• Тайванці палко вітають концерти Shen Yun

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 28 березня 2011 року

Увечері 27 березня в тайванському місті Тайчжун з аншлагом відбувся п'ятий концерт творчого колективу Shen Yun Performing Arts.Тайванці п'ятий рік поспіль радо приймають гастролі артистів трупи Shen Yun. Цього разу вітальний лист артистам надіслав президент Тайваню Ма Інцзю.

Нижче наводяться кілька відгуків глядачів концерту в місті Тайчжун, якими вони поділилися з кореспондентами The Epoch Times:

Конгресмен міста Тайчжун У Міньцзі: «Виступ був просто приголомшливим! Через танці та пісні артисти змогли передати всю велич і глибину п'ятитисячолітній китайської культури! Я бачив безліч концертів у різних країнах, але подібного ніде не зустрічав».

Керівник тайчжунського відділення міжнародної організації Lions Clubs International Чен Шужун: «Це блискучі і незабутні виступи! До того ж вони показали майже кожну династію Китаю. Дуже шкода, що такий прекрасний концерт не може бути проведений в континентальному Китаї».

Лікар окуліст Ян Чжицін: «Коли я подивився номер "Наша розповідь" (про переслідування компартією Китаю прихильників духовної практики Фалуньгун - прим. ред.), я був уражений! Подібних репресій в континентальному Китаї напевно багато».

Член правління Асоціації співробітництва між материковим Китаєм і Тайванем (Mainland & Taiwan Co-operation Association) Сє Юаньчжи: «Співаки та співачки творчої трупи - це просто гордість китайців. Їх спів зворушив мене найбільше. Ідея моральності і доброти, яку передають артисти в своїх виступах, це те, що більше за все необхідно сучасному суспільству і те, чого найбільше не вистачає в суспільстві. Номери концерту дуже повчальні».

Викладач гри на фортепіано Чень Юнь: «Нині суспільство живе в дуже швидкому темпі, подивившись концерт, душа поринає в спокій, все неначе сповільнюється і погляд звертається всередину себе, на свої вчинки і думки».

Екс-голова правління Асоціації лікарів міста Тайчжун У Іцунь: «Така колоритна трупа артистів з високими моральними якостями. Сподіваюся, що вона буде давати побільше концертів, щоб більше людей дізналися про всю красу китайської культури. Зміст номерів несе великий сенс для сучасного суспільства, особливо для молоді».

Цього року творчий колектив Shen Yun планує дати 40 концертів у восьми містах Тайваню, які відвідають близько 50 тисяч глядачів. Гастролі триватимуть до 17 квітня.The Epoch Times є почесним інформаційним спонсором світових турне творчого колективу Shen Yun Performing Arts.

Shen Yun відтворює красу і чарівність стародавніх китайських танців і музики, розкриваючи перед глядачами найкраще з традиційної китайської культури, яка була втрачена за період комуністичного правління в Китаї. За допомогою витончених па танцюристи виразно інтерпретують стародавні легенди і події, з нової точки зору роз'яснюючи блискучу історію великої китайської нації.

Саме тому, що трактування деяких історичних сюжетів у номерах Shen Yun відрізняється від трактування китайської компартії (КПК), а також тому, що деякі номери розповідають про переслідування режимом послідовників духовної практики Фалуньгун, комуністична влада завжди намагається перешкодити проведенню цього шоу. Наприклад, через перепони комуністичного уряду КНР, виступи творчого колективу були зірвані в Україні у квітні 2009 року та в травні 2010 р. Проте, інколи такі втручання викликають зворотну реакцію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...