• Які є недоліки в'єтнамок з точки зору ортопедистів?

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Субота, 31 серпня 2013 року

В’єтнамки, які є традиційним взуттям для більшості азіатських країн, таких як В’єтнам, Японія та Китай, універсальні: їх носять жінки, чоловіки, діти й дорослі.

На перший погляд в’єтнамки здаються простим і зручним взуттям. Але при тривалому носінні вони можуть стати однією з причин болів і травм, також як і високий каблук. Причина в тому, що в’єтнамки не підтримують склепіння стопи, тривале їх носіння пошкоджує пальці та м’язи ніг.

Яка ж думка ортопедів щодо в’єтнамок? Фахівці з Синайської медичної школи Нью-Йорка попереджають про потенційну небезпеку такого взуття: в’єтнамки змінюють ходу, приводячи до виникнення проблем в ступнях, стегнах, колінах і спині. Крім цього, автоматичне стиснення пальців ніг для того, щоб утримати взуття на місці, призводить до додаткового тиску на певні групи м’язів і як наслідок, виникає небажане напруження в зоні кісточок, ніг і спини.

При носінні такого взуття необхідно постійно утримувати її на нозі. Удари підошви в ступню, тертя крепіння між пальцями і у верхній стороні ступні — все це впливає на ходу, змінюючи роботу м’язів, сухожиль і суглобів. Також зменшується довжина кроку, що може привести до появи болів в нижній частині ніг і виникнення підошовного фасцііта.

Відсутність пом’якшення ударної сили під час кроку при носінні в’єтнамок за рахунок їх тонкої підошви, особливо при ходьбі по нерівних поверхнях, може стати причиною болів або розтягнень.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...