• Президент Тайваню вітає творчий колектив Shen Yun

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Понеділок, 21 березня 2011 року

Тайванські політики на чолі з президентом Китайської Республіки (о.Тайвань) вітають приїзд на острів артистів творчого колективу Shen Yun і бажають їм успішних виступів.

Творчий колектив компанії Shen Yun Performing Arts 12 березня прибув до Тайваню в рамках свого щорічного світового турне.

Це вже п'ятий приїзд артистів Shen Yun на острів. Цього разу вітальний лист творчій трупі з букетом квітів надіслав президент Тайваню Ма Інцзю. У листі президент написав: «Бажаю творчому колективу Shen Yun успішних гастролей на Тайвані».

Крім президента привітання надіслали близько 100 тайванських політиків, серед яких парламентарі, міністри, мери міст та інших населених пунктів.

Лі Вейна, керівник творчого колективу розповіла, що тайванці дуже добре сприймають їхні виступи, тому що вони глибоко розуміють китайську культуру.

«У Тайвані дуже добре збереглася традиційна культура Китаю, саме тому дух, що проявляє Shen Yun на сцені, знаходить прямий відгук у серцях тайванців», - говорить Лі.

Хуан Женьчжу, депутат повітового Законодавчого органу вперше відвідав концерт Shen Yun і тепер усім рекомендує подивитися його. Він також відзначив один з номерів концерту, пов'язаний із переслідуванням у комуністичному Китаї духовної практики Фалуньгун.

«В останні роки послідовники Фалуньгун у континентальному Китаї піддаються побиттю та переслідуванню - це так жахливо. На мій погляд це просто нерозсудливо. У Китаї компартія не надає значення правам людини. Я думаю, що Фалуньгун може поширюватися, і КПК (компартія КНР - прим. ред.) не повинна гнобити його», - сказав парламентар в інтерв'ю телеканалу NTD.

Цього року творчий колектив Shen Yun планує дати 40 концертів у восьми містах Тайваню, які відвідають близько 50 тисяч глядачів. Нині при повному аншлагу вже відбулося п'ять концертів у місті Таоюань. Усі квитки були розпродані за три дні до виступів. Гастролі Shen Yun у Тайвані триватимуть до 17 квітня.The Epoch Times є почесним інформаційним спонсором світових турне творчого колективу Shen Yun.

Shen Yun відтворює красу і чарівність стародавніх китайських танців і музики, розкриваючи перед глядачами найкраще з традиційної китайської культури, яка була втрачена за період комуністичного правління в Китаї. За допомогою витончених па танцюристи виразно інтерпретують стародавні легенди і події, з нової точки зору роз'яснюючи блискучу історію великої китайської нації.

Саме тому, що трактування деяких історичних сюжетів у номерах Shen Yun відрізняється від трактування китайської компартії (КПК), а також тому, що деякі номери розповідають про переслідування режимом послідовників духовної практики Фалуньгун, комуністична влада постійно намагається перешкодити проведенню цього шоу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...