• Нашим світом керує примара комунізму. Частина 8: Як комунізм насаджує хаос в політиці

  • Від авторів книги «Дев’ять коментарів про комуністичну партію»
  • Неділя, 27 січня 2019 року

Зла примара компартії не зникла услід за розпадом компартії у Східній Європі

Частина 8: Як комунізм насаджує хаос в політиці

Зміст

Вступ

1. Комуністична політика — це короткий шлях до знищення людства

а) Комуністичні режими використовують державну владу для масових вбивств

б) В Європі й США переважає соціалістична ідеологія

в) Ліві сили прагнуть контролювати політичні партії, законодавчі органи, уряди й верховні суди

г) Адміністрація лівих просуває соціалізм і аморальну політику

2. Злиття держави й релігії є особливістю комуністичної політики

а) Злиття політики й релігії в культі КПК

б) Релігійних риси лібералізму і прогресивізму

в) Сучасний лібералізм і прогресивізм — це нові форми комунізму

- Сучасний лібералізм зрадив ідеї класичного лібералізму

- Суть прогресивізму — збочена моральність

- Лібералізм і прогресивізм ведуть до соціалізму

3. Розпалювання ненависті й підбурювання до боротьби — це незмінний курс комуністичної політики

4. Насильство та брехня — основні засоби в комуністичній політиці

а) Насильство і брехня при комуністичному тоталітаризмі

б) Як злий дух комунізму підбурює насильство на Заході

в) Брехня комуністичної примари окутала політику Заходу

5. Тоталітаризм є неминучим наслідком комуністичної політики

а) Тоталітаризм позбавляє людей свободи волі й пригнічує прагнення до доброти

б) Система добробуту — від колиски до могили

в) Надмірна кількість законів прокладає шлях до тоталітаризму

г) За допомогою науково-технічних засобів довести контроль над людьми до крайньої міри

6. Тотальна війна комунізму проти Заходу

Висновок


Попередня | Перейти до змісту | Наступна


Вступ

Майже все у сучасному світі так чи інакше пов’язано з політикою. Яка-небудь політична подія, закон, інцидент або скандал можуть розбурхати громадську думку. Вибори президента можуть притягнути увагу всього світу.

Більшість людей зв’язують комунізм з країнами, що знаходяться під владою комуністичної партії, і вважають, що навіть ці країни вже відмовилися від комунізму. Мало хто знає, що комунізм ховається під різним виглядом, таким, як соціалізм, неолібералізм і прогресивізм. При детальному розгляді можна побачити, що зла примара комунізму вже управляє всім світом.

На поверхневий погляд здається, що вільний світ дуже добре розуміє, яку шкоду наносить комунізм. Проте після 170 років після публікації «Комуністичного маніфесту» уряди у всьому світі свідомо або несвідомо потрапили під вплив марксистської теорії. До здивування, в деяких аспектах вільний світ навіть перевершив комуністичні країни в застосуванні цих теорій на практиці.

США є лідером вільного світу і традиційним бастіоном антикомунізму. Проте на виборах у 2016 році кандидатом в президенти, що найбільш наблизився до президентського крісла, був соціаліст. До того ж близько половини молодих людей в США, що брали участь в опитуванні, заявили, що підтримують соціалізм [1].

У Європі соціалізм вже є переважною політичною силою. Один європейський політик сказав: «Сьогодні це поєднання демократії, верховенства закону і держави загального добробуту, і я б сказав, що переважна більшість європейців захищають це — британські торі не можуть торкнутися Національної служби охорони здоров’я, не бувши обезголовленими [2]».

У комуністичних країнах злий дух комунізму безпосередньо контролює уряди. Він використовує державний апарат як інструмент для проведення масових вбивств, руйнування традиційної культури, знищення моральних цінностей і переслідування послідовників праведних методів духовного вдосконалення. Кінцевою його метою є знищення людства.

Незважаючи на розпад комуністичних режимів в Східній Європі, там збереглася комуністична ідеологія. Після десятиліть холодної війни й розрухи, викликаної шпигунством і підривною діяльністю, комуністична ідеологія процвітає на усьому Європейському континенті.

