• Неймовірно реалістичні квіти з порцеляни від майстра зі світовим ім’ям

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    П'ятниця, 18 березня 2016 року

Володимир Каневський створює прекрасні квіти з порцеляни. У його колекції є конвалії, троянди, жоржини, орхідеї, проліски, мальви, бузок і багато інших квітів, які прикрашають будинки знаменитостей і престижні виставки.

Володимир родом з України, народився і виріс у Харкові. Свою професію він називає «художник з порцеляни», хоча за освітою Володимир — архітектор. У 1989 році він переїхав до Америки, де відкрив свою майстерню порцеляни. На питання про те, чому він як архітектор зайнявся виробництвом порцелянових квітів, Володимир відповідає: «Я завжди захоплювався схожістю красивих будівель і рослин, міг годинами розглядати листя, вивчаючи їх будову. Тому, коли я почав освоювати фарфор, квіти з'явилися відразу і дуже природно».

Квіти, створювані майстром, складно відрізнити від справжніх: тонке опрацювання деталей і кольору, рельєфність і натуральність роблять кожну роботу Каневського справжнім шедевром.

Відкриваючи секрет своєї майстерності, художник каже: «Тут багато складових. Перш за все, інженерна. Потрібно придумати спеціальні інструменти для створення тієї чи іншої квітки — просто руками такі речі не зліпиш. Не менш важлива ботанічна частина».

Всі твори ручної роботи з колекції Володимира тільки в єдиному екземплярі. Ціна найдорожчої роботи — великої композиції з різних квітів у старовинній вазі — близько 250 тисяч євро.

Сьогодні роботи Володимира Каневського відомі серед членів королівських сімей багатьох країн світу, а також у світових дизайнерів і знаменитостей. Серед клієнтів і шанувальників творчості майстра — Валентино Гаравані, Жоель Артур Розенталь, принцеса Глорія Турн унд Таксіс, Кароліна Еррера, Аерін Лаудер, Оскар де ла Рента, Альберто Пінто.

Дивіться також тонке мистецтво різьблення на опалому листі і повітряні скульптури з паперу від Келвіна Ніколса.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...