• Люди, що народилися під знаком змії: які вони

  • Понеділок, 28 січня 2013 року
В Китаї та Східній Азії, вважається, що люди, народжені в рік змії, талановиті, кмітливі і здатні мислити логічно. Найчастіше вони дуже рішучі і можуть швидко приймати рішення. Вони розумні і ранимі.

Змія повзає по землі із завидною гнучкістю, і немає тріщин, які можуть перегородити їй шлях. У разі необхідності вона атакує раптово.

Для тих, хто народився під цим знаком, характерно долати будь-які труднощі, вони здатні утримати себе від участі в будь-якій суперечці. Не обдумавши все ретельно, не будуть вчиняти жодних дій. Для цих людей властиво досягати поставленої мети, оскільки вони готові вести довгу боротьбу і дуже витривалі.

Володіючи цікавістю, вони мають схильність до наукових досліджень, найчастіше піддаючи сумніву все, в чому не переконалися особисто. Зазвичай у них завищена самооцінка, і тому їм важко вислуховувати думку інших.

Більшість людей, що народилися в рік змії, займаються інтелектуальною роботою, тому що володіють схильністю мислити логічно. У багатьох із них гідний соціальний статус. Багато з них здатні зробити кар'єру в сфері політики, філософії, дипломатичних відносин, у бізнесі, юриспруденції, психології або науці. Досягнення успіху не є чимось важким для них. Але якщо вони дозволять ввести себе в оману, то можуть скоїти злочин.

Вважається, що у людей, народжених у рік змії, щаслива доля. Їм властиве прагнення до грошей, від чого оточуючі можуть вважати їх скнарами або скупими. Однак такі люди дуже чутливі. Якщо щось у них викликає у них співчуття, вони стають щедрими і здатні надати підтримку, не замислюючись про наслідки.

На перший погляд вони ніжні і скромні, але схильні до недовірливості і замкнуті в собі. Вони довго пам'ятають про сварку і можуть помститися. Коли інші добилися великого успіху, вони прикидаються, що їм все одно, але їм важко придушити заздрість. Крім того, вони легко прив'язуються до різних матеріальних цінностей і часто здатні на будь-які методи, аби заволодіти ними.

Маючи гарну зовнішність, володіючи заповзятістю, дотепністю і привабливим романтичним темпераментом чоловіки-змії — зазвичай серцеїди. Жінки-змії часто дуже привабливі своєю природністю і загадковістю.

Підписатися:

Коментарі