• Китайські молодята зіграли весілля в... Антарктиді

  • Субота, 8 березня 2014 року
Чжан Сіньюй і Лян Хун святкують своє весілля в Антарктиді 25 лютого, після 231-денної кругосвітньої подорожі.

Чжан Сіньюй і Лян Хун святкують своє весілля в Антарктиді 25 лютого, після 231-денної кругосвітньої подорожі. Скріншот: Женьмінь Жібао

Після тривалої подорожі по світу, проїхавши 67 тисяч км, молода пара із провінції Хебей відсвяткувала своє весілля на Південному полюсі.
Весільна церемонія Чжан Сіньюй і Лян Хун відбулася 25 лютого на науково-дослідницькій станції «Велика стіна». Вони знімали цю подію на веб-камеру, завдяки чому їхні батьки та інші близькі люди змогли приєднатися до них і віддалено спостерігати за весіллям.
Чжан на один рік старший за Лян, і вони знають один одного вже 28 років. Перше їхнє знайомство відбулося у початковій школі, коли Чжану не вдалося скласти наприкінці року іспити і довелося залишитися на другий рік, повідомляє Beijing Morning Post.
Чжан пообіцяв, що якогось чудового дня вони заручаться в Арктиці, а одружаться в Антарктиці. Пішовши у відставку з армії у 1998 році, він багато працював трейдером і вів претензійний, комфортний спосіб життя. Але після того як він організував рятувальну команду для надання допомоги у ліквідації наслідків 8-бального землетрусу у провінції Сичуань у 2008 році, його життя змінилося, і Чжан вирішив утілити свою мрію.
Із чотирма своїми друзями у липні минулого року пара вирушила у подорож із Гонконгу, а 15 жовтня у Лас-Вегасі зареєструвала свій шлюб. За час подорожі вони проїхали понад 30 міст і 24 країни. І врешті-решт на вітрильному судні подолали Тихий та Атлантичний океани, аби дістатися Південного полюса.
Кілька політичних лідерів благословили пару. Зокрема, канцлер Німеччини Ангела Меркель, цитуючи знаменитий роман «Маленький принц», сказала: «Любов означає не просто дивитися один на одного, а дивитися в одному напрямку».
Після весілля вони планують продовжити свою навколосвітню подорож.
Дослідження Софії Фан.
Кессі Райан, Велика Епоха

Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...