• 10 секретів приготування смачного домашнього морозива

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 20 липня 2016 року

Шоколадне, ванільне, фруктове, крем-брюле, вершкове, ягідне... — цей смачний десерт люблять дорослі та діти. Щоб навчитися готувати морозиво вдома, потрібно знати кілька секретів.

Сьогодні у продажу можна знайти морозиво на будь-який смак. Але найсмачніше морозиво — приготовлене своїми руками. Основу будь-якого морозива становлять вершки та молоко, а також цукор і згущувач.

Щоб приготувати по-справжньому смачні ласощі, пам'ятайте про наступне:

1. Натуральні та свіжі інгредієнти. Для приготування смачного морозива вибирайте натуральні та свіжі вершки, молоко, хороший шоколад і стиглі фрукти.

2. Чим жирніші будуть вершки, тим ніжнішим вийде морозиво. Знежирені продукти зроблять морозиво водянистим і дрібнокристалічним — воно хрустітимуть, як пісок.

3. Вибір згущувача. Натуральний згущувач — агар-агар, крохмаль, желатин, жовтки, лимонний сік — надає морозиву ніжний смак. Крім цього, завдяки згущувачу морозиво не буде швидко танути.

4. Для приготування морозива на агар-агарі або желатині, згущувач потрібно заздалегідь підготувати: залити холодною водою і дати постояти. Після набухання желатин можна нагріти на невеликому вогні. На 500 г морозива потрібно ¼—½ ч.л. желатину (в залежності від рецепта).

5. Сухе молоко надасть морозиву оксамитову текстуру. Для однорідності суміші в процесі приготування також можна додати трохи крохмалю.

6. Якщо замість цукру взяти цукрову пудру, ласощі також матимуть ніжнішу консистенцію. Крім цього, для більш швидкого і простого приготування крему краще використовувати саме подрібнений цукор (пудру).

7. До заморожування в суміш можна додати сироп, а горішки або фрукти — вже після затвердіння.

8. Правильна консистенція кремової маси для заморожування — як сметана: вона не повинна розтікатися. З рідкого крему виходить водянисте морозиво.

9. Щоб уникнути появи кристалів льоду під час зберігання морозива, в процесі приготування додайте мед або кукурудзяний сироп.

10. Щоб морозиво залишалося м'яким, зберігайте його в неглибокій ємності під поліетиленовою плівкою.

Морозильна камера або морожениця?

Головне правило приготування морозива — часте перемішування кремоподібної маси під час застигання. Це можна зробити як за допомогою морожениці, так і вручну міксером. Перший спосіб найпростіший: в морожениці підтримується ідеальна температура, і процес перемішування відбувається автоматично. Перед тим, як викласти суміш у мороженицю, попередньо охолодіть ємність.

Але і за допомогою звичайної морозильної камери можна зробити смачне домашнє морозиво. Єдина відмінність — перемішування доведеться робити вручну міксером, через певні проміжки часу (20—60 хв). Перемішування проводять на початку циклу заморожування. Загальна кількість перемішувань — близько 3—5 разів. Все залежить від тривалості приготування ласощів. Наприклад, якщо вершкове морозиво застигає близько 10—12 год, то кожну годину протягом перших 5 годин суміш необхідно перемішувати.

У наступній статті ми розповімо про найсмачніші рецепти домашнього морозива.

Також дізнайтеся, що таке корисне біо-морозиво.

За матеріалами: kitchenmag.ru.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...