• Китайські адвокати збираються допомогти арештованим тибетцям

  • Понеділок, 7 квітня 2008 року
У Китайських ЗМІ повідомили, що після інциденту «14 березня» у Тибеті  арештовано декілька сотень чоловік. 18 китайських адвокатів відкрито заявили, що вони пильно стежать за тим, як розвиваються події у Тибеті, а також висловили бажання надати арештованим тибетцям юридичну допомогу.

Адвокат Вен Мінбо з адвокатської контори м. Пекіна першим підписав відкриту заяву адвокатів. У інтерв'ю кореспондентові The Epoch Times він сказав: «Ми думаємо, що тибетці не дуже добре знаються на законах, а їм це могло б допомогти в їхній ситуації. Тому, як адвокат, я вважаю своїм обов'язком надати їм юридичну допомогу».

На питання про можливий тиск влади адвокат Вен відповів: «Із своєї точки зору я не вважаю цю справу дуже делікатною і такою, що має політичне забарвлення, я сприймаю її за звичайну свою роботу, за звичайну справу по кримінальному злочину. Як адвокат, я не маю її політизувати, я повинен діяти строго відповідно до законів».

Вен також висловив сподівання на те, що стосовно арештованих тибетців влада у свою чергу також діятиме, строго дотримуючись конституції та законів.

Електронна адреса, за якою можна зв'язатися з адвокатами, що бажають допомогти арештованим тибетцям або приєднатися до них: [email protected]
 
Підписатися:

Коментарі