеділок, 26 квітня 2010 року
Ось деякі роздуми про зцілення в цей холодний зимовий день у Нью-Йорку. Я сподіваюся, що вони зможуть бути корисними й, можливо, надихнуть Вас використовувати принцип "одужання зсередини".
 
У будь-якому одужанні головне - це емоційне зцілення. Буквально - це "внутрішня робота". Саме тому я називаю це "одужанням ізсередини".
 
Емоції, які ми пригнічуємо, можуть стати причиною хвороби. Те, як ці хвороби проявляються в кожному з нас, є повністю індивідуальним. Звільнення від цих емоцій може вилікувати хворобу. Навіть рак. Навіть ті хвороби, які в сучасній західній медицині вважаються невиліковними.

Можливо, ці заяви здаються самовпевненими. Проте вони були добре зафіксовані науково-дослідними методами, які використовують у західній науці, і також не виходять за межі загальноприйнятих лікувальних концепцій у всьому світі. Опис конкретних деталей - поза можливостями цієї статті, але за бажання вони можуть бути знайдені у ряді моїх попередніх статей "Сила розуму".

Гнів, страх і печаль. Ось три первинні емоції, що можуть стати причинами хвороби. Це абсолютно нормальні й природні відчуття, і всі ми відчуваємо їх як природні аспекти нашої чудової людяності. Але коли ці відчуття виявляються поглиненими без можливості вираження або випуску, вони можуть створити вібраційний стан у нашому тілі й дусі, і привести до руйнування природного гомеостатичного балансу.
 
Ця розбалансованість може виражатися в появі симптомів хвороби духу й тіла. Я використовую терміни дух-тіло, оскільки ці симптоми можуть бути у фізичних проявах і/або як емоційні стани. Коли симптоми стають досить вираженими, вони виявляються, і ми зможемо знайти відповідний діагноз для цих проявів у західній медицині.
 
Пригнічувані емоції
 
Звідки виникають пригнічувані емоції? Це залежить від Вашого світогляду.
 
По-перше, їхня поява може бути пов'язана з пережитими нами протягом цього життя подіями, які травмували нас, найчастіше в ранньому дитинстві. Це відбувається після того, як ми втрачаємо чудовий дитячий безтурботний стан і набуваємо знань, досвіду й певних відчуттів до подій, що відбуваються довкола нас. Ми можемо зіткнутися з подіями, які є для нас емоційно болісними, й одна з природних реакцій - захистити себе й внутрішньо впоратися з цими емоціями.

Інше джерело пригнічуваних емоцій - події минулих життів. Якщо це поняття є для Вас спірним, прошу Вас все-таки утриматися від недовір'я і продовжити читати. Існують широкомасштабні дослідження, проведені авторитетними вченими, що підтверджують істинність цих явищ. Знову ж таки, ця стаття не описує конкретні деталі тут, але якщо Вам це цікаво, будь ласка, напишіть мені.

Душевні травми, отримані в минулому житті, і які не були вилікувані протягом минулих перевтілень, можливо, слідують разом із нами в цьому житті, коли ми увійшли знов до нашого сьогоднішнього тіла-розуму. Цікаво, що концепція минулих життів поширена в найрізноманітніших традиційних медичних ученнях. Ці традиційні системи знань використовують це поняття в своїх конкретних інтерпретаціях і для лікування хвороб, і для отримання здоров'я.

Доктор Моехсам - лікар, музикант і письменниця, що проживає в Нью-Йорку.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...