Попри те, що примара комунізму зазнала невдачі в спробі безпосередньо підпорядкувати собі західний світ, вона усіма силами намагається захопити контроль над урядами західних країн. Для цього вона активно пропагує соціалістичну політику і збочені закони, підбурюючи до насильства, підриває традиційну моральність і викликає соціальні безлади. Вона має намір направити Захід на демонічний шлях, щоб досягти мети знищення людства. Враховуючи життєво важливу роль лідера вільного світу, яку грають Сполучені Штати, ця глава в першу чергу торкається ситуації в США.

1. Комуністична політика — це короткий шлях до знищення людства

Комуністична політика не обмежується тоталітаризмом тільки в комуністичних країнах. Як ми вже не раз підкреслювали, комунізм — це зла примара, що має надприродну силу. Він здатний маніпулювати думками лиходіїв і обманювати довірливих людей, щоб зробити їх своїми агентами у людському світі й через них реалізовувати свої плани. Приймаючи альтернативні форми, злий дух комунізму взяв під своє управління політичні процеси у вільних західних країнах.

а) Комуністичні режими використовують державну владу для масових вбивств

У багатьох східних країнах комунізм безпосередньо узурпував владу, внаслідок чого усі політичні процеси в цих країнах знаходяться під повним його контролем. Де б це не відбувалося, уся політика злого духу спрямована виключно на утримання своєї влади й розширення свого впливу. Будь то масові вбивства, внутрішньопартійна боротьба і зачистка неугодних членів компартії або підривна діяльність у зовнішньому світі — все служить саме цій меті. Маючи усю повноту влади, комунізм може використати ресурси усієї нації, включаючи армію, поліцію, судові органи, місця укладення, освіту, ЗМІ й т. д., щоб вбивати й переслідувати своїх громадян і руйнувати їхню мораль.

Компартії підтримували своє панування, проводячи масштабні кампанії по знищенню людей, починаючи від горезвісних концтаборів в системі ГУЛАГ в Радянському Союзі, політичних чищень і боротьби за владу всередині КПРС до різнобічної боротьби всередині компартії Китаю і масових вбивств китайців в ході різних політичних кампаній. До таких кампаній відноситься і переслідування Фалуньгун, яке триває досі, і на яке колишній лідер компартії Цзян Цземінь виділяв як мінімум чверть бюджету країни.

Усе це відбувалося і відбувається під управлінням тоталітарного уряду компартії й спрямовано на підтримку її тиранічного правління.

Прибічники компартії добре знають, що політична влада є ключовим питанням комуністичної політики. Засновники комунізму Маркс і Енгельс витягнули уроки з невдачі Паризької комуни і вказали на необхідність встановлення диктатури пролетаріату. Ленін глибоко сприйняв це посилання і використав насильство для встановлення першої комуністичної тоталітарної диктатури. Сталін, Мао Цзедун та інші комуністичні диктатори використовували усілякі політичні прийоми, зброю, пропаганду, змову і т. п. щоб узурпувати владу та зберегти свої насильницькі режими. З абсолютною владою в руках вони могли легко вбивати й розбещувати людей.

б) В Європі і США переважає соціалістична ідеологія

Європа знаходиться в лещатах соціалістичної ідеології й політики. І це вже безперечний факт. Сполучені Штати — особлива країна. У кінці XIX — початку XX століття, коли комуністичний рух несамовито бушував в усій Європі, його вплив на США був обмежений. У 1906 році німецький вчений Вернер Зомбарт навіть написав книгу на тему «Чому в США немає соціалізму? [3]» Але ситуація відтоді сильно змінилася.

У 2016 році кандидат в президенти США від однієї великої лівої партії у своїй передвиборній кампанії відкрито виступав за соціалізм. У комуністичній лексиці соціалізм — це усього лише початкова стадія комунізму. Колись у вільних країнах до комунізму відносилися як до щура, що вибіг на дорогу, яку хотіли або убити, або триматися від неї чимдалі. Більшість американців зневажали його. Цей кандидат в президенти сказав: «Я знаю, що дуже багато людей, як тільки почують слово „соціаліст“, то починають дуже сильно нервувати». Проте це не перешкодило йому оперувати цим словом. Несподіваним стало те, що він став одним з двох ведучих кандидатів в президенти.

