• Камінь, метал, скло, квіти: прикраси ручної роботи Станіслави Коробкової

  • Алiна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 9 червня 2016 року

Станіслава Коробкова створює прикраси ручної роботи в техніці Тіффані, майстерно поєднуючи камінь, скло, метал і квіти. Всі свої роботи дівчина представляє в групі «Wild Wild Heart», де можна не тільки помилуватися прикрасами, а й зробити замовлення.

Як розповідає Станіслава, з дитинства вона любила малювати, фотографувати й робити щось своїми руками. Але професія дизайнера не приносила їй належного задоволення: Станіславі хотілося робити щось своє, щось відчутне та красиве. Спочатку дівчина захопилася листівками, до яких вона робила ілюстрації, а потім відкрила для себе прикраси в техніці Тіффані.

Для створення своїх прикрас Станіслава вибрала камінь, метал, скло і квіти: «Я люблю мінімалізм, прості лінії, природну тему; мені подобається, що засушені квіти та листя тепер можна не просто зберігати в книгах, а використовувати в роботі і показувати всім, які вони красиві. І я просто намагаюся робити те, що носила б сама».

Процес створення таких прикрас досить непростий: спочатку зі скла потрібно вирізати форму. Потім форму шліфують на спеціальному верстаті, обертають міддю, далі на черзі — олово та паяльник. Все робиться вручну, тому цей процес — досить довгий і кропіткий, вимагає як терпіння, так і навичок.

Поки що Станіслава продає свої прикраси через соцмережі — в групі «Wild Wild Heart» можна знайти багато фотографій її робіт. У майбутньому Станіслава Коробкова планує створити свій сайт і першу повноцінну колекцію прикрас.

Дізнайтеся про тонкощі створення квітів з порцеляни від українського художника Володимира Каневського.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...