• Скляні «Медузи» — чарівні витвори мистецтва від Даніели Форті

  • Ксенія Раднева | Велика Епоха
    Четвер, 26 жовтня 2017 року

Майстер з Італії Даніела Форті здивувала світ колекцією своїх робіт під назвою «Медузи»: використовуючи унікальну техніку роботи зі склом, вона створила прозорі предмети інтер'єру. Ці фантастичні твори виглядають так, ніби це мешканці моря, що нагадують справжніх медуз.

Роботи Даніели Форті (Daniela Forti) розширюють наші уявлення про скло, до якого багато хто ставиться як до повсякденного побутового матеріалу. Художниця задіює спеціальний процес для створення приголомшливо сюрреалістичних творів напівпрозорого мистецтва, які нагадують загадкових морських істот — медуз.

Даніела Форті родом із Риму, її роботи — це вишукана тосканська традиція. З 1982 року вона живе в Chainti, де відстоює свою важкою працею зароблену репутацію майстра зі створення виробів зі скла. Її остання колекція називається Meduse — «Медуза».

Для створення своїх захоплюючих скульптур вона використовує метод glass fusion — оперативне розплавлення вже затверділих шматків скла, які зливаються разом, утворюючи нові чудові форми.

У випадку з Meduse гравітація — це «інструмент», який допомагає Форті створювати реалістичні «щупальця», які часто можна побачити в її творах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...