• Мавроді створив партію та має намір брати участь у виборах до ВР

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 2 серпня 2012 року

Засновник фінансових пірамід «МММ-2011» і «МММ-2012» Сергій Мавроді заявив про створення в Україні політичної партії «МММ» і про її намір брати участь у майбутніх парламентських виборах.

На своєму сайті у відеозверненні він сказав: «Ми змінюємо світ, тому я оголошую про початок суспільно-політичної роботи у нашій системі. Хоч вона і завжди велася, але тепер ми їй будемо приділяти особливу увагу».

Цю місію, за словами бізнесмена, він доручає колишнім депутатам Олексію Муратову, Віктору Торану та Євгену Вінтурі.

«В Україні створена політична партія «МММ», і ми будемо висувати її на майбутніх виборах до Верховної Ради України. Я думаю, цей крок не тільки підніме бойовий дух, а й дозволить провести потужну рекламну кампанію «МММ» в Україні. Не вагаюся ані секунди», ― закінчив фінансист.

Раніше, у 1994 році Сергій Мавроді був обраний депутатом російського парламенту. У 1996 році він балотувався у президенти Росії, проте ЦВК відмовила йому у реєстрації, забракувавши значну частину підписних листів на його підтримку.

У 2003 році депутата-фінансиста визнали винним в організації підробки собі паспорта на ім'я Юрія Зайцева і засудили до 13 місяців ув'язнення. У квітні 2007 року його засудили на 4,5 роки позбавлення волі за шахрайство у великих розмірах, проте вже у травні того ж року російський підприємець-банкрот вже вийшов на свободу.

Зараз проти Мавроді в Росії порушено кримінальну справу. Сам же засновник акціонерного товариства «МММ» ховається від правоохоронних органів.

Підписатися:

Коментарі