Згідно з результатами опитування, проведеного у кінці передвиборної кампанії у 2016 році, 56% людей однією з основних партій лівого крила заявили, що вони позитивно відносяться до соціалізму [4]. Ця тенденція руху до соціалізму вперше проявилася у 2011 році в ході опитування, проведеного Дослідницьким центром П’ю (Pew). За результатами опитування, виявилось, що 49% громадян США у віці до 30 років позитивно відносяться до соціалізму, і тільки 47% були позитивно налагоджені стосовно капіталізму [5]. Це відбиває загальне ідеологічне зрушення вліво, оскільки суспільство і особливо молоде покоління не має ясного уявлення про комунізм.

Ілюзії про соціалізм, які нині живлять багато людей на Заході, дуже схожі на такі ж ілюзії, які 100 років тому мали наївні молоді люди в Китаї, СРСР і західних країнах. Молодому поколінню бракує глибокого розуміння своєї історії, культури і традицій. Тому у них практично відсутня опірність соціалізму, який на поверхні виглядає м’яким і гуманним. Великий комуністичний обман XX століття повторюється і в XXI столітті.

Марксистська концепція «від кожного за здібностями, кожному по потребах» досить ефективно вводить в оману молодь, яка мріє про життя в соціалістичній країні з високим рівнем соціального забезпечення, як це можна бачити в скандинавських країнах. Системи соціального забезпечення цих країн викликали багато соціальних проблем, проте усі спроби реформувати ці системи зустрічають активний опір з боку численних одержувачів посібників. На вищі пости там обирають тільки тих, хто обіцяє розв’язувати соціальні проблеми за допомогою продовження політики збільшення податків і посилення ролі держави.

Як сказав економіст Мілтон Фрідман: «Суспільство, яке ставить рівність вище свободи, у результаті не отримає ні того, ні іншого. При такому підході мети частенько занадто великі, а результати розчаровують [6]».

Соціалізм з високим рівнем добробуту сприяє безперервному розширенню повноважень уряду і примушує людей голосувати проти своїх свобод. Це важливий крок в реалізації планів комуністичної примари по поневоленню людства. Як тільки одного разу усі країни вчинять перехід до соціалізму, нинішня скандинавська модель соціалізму в одну мить перейде від демократії до тоталітаризму. Після реалізації соціалізму як початковій стадії комунізму негайно почнется перехідний етап до комунізму, тобто до скасування приватної власності й демократичного процесу виборів. Держави загального добробуту перетворяться на держави, де володарює тиранія.

в) Ліви сили прагнуть контролювати політичні партії, законодавчі органи, уряди й верховні суди

Західні країни є батьківщиною давніх демократичних традицій, таких як американська система розділення влади. З цієї причини захопити повний контроль над державною владою в цих країнах не так просто, як в країнах Сходу. Тому на Заході злий дух вимушений застосовувати непрямі методи захоплення влади, використовуючи політичні прийоми.

У США діє багатопартійна система, в якій домінують дві партії. Щоб увійти до політичної еліти, комунізм повинен проникнути в одну або обидві ці партії й використати їх, щоб взяти під контроль місця в Конгресі, а також поставити своїх кандидатів на ключові посади в уряді та судах. Нині можна побачити, що міра проникнення комунізму в політику США вже дуже велика.

Щоб отримати більше голосів, ліві партії США посилюють ворожість між людьми з низьким і високим рівнем доходів, привертаючи на свій бік все більше число іммігрантів і «уразливих» груп, таких як спільнота ЛГБТ, жінок, національні меншини й т. д. Політики лівого крила не зупиняються ні перед чим, щоб завоювати підтримку з боку виборців. Вони виступають за комуністичні ідеї, відкидають встановлені Богом основні моральні цінності та навіть захищають нелегальних іммігрантів, щоб вони підтримували їх позицію і голосували за них.

