• Похорони на мільйони відбулися в країні контрастів

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Середа, 9 березня 2011 року
Найбільш пишні похорони в історії міста Веньлін відбулися 4 березня. Китайська Народна Республіка - країна контрастів. Тоді як більшість населення бідує, так звані «нові китайці» не прогавлять нагоди продемонструвати своє багатство.

Поховали матір родини підприємців. Приготування почалися із самого ранку. На шкільному стадіоні селища Сіньхе підвідомчого місту Веньлін провінції Чжецзян довгим ланцюгом було розміщено близько тисячі вінків. З боків ланцюга встановили два великі екрани з фотографією померлої. Інші два екрани під час процесії демонстрували відео померлої, зняте до її відходу в інший світ.

У ході брало участь 9 автомобілів Lincoln, гармати, близько тисячі традиційних китайських барабанщиків, духовий оркестр, вісім знімальних груп і кількасот ченців.

Тисячі людей, які навіть не були знайомі з покійною, зі скорботними особами несли великі свічки та іншу траурну атрибутику. За це їм платили по 200 юанів ($ 28,5) і дарували по два блоки дорогих сигарет.

Організатори похорону подбали і про те, щоб процесія могла безперешкодно рухатися по багатолюдним вулицями. Їх представники напередодні обійшли всіх лоточників, які продають овочі на цих вулицях і заплатили їм по 500 юанів, щоб вони один день не виходили торгувати. Ця сума дорівнює місячному доходу багатьох з них.

Крім цього, кілька десятків поліцейських регулювали рух транспорту під час траурної процесії і розрулювали пробки, що періодично утворювалися.

Як пишуть місцеві ЗМІ, ця імператорські похорони обійшлися родині приблизно у 5 млн юанів ($714 тис.).

Похорон влаштували п'ятеро синів і дочка пані Чен, яка померла на 82-му році свого життя. Вони успішні підприємці, що мають свої готелі, підприємства і магазини.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...