ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайська влада почала широкомасштабне «виховання патріотичності» у тибетських районах

Велика Епоха
У 43 тибетських монастирях повіту Гарцзе китайська влада розгорнула кампанію «Виховання патріотичності», вимагаючи, щоб ченці «викрили» і критикували Далай-ламу за те, що він підбурює до руху розколу Китаю. В неділю жителі провінцій Ганьсу і Сичуань підтвердили, що ця кампанія почалася повсюдно в тибетських районах.

Чернець університету-монастиря Сера, організованого в Індії тибетськими біженцями Цзю Чжадан, розповів, що, за інформацією, отриманою з надійних джерел, відомо, що в неділю (13 квітня) місцева влада повіту Гарцзе скликала збори, на які викликала релігійних лідерів та інших причетних до цього осіб з 18 повітів провінції Сичуань. На зборах зажадали, щоб вони підписали якийсь документ проти Далай-лами, а також наказали, щоб вони почали широкомасштабну агітацію за патріотизм і проти «кліки Далай» (так китайська компартія називає тих, хто підтримує Далай-ламу). Інформацію про це повідомило радіо «Вільна Азія».

Радіо Voice of Tibet Foundation повідомило, що 11 квітня головне управління громадської безпеки провінції видало два циркуляри № 20 і 21 на арешт 32 чоловік.

12 квітня президент Франції Ніколя Саркозі зустрівся з довіреною особою Далай-лами. Вони обговорили варіанти стимулювання китайської влади до проведення діалогу з Далай-ламою. В ході зустрічі Ніколя Саркозі сказав, що ступінь довіри інформації про 192 убитих тибетців і 2300 заарештованих, яку надали тибетці, дуже висока.

Версія китайською