• Монастир Шаолінь готує власну футбольну команду

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Неділя, 27 березня 2011 року
Відомий китайський монастир Шаолінь зайнявся підготовкою команди футболістів з юних ченців, які тренуються в кунг-фу.

Як повідомили 24 березня китайські ЗМІ, розташований у провінції Хенань монастир Шаолінь у жовтні минулого року почав набирати з ченців команду для навчання грі у футбол.

Наразі тренуватися почали більше 40 майбутніх футболістів віком близько 10 років. В якості їх наставника був спеціально запрошений футбольний тренер-пенсіонер з Камеруну Альфонс Чамі (Alphonse Tchami).

Відповідальний за цей проект монастиря, головний тренер, чернець Ши Яньлу вважає, що особливості дисципліни і принципи шаолінського кунг-фу схожі на футбольні. Він також зазначив, що китайський футбол знаходиться не у кращому стані і якщо привнести в нього деякі фактори шаоліньського кунг-фу, то якість футболістів може значно підвищитися.

Багато хто говорить, що колись легендарний монастир, який був відомий, як колиска бойових мистецтв Китаю, вже не той. Він швидше нагадує комерційне підприємство, ніж обитель служителів Будди.

 
У сучасного Шаоліня є свій фірмовий знак, інтернет-магазини, що продають фірмові товари Шаоліня, навіть акції на біржі, а настоятеля офіційно називають СЕО (генеральний директор).
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...