• Напередодні Олімпіади міжнародна організація пропонувала кореспондентам путівники по китайських трудових таборах

  • Неділя, 10 серпня 2008 року

Щоб допомогти іноземним журналістам, які приїдуть до Китаю у дні проведення Олімпійських ігор, скористатися цим шансом і пролити світло на ретельно приховувані комуністичним режимом порушення прав людини, Коаліція з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун (КРПФ) опублікувала докладний путівник по місцях ув'язнення, розташованих усього за кілька миль від місць проведення Олімпійських ігор. У всіх цих місцях до ув'язнених послідовників Фалуньгун застосовують тортури і грубо порушують їхні права людини.

«Багато-хто з нас чув про китайські ГУЛАГи, але коли взнаєш, наскільки близько деякі з цих пекельних місць розташовані до місць проведення Олімпійських ігор, від цього просто робиться не по собі», - каже Клайв Енслі (Clive Ansley), голова КРПФ Північної Америки і співробітник Lawyers' Rights Watch Canada, що стежить за ситуацією з правами людини в Китаї.

Путівник під назвою «Тортури довкола Олімпійського містечка: Путівник по китайських трудових таборах» складається з 22-х сторінок і дає докладну інформацію про місця ув'язнення в містах - Пекіні, Циндао, Шанхаї, Тяньцзині, Циньхуандао, Шеньяні, а також в їхніх околицях.

У ньому міститься:

• Карта: Карта місцезнаходження таборів, найближчого олімпійського майданчика та інструкції, як дістатися до трудового табору від найближчого аеропорту і залізничного вокзалу.

• Опис об'єкту: Фотографії, загальний опис в'язниць, подробиці про в'язнів, загальні умови, а також назва, адреса і номер телефону (якщо відомий).

• Товари і ознайомлювальні тури: Товари, про які відомо, що вони виготовляються в певному таборі, і подробиці раніше проведених ознайомлювальних турів по в'язницях.

• Окремі випадки: Коротка інформація про окремих в'язнів сумління, що перебували в ув'язненні раніше або ж в цей час, приклади жорстокого ставлення, перенесеного ними під час утримання під вартою, а також їх доступність для інтерв'ю.

«Ми сподіваємося, що цей путівник приверне увагу міжнародного співтовариства до ні в чому не винних людей, яких тримають в цих місцях, - говорить пан Енслі, - Особливо, він повинен допомогти журналістам в розслідуванні тяжкого положення послідовників Фалуньгун, які становлять величезний відсоток в'язнів трудових таборів, і які зазнають жорстокого переслідування протягом уже дев'яти років».

Путівник англійською мовою у форматі PDF можна завантажити за посиланням: http://xiuxian.no-ip.info/rescue/upload_images/CIPFG_Labour_Camp_Guide_EMAIL.pdf

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...