• Квілінг як мистецтво: витончені роботи Сєни Руни

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 16 серпня 2016 року

Квілінг — дивовижне мистецтво створення картин та композицій зі скрученого кольорового паперу — може стати чимось більшим, аніж просто хобі. Сєна Руна з Туреччини відкрила в собі справжній талант у цьому виді паперового мистецтва. Її роботи відрізняються унікальністю стилю та витонченістю виконання.

Сєна Руна народилася у Стамбулі в 1983 році. У 25 років закінчила Університет Мармара зі ступенем бакалавра гуманітарних наук і влаштувалася на роботу HR-фахівцем до рекрутингової компанії.

Близько трьох років тому в інтернеті Сєна побачила барвисту картину, зроблену в техніці квілінг. Ця робота настільки сподобалася дівчині, що вона спробувала витворити щось схоже. Хоча перші спроби виявилися невдалими, Сєна Руна не здалася, і почала вивчати літературу і вчитися у майстрів квілінгу. Згодом у неї виробився власний стиль, і вона почала створювати свої, унікальні і пізнавані роботи в техніці квілінг.

«Все, що ви створюєте, може стати мистецтвом. Якщо ви вірите, що створюєте щось прекрасне, то люди з вами погодяться. Я новачок у мистецтві (лише 7 місяців займаюся творчістю), іноді мені стає страшно, а іноді ні. Я просто вірю в те, що я роблю, і знаю, що і в майбутньому буду творити», — каже Сєна.

Це хобі настільки захопило дівчину, що вона вирішила залишити свою основну роботу і повністю присвятити себе виготовленню композицій з паперових завитків. І недаремно: багато цінувальників творчості захоплюються роботами Сєни, відзначаючи її відчуття кольору та приголомшливу витонченість виконання.

Сама ж Сєна каже, що процес створення композицій дарує їй багато задоволення, а створення унікальних речей — відчуття свободи. На сьогодні дівчина створила понад 180 фігур. Свої роботи Сєна Руна викладає на сторінках Facebook і Instagram, які вже зібрали безліч шанувальників.

Також Сєна продає свої творіння в інтернет-магазині, ціна на них починається від $80. Середній розмір картин — 25 х25 см.

Фотографії робіт Сєни Руни публікуються «Великою Епохою» з дозволу автора.

Дивіться також мистецтво створення льодяників у вигляді тварин за старовинним рецептом від Сінрі Тедзука

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...