Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Кіт не знав, що до притулку його призначили на час відпустки, і втік. Наступна зустріч з господинею відбулася аж через 8 років

Субота, 2 січня 2020 року

Американка Іззі Харріс зі штату Пенсільванія збиралася поїхати з родиною у відпустку. Вони не могли взяти з собою кота на прізвисько Мо, тому вирішили на час від'їзду прилаштувати його в притулок, пише видання Mеtro.

Ображений Мо вирішив покинути притулок і знайти собі новий будинок.

Коли Іззі повернулася з відпустки, була вражена втечею Мо. Сім'я розгорнула активні пошуки. Вони розклеювали на стовпах листівки, давали оголошення в газети, відстежували тварин на вулиці, але все марно. Кіт пропав, і відомості про нього не з'являлися попри те, що він чипований.

«Ми хотіли вірити, що його знайшов і забрав до себе хтось добрий. Але ми також припускали найгірше, що його могла збити машина», — розповіла Іззі.

Минуло вісім років. Іззі втратила надію на повернення Мо і завела двох нових котиків. Яке ж було її здивування, коли з нею зв'язалися представники товариства захисту тварин в Уельсі (RSPCA).

«Сьогодні чудова RSPCA возз'єднала нас з нашим давно втраченим гарним хлопчиком, — написала Іззі в "Твіттері ". — Ми, чесно кажучи, і не думали, що побачимо його знову. Чудеса трапляються!"

З'ясувалося, що Мо вісім років прекрасно уживався з літньою дамою, нітрохи не переживаючи про колишню господиню. Після смерті бабусі співробітники RSPCA забрали кота і перевірили його мікрочип. Зв'язавшись з Іззі, вони повернули їй Мо.

На щастя, 11-річний Мо почувається прекрасно, але трохи насторожено ставиться до двох нових котів.

«Ми не знаємо, як довго він жив зі старенькою, але, схоже, вона добре про нього подбала, тому ми дуже вдячні за це і шкодуємо, що вона померла», — каже Іззі.

«Ми чули історії про те, що кішки возз'єднуються з господарями через багато років, але ніколи не думали, що це трапиться з нами. Якби його мікрочип не просканували, він би не повернувся до нас».

Співробітниця RSPCA Паула Мілтон радить власникам тварин завжди чипувати вихованців, що допоможе знайти їх в разі втрати.

«Мо — відмінний приклад того, як домашні тварини можуть повернутися додому через роки, і все завдяки ідентифікації вихованця по чипу. Ми дуже раді бачити Мо, який повернувся додому», — пояснила вона.

Comments   

загрузка...