• Біля головного олімпійського стадіону в Пекіні майорять транспаранти на тему свободи Тибету (фото)

  • Середа, 13 серпня 2008 року
Пекінська поліція 6 серпня затримала 4-х активістів руху на захист Тибету, які на великій висоті на стовпах недалеко від головного олімпійського стадіону «Пташине гніздо» вивісили два плакати, повідомило канадське телебачення CTV Newsnet.

Кореспондент телебачення Стів Чао на місці взяв інтерв'ю в одного з учасників цієї акції, студента з міжнародної Асоціації «Студенти за вільний Тибет», який сказав: «Пекінська влада використовує Олімпіаду як інструмент своєї пропаганди».

За повідомленням китайських ЗМІ, акція протесту тривала всього 12 хвилин, після чого поліцейські відвели учасників акції. Поліцейські повідомили, що ці активісти є громадянами Великобританії та США, і що вони приїхали по туристичних візах.

На вивішених учасниками акції плакатах було написано: «Єдиний мир, єдина мрія, вільний Тибет» і «Тибет буде вільний».

Британське радіо Бі-бі-сі повідомило, що влада Шанхаю, в якому пройдуть олімпійські змагання, в цілях безпеки розпорядилися закрити до кінця Ігор усі магазини, а також і автомати з продажу товарів.

Компанія Shentong Metro Group, яка управляє роботою шанхайського метро, заявила, що власники цих магазинів не отримають жодної компенсації.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...