• 45% населення Китаю заражена туберкульозом

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Середа, 13 квітня 2011 року
У цей час у Китайській Народній Республіці більше 5 млн людей хворі на туберкульоз активної форми і більше 500 млн заражених туберкульозними бактеріями, що становить 45 % населення країни. Лише 47 % хворих звертаються за лікуванням.

Про це йдеться в оприлюдненому 21 березня звіті Міністерства охорони здоров'я КНР «Результати п'ятої всекитайської перевірки поточного стану поширення туберкульозу».

Згідно з даними фахівців, щороку кількість хворих на туберкульоз в Китаї збільшується на 100 тис. чоловік.

У звіті міністерства вказується, що в сільських районах захворюваність туберкульозом в 1,6 рази вище, ніж у містах; на заході країни в 1,7 рази більше, ніж у центральній частині та в 2,4 рази вище, ніж на сході, 18% хворих на активну форму туберкульозу не в змозі оплачувати лікування.

Ван Ліся, начальник відділу профілактики туберкульозу при державному Центрі з контролю і профілактики захворювань КНР, розповів кореспондентові The Epoch Times, що за рівнем виявлення хворих на туберкульоз Китай посідає останні місця у світі.

«Згідно з вимогами Всесвітньої організації охорони здоров'я рівень виявлення хворих на туберкульоз повинен досягати мінімум 60 %. У Китаї у 90-х роках він становив усього 20% і відтоді збільшився не набагато», - каже чиновник.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...