• Сюжети з життя простих китайців

  • Вівторок, 26 квітня 2011 року

Кілька історій з життя простих китайських громадян.

«Просто помилка»Це сталося в місті Кайфен провінції Хенань 13 травня 2010 р. Вночі, коли вони спали, в будинок раптом увійшли люди і силою витягли їх на вулицю. Після цього їх будинок з усіма речами був знесений бульдозерами. В адміністрації їм сказали, що компанія-забудовник просто помилилася, їхня черга на знесення ще не підійшла.

Останнє бажання хворої на ракЇй 37 років, у неї рак пізньої стадії. Йому 42 роки. Він хотів дістати гроші на її лікування і заради цього викрав велосипед. За це його засудили до в'язниці. Її сили слабшають з кожним днем, останнім її бажанням стало одягнути весільне вбрання і побути в ролі нареченої. 12 листопада 2010 р. нареченим дозволили провести коротку весільну церемонію у в'язниці Цзаонань провінції Хенань. Вже через 10 хвилин жінці стало погано і церемонія була перервана.

Вироком його було засуджено до 4 років в'язниці. Тоді як сина начальника управління громадської безпеки міста Баодін Лі Гана, який будучи в нетверезому стані на смерть збив автомобілем студентку, засудили за це до 3 років з відстрочкою виконання вироку на 3 роки.

Запізнився на потягЦей селянин, який був на заробітках у місті, збирався у терміновій справі повернутися до себе в село в провінції Хубей. Через численні заходи безпеки на вулицях в місті Гуанчжоу у зв'язку з проведенням Азіатських ігор, він спізнився на поїзд на 10 хвилин. Згідно з новими правилами, його квиток був повністю анульований без повернення вартості. Квиток коштував 281 юань ($40), що становить четверту частину місячного заробітку цього робітника.

«Незаконна» торгівляЦим приблизно по 80 років. Коли вони торгували овочами на вулиці міста Чженьчжоу 9 листопада 2010 р., раптом приїхали міські контролери, розкидали їх товар, а чоловіка кілька разів ударили по обличчю. Коли навколо став збиратися народ і вигуки засудження ставали все голосніше, правоохоронці поспішно сіли в машину і поїхали.

Подружжя похилого віку привезли свої овочі на возі, запряженому віслюком, здійснивши 8-годинний шлях зі свого села. Ця торгівля - єдине джерело їхніх доходів. Більшу частину виручених від продажу грошей вони витрачають на лікування паралізованого сина.

Продаж устілок для взуттяЦій жінці 101 рік. Вона живе на те, що виготовляє і продає устілки для взуття напроти будівлі Пекінського національного університету. Після смерті сина невістка продала її будинок у селі провінції Хенань. У літньої жінки немає коштів, щоб повернутися додому. Водночас через діючу систему прописок, вона не може стати повноправною мешканкою Пекіна. Через це вона позбавлена будь-яких соціальних виплат.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...