ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Трансгендер, який змінив стать, вирішив стати дівчиною. ФОТОрепортаж

Велика Епоха
(SWNS)

Дівчинка-підліток каже, що вона відмовилась від зміни статі після того, як користувачі TikTok помилково сприйняли її за хлопчика.

16-річна Еш Ескрідж, студентка з Міссули, штат Монтана, почала змінюватися на хлопчика, коли їй було 13 років. Вона розповіла, що у віці 12 років відчувала депресію і потрапила під вплив «авторитетів у соціальних мережах», які переконали її в тому, що вона трансгендерна.

Еш юридично змінила ім’я на Грейсен, а також здійснила соціальну трансформацію, яка полягала в зміні гардероба та зачіски. Коли їй виповнилося 16, Еш почала приймати тестостерон, і її голос став нижчим. Дівчина зрозуміла, що зробила помилку у квітні, відчувши себе «неприродно» з волоссям на тілі та низьким голосом, тому почала процес де-трансформації у цьому році.

Еш Ескрідж, 16 років (SWNS)
Еш змінила своє ім’я на «Грейсен» і почала жити як хлопчик (SWNS)

Еш розповіла, що змінити стать її підштовхнули користувачі популярних соціальних мереж, коли вони розповіли про те, як це рішення позитивно на них вплинуло.

«Я побачила купу матеріалів в інтернеті та вирішила спробувати стати іншою», — розповідає Еш. «Я переглянула відео в TikTok, де впливові користувачі розповідали про те, як зміна статі врятувала їхнє життя. Я дуже хотіла, щоб це врятувало і моє життя».

«Моя сім’я була дуже збентежена — моє життя було по-справжньому жіночим, і я ніколи не демонструвала неприязні до того, що я дівчинка. Вони підтримували мене, але вважали, що це не правильно».

Пані Ескрідж поділилася: «Еш сказала нам, що вона транс. Це було після пандемії ковіду, коли вона тривалий період сиділа вдома. Потім почала витрачати занадто багато часу на TikTok, спостерігаючи за блогерами, які розповідали, як вони пройшли подібне. Про те, як вони трансформувалися, і це зробило їх щасливими. Ми почали сумніватися в цьому та відступили.

«Ми сказали їй, що приймемо її такою, якою вона є, але ми не вважаємо, що це правильний шлях для неї».

Після двох з половиною років життя як чоловік, Еш почала приймати гормони.

«Мій голос став осиплим, і це було не приємно. Коли голос почав опускатися, я відчувала себе невпевнено, а волосся на тілі виглядало дуже бридко», — розповідає Еш. «Все це накопичувалося, і я сумувала за своїм дівчачим життям — мені не вистачало того, як мене сприймають у суспільстві. Переломним моментом стало те, що мені наснився сон про те, що я дівчина, і я подумала: «Я так більше не можу“».

Еш з батьками. (SWNS)

У квітні 2023 року Еш сказала своїй родині, що зробила помилку і хоче відмовитися від трансгендерності.

Пані Ескрідж згадує: «Вона прийшла до нас і сказала, що зробила помилку. Еш розповіла нам, як легко на неї вплинули соціальні мережі. Ми були шоковані, але водночас відчули полегшення, оскільки вважали, що це не найкращий шлях для неї. Як я вже сказала, ми були шоковані, але ми підтримували її, ми завжди їй допомагали».

І Еш, і пані Ескрідж сказали, що це був «важкий шлях», оскільки Еш втратила друзів після того, як прийняла рішення про припинення зміни статі. Тепер мама і донька хочуть висловитися і виступити за надання кращої психологічної допомоги підліткам, які опинилися в подібній ситуації, як і Еш.

«Це змусило мене приховувати себе — це було дуже важко зробити. Мені було складно, люди, яких я знала в реальному житті, не підозрювали, що я не народилася хлопчиком», — розповідає Еш. «Мені довелося пристосовуватися до того, як я ходжу і розмовляю, що було для мене неприродно. Вони думали, що я народилася чоловіком, і після моєї відмови від трансгендерності я втратила багато друзів».

«Я нікому не казала, що народилася дівчинкою, бо соромилася цього. У глибині душі я знала, що це не я».

За матеріалами The Epoch Times USA