Деякий мільярдер, що підтримує ліві сили, витратив величезні суми на фінансування кандидатів від лівих партій, що балотувалися на пост президента США та інші важливі пости. Він хотів, щоб якомога більше представників лівих партій увійшло до уряду і взяло під контроль ключові державні пости, серед яких чиновники, що відповідають за проведення виборів і грають вирішальну роль у вирішенні різних суперечок [7].

Коли незаконні мігранти навіть скоювали злочини на території США, деякі чиновники лівого крила намагалися оббілити їх і надати притулок, щоб захистити від уряду і позбавити від покарання. Колишній президент, який був представником лівого крила, під час свого правління намагався надати легальний статус п’яти мільйонам нелегальних іммігрантів. Але його проект резолюції у результаті був відкладений Верховним судом [8].

Ліві партії борються за виборчі права незаконних мігрантів. Зрозуміло, вони роблять це необов’язково заради користі нелегальних іммігрантів або населення в цілому, а для того, щоб збільшити число своїх виборців. У одному східному штаті США 12 вересня 2017 року був розглянутий законопроект про надання права голосу на місцевих виборах негромадянам США, включаючи тих, у кого є зелена карта, студентська або робоча віза, і навіть тих, у кого немає документів про статус легального мігранта. За результатами голосування, цей законопроект не був ухвалений, але його потенційний вплив на виборчу систему в інших частинах країни притягнув велику увагу з боку ЗМІ [9].

Американські ліві партії, що діють під управлінням злого духу комунізму, використали нечисті прийоми для залучення більшої кількості голосів і політичного контролю над країною. На чаші вагів лежить майбутнє Америки.

г) Адміністрація лівих просуває соціалізм і аморальну політику

У попередній лівий уряд проникла велика кількість комуністів і соціалістів. Багато груп, які підтримували колишнього президента, мали явні зв’язки з соціалістичними організаціями.

Колишній президент є учнем неомарксиста Сола Алінського. Після його обрання на пост глави держави, він призначив радниками людей з аналітичних центрів маоїстів. Його політика в області охорони здоров’я застосовувала штрафи для тих, хто відмовився наслідувати її. Він просував законопроекти за легалізацію марихуани й гомосексуалізму, дозвіл транссексуалам служити в армії й т. д.

Коли уряд штату Каліфорнія знаходився під контролем лівих сил, деякі місцеві представники лівого крила намагалися скасувати закон, що забороняє комуністам бути членами уряду. Ця спроба зазнала невдачі після потужного протесту з боку в’єтнамсько-американського товариства.

Попередня адміністрація США також вела політику, що руйнує людські відносини. У 2016 році чинний тоді президент підписав «законопроект про туалет». Згідно з цим документом, люди, які ідентифікують себе як транссексуали, можуть входити в чоловічий або жіночий туалет незалежно від їх фізичної статі. Іншими словами, людина, що вважає себе жінкою, може увійти до жіночого туалету, навіть якщо у нього тіло чоловіка. Цей законопроект був введений в дію в державних школах по всій країні. Школи, які відмовляються його виконувати, втрачають фінансування від федерального уряду.

2. Злиття держави й релігії є особливістю комуністичної політики

Упродовж декількох тисяч років основною політичною системою у світі була монархія, при якій Бог дарував монархові право царювати з «Божої милістю». Імператори або королі виконували священну роль посередників між людиною і Богом.

Сьогодні у багатьох країнах панує демократична система. Хоч навіть це і називається демократією (греч. «влада народу» — прим. пер.), але на практиці демократія не є правлінням народу, а швидше, правлінням обраних людьми представників.

Наприклад, люди обрали президента. Це демократичний процес. Але після обрання президент має право вирішувати за народ питання у сфері політики, економіки, військової сфери, дипломатії й так далі. Демократія не може гарантувати, що буде обрана порядна людина. Коли падає моральний рівень суспільства, кандидат, що переміг, цілком можливо, буде людиною майстерною в популізмі та схильною протегувати своїм друзям і родичам.

Збиток суспільству буде величезним, якщо при демократичній системі не використати моральність як стримуючу силу встановлену Богом. Тоді переваги демократії нівелюються, і країна рухатиметься до охлократії (влада натовпу — прим. пер.), яка буде кимось підохочена і керована. Це призведе суспільство до розколу і потрясінь.

Тут ми не обговорюватимемо достойність або недоліки якої-небудь політичної системи. Ми просто хочемо вказати на те, що моральні цінності є наріжним каменем соціальної стабільності й гармонії, тоді як демократія й верховенство права є лише однією з форм функціонування суспільства.

а) Злиття політики й релігії в культі КПК

КПК — це політичний культ, який повністю інтегрований з владою держави. Диявольський культ КПК призводить до спільного знаменника мислення людей і розкладає моральність. Компартія злочинними методами контролює суспільство. Її кінцева мета — знищити людей.

Частенько люди порівнюють тоталітарний режим КПК з імперською системою управління. Така точка зору, незважаючи на правдоподібність, далека від істини. Корінна відмінність між тоталітаризмом і імперською системою управління в тому, що китайські імператори не давали визначень моральності. Навпаки, встановлена Богом (чи Небом) моральність грала стримувальну роль для імператорів. КПК же монополізувала право встановлювати критерії моральності. Тому, скільки б злочинів вона не вчинила, вона як і раніше може називати себе «великою, світлою й правильною».

Моральність визначає Бог, а не людина. Критерій правильного та неправильного, добра й зла бере свій початок із заповідей, які дав людям Бог, а не ідеологічних домагань якої-небудь політичної партії. Тому, коли яка-небудь партія монополізує право визначати моральність, це неминуче призводить до злиття церкви й держави, що у випадку з КПК проявляється в типових особливостях тоталітарного культу:

  • Комуністична партія шанує Маркса як духовного «бога» і вважає марксизм вселенською істиною. Компартія заохочує своїх членів усе життя боротися за так званий комуністичний рай на землі. Релігійні риси культу компартії включають: вигадані релігійні догми й знищення інакодумців; поклоніння засновникові релігії та проголошення себе як єдиного джерела праведності; насильницьке промивання мізків, психологічний контроль, строгу організацію, в яку можна вступити, але не можна вийти; вихваляння насильства, кровожерливість, заохочення мучеництва за справу партії й т. д.
  • У комуністичних країнах існує традиція культу особи. Так було з Леніним, Сталіним, Мао, Кім Ір Сеном та іншими. Усі вони були у своїх країнах релігійними патріархами комуністичного культу і мали безперечне право для визначення правильного і неправильного. Незалежно від того, вбивали вони або брехали, вони завжди залишалися правими. Вони пояснювали свої вчинки служінням більш високої мети або виправдовували себе, кажучи: «Я враховую дуже великий комплекс обставин». Людей, що живуть в такій країні, змушували відректися від своїх моральних основ і разом з партією брехати й творити зло. Примус брехати або здійснювати зло під командою партії завдавав людям психологічної та духовної травми.
  • Традиційні, праведні релігії вчать людей прагнути до добра, а комуністичний культ, ґрунтований на ненависті й злі, навпаки, приймає абсолютно протилежну позицію. Хоча компартія теж говорить про любов, але ця любов ґрунтована на ненависті. Наприклад, пролетарі проявляють класову солідарність, тому що у них є загальний ворог — капіталісти. У Китаї спосіб показати любов до своєї країни — ненавидіти Америку, ненавидіти Францію, ненавидіти Японію, ненавидіти Корею, ненавидіти Тайвань і ненавидіти закордонних китайців, які критикують КПК.

б) Релігійні риси лібералізму і прогресивізму

Лібералізм і прогресивізм, які стали на Заході стандартом політкоректності, насправді вже зведені в ранг світської релігії. У різні історичні періоди західні ліві використали різні ярлики. Іноді вони називали себе лібералами, іноді прогресистами. По суті, в цих двох поняттях немає принципової різниці.

У лібералізму/прогресивізму є кінцева концепція, близька комуністичній ідеології: вихваляння так званої свободи і прогресу людства. Причому їх ідеологічно обожнюють, а будь-які ідеї, що відрізняються від них, засуджуються і піддаються нападкам.

Подібно до комунізму, атеїзм, еволюція і сцієнтизм, лібералізм і прогресивізм замінюють віру у Бога гуманістичним розумом, зводячи в ранг Бога саму людину.

У них такі ж вороги, як і у комунізму. Провину за соціальні проблеми вони покладають на несправедливість і вади чинної системи, тобто капіталістичного ладу, який треба повалити або повністю змінити.

Їх методи аналогічні методам комуністів. Вони вважають свої цілі такими піднесеними, що заради їх досягнення виправдані будь-які засоби. Тому вони часто прибігають до насильства та обману, вправно застосовуючи їх в різних ситуаціях.

Релігійні риси лібералізму і прогресивізму невіддільні від історичного фону їх походження.

З XVIII століття швидкий прогрес науки у величезному ступені посилював упевненість людства у своїх здібностях і підживлював прогресивну інтелектуальну тенденцію. Піонер прогресивних ідей, французький філософ Ніколя де Кондорсе у своїй роботі «Ескіз історичної картини прогресу людського розуму» заявив, що розум виведе людство на шлях щастя і моральності (доброти). Прогресивні ідеї з часом ставали усе більш навіженими й стали возносити людський інтелект на вівтар поклоніння.

Ідеологія прогресивізму призвела до того, що люди відокремили такі поняття, як «розум» і «совість», від поняття «Бог». Це посприяло ідеї про те, що людина не потребує порятунку з боку Творця: вона може очиститися від усіх своїх злих думок, таких як пожадливість, страх, заздрість і т. п., завдяки своєму розуму й совісті; людина може створити рай на землі та ні в чому не покладатися на Бога.

Висловлювання французького політика і мистецтвознавця XIX століття Жюль-Антуана Кастаньярі ясно показують зарозумілість прогресистів: «Біля божого саду, з якого мене вигнали, я хочу побудувати новий Едем. Я хочу, щоб біля входу в нього стояв „прогрес“, щоб у нього в руках був меч, що палає, й він говорив Богові: «Тобі заборонено сюди входити [10]».

Охоплені такими думками люди тішили себе ілюзіями про те, що вони можуть управляти долею і майбутнім людства, що вони можуть грати роль Бога — щоб створити утопію без Бога і побудувати рай на землі, що повністю сходиться з ідеями комунізму. Ця неосвіченість, що викликала у людей захват від того, що не Небеса, а людина може стати вершителем доль, викликала потоки крові та страждань.

в) Сучасний лібералізм і прогресивізм — це нові форми комунізму

Сучасний лібералізм зрадив ідеї класичного лібералізму

Класичний лібералізм, що спирається на філософію природного особистого права людини, виступав за конституційне обмеження королівської й державної влади з метою захисту свободи особи. Особисте право дароване Небом, а уряд створений в результаті договору громадян. Функція уряду обмежується лише захистом громадян. Відділення церкви від держави потрібне було для того, щоб держава не мала права втручатися в думки й віру громадян.

Сучасний лібералізм — це інфільтрація комунізму і зрада класичного лібералізму в ім’я «свободи» (англ. liberty «ліберті» — прим. пер.). З одного боку, він робить упор на абсолютний індивідуалізм, тобто крайнє потурання людським бажанням, а також зневага нормами моралі й пристойності. З іншого боку, він робить упор на рівність результатів, а не рівність можливостей.

Наприклад, при перерозподілі доходів сучасні ліберали враховують потреби одержувачів, але ігнорують права платників податків. Коли мова заходить про політику, спрямовану на боротьбу з дискримінацією, вони стають на сторону тих, хто став жертвами несправедливого звернення в історії та ігнорують тих, хто нині стає жертвами цієї політики. Юридично вони використовують як привід «уникнення покарання невинних», але нехтують тим, що злочинців необхідно карати. У сфері освіти вони нехтують потенