• Дог Джордж — найбільший собака у світі

  • Рубіна Ярченко | Велика Епоха
    Субота, 5 жовтня 2013 року

П’ятнадцятого лютого 2010 року дивовижного німецького дога на ім’я Джордж занесли в список книги рекордів Гіннеса як найбільшого собаку у світі. Зріст Джорджа становить 1,092 метра, повна довжина (від хвоста до носа) — 221 сантиметр, а вага — близько 110 кг. На рік такому псові потрібно більше 600 кг корму.

Через 7 тижнів після народження цуценятко віддали в турботливі руки Дейва Нассера і його дружини Христини, з якими воно проживає у місті Тусон (штат Арізона).

Мінімальна висота німецьких догів-псів у загривку становить 80 сантиметрів. Природа наділила цих собак чудовими якостями. І не дарма — протягом багатьох віків доги були символом удачі та багатства. У собак такої породи характер спокійний, мирний, добродушний і навіть трохи боягузливий.

На титул «Найбільший собака у світі» претендував Титан із породи Датський дог. Він проживає в Сан-Дієго штату Каліфорнія. Джордж випередив Титана майже на два сантиметри. І тепер він із честю носить це звання.

Найбільший собака у світі

Лапа німецького дога і господаря. Фото: giantgeorge.com

На цій фотографії можна побачити різницю розміру його лапи з рукою господаря. Її довжина сягає 110 см.

І відразу виникає питання, а де можна помістити таку «маленьку собачку»? — Дейв з Христиною купили йому окреме ліжко, тому що вихованець не поміщався на килимку.

Самая большая собака в мире на кровати

Джордж, найбільший собака у світі, на власному ліжку. Фото: giantgeorge.com

15 вересня 2010 в Центральному парку Нью-Йорка відбулася зустріч велетня Джорджа з найменшою чихуахуа на прізвисько Бу-бу. Десятисантиметрове малятко важить всього-на-всього 680 г. Через різницю в розмірах Джордж не відразу визнав Бу-бу за родича. Дуже цікаво було спостерігати за їхньою поведінкою. Як виявилося, характер у цих двох дивовижних створінь різний, але в результаті вони змогли зрозуміти один одного. Одночасно вони такі різні, але й однакові. Як говорила Ганна Сталь: «Розум полягає в тому, щоб бачити схожість різних речей і різницю подібних».

Завдяки своїй унікальності Джордж зробив світ дивовижнішим.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...