• Найтовстіші коти у світі: зважені та сонливі

  • Наталія Стрига | Велика Епоха
    Субота, 2 листопада 2013 року

У тваринному світі також існує проблема зайвої ваги. Ось тільки у братів наших менших точно немає комплексів із цього приводу. Найтовстіші коти у світі не лише люблять позувати на камеру, але при цьому ще й хазяїв своїх прославляють. Їх щедрість і доброту душевну.

самые толстые коты в мире

Найтовстіші коти у світі: картина художника Валерія Хлєбнікова «Митёк». Зображення: Khlebnikov-art.ru

Живе в Китаї кіт на прізвисько Сюн Южун. І ніхто про нього б ні сном, ні духом не відав, якби не його значна вага. Маса тіла цього дев'ятирічного котика складає 17 кг, об'єм талії — 77 см.

Один із найтовстіших котів у світі дотримується найсуворішої м'ясної дієти. Кожен день цей пухнастий ненажера поглинає кілограм курячого і свинячого м'яса. До риби Сюн Южун байдужий, напевно, вважає її надто вже легкою закускою.

Самые толстые коты в мире

Найтовстіші коти у світі: Сюн Южун із Китаю важить 17 кг. Фото: English.people.com.cn

Кішка Кеті і кіт Тулл — абсолютні чемпіони у своїй вазі. У якому це виді спорту, запитаєте ви? Спорт тут ні до чого. Їх лідерство визначено унікальними розмірами.

Найтовстіша кішка у світі живе в місті Асбест, Росія. Ця породиста сіамська киця Кеті, в її відносно молодому віці, важить рекордні 23 кг. Обхват талії товстушки становить 70 см, довжина її тіла від носа до кінчика хвоста — 69 см. Через цю обтяжливу для її життя обставину, Кеті втратила зацікавленість до всіх радощів життя. Порядок дня її складається переважно з двох дій — сну і трапези.

Самые толстые коты в мире

Найтовстіші коти у світі: Сюн Южун та його господар. Фото: English.people.com.cn

Господарі кішки стверджують, що сьогодні увагу Кеті може привернути лише соковита м'ясна відбивна або жирне молоко. Вони навіть апетит своєї улюблениці виміряли — 1,5 сосиски у хвилину. І заявку до Книги рекордів Гіннеса взялися писати. Та ось лише останнім часом у категорію «Найтовстіший кіт у світі» таких заявок більше не приймають. Бояться, що це буде підштовхувати господарів до перегодовування своїх домашніх вихованців, а це вже жорстоке поводження із тваринами.

Самые толстые коты в мире

 Найтовстіші коти у світі: Тубкат зі своєю хазяйкою Євою. Фото: Tubcat.com

Найтовстіший кіт у світі, який останнім був зафіксований у Книзі рекордів Гіннеса, зветься Тулл. Родом він із Данії. Незважаючи на те, що Тулл абсолютно здоровий, він набрав за свої шість років існування більше 19 кг ваги. Пухнастий товстун просто любить смачно поїсти, до того ж він неймовірно ледачий. У Тулла є брат, який живе в сусідньому будинку, але той і нігтя здорованя не вартий. Як глянути, то брат-близнюк у два рази худіший за відомого Тулла.

Табіна Педерсен — господиня найтовстішого кота у світі — каже, що їхні гості часто приймають Тулла за хутряний пуфик і кладуть на нього ноги. Просто кіт для свого відпочинку обирає не найвдаліше місце в будинку. Він безтурботно спить поруч із кріслом.

самые толстые коты в мире

Найтовстіші коти у світі: мультиплікаційний персонаж Гарфілд. Зображення: Kinopoisk.ru

Звісно, Тулл абсолютно безпорадний. І якщо господарі раптом перестануть про нього дбати, він помре з голоду, будучи нездатним навіть ходити. Тулл знайшов для себе новий спосіб пересування — перекочування з місця на місце.

Останнім часом найтовстіші коти у світі все частіше стали втрачати свої титули. Адже ветеринари, стурбовані здоров'ям товстих тварин, часто саджають їх на дієту. І кажуть, що це діє. Деякі котики стрімко скидають зайві кілограми.

Отож, як казав один із героїв старого радянського мультфільму «Повернення блудного папуги»: «Гаїті, Гаїті... нас і тут непогано годують!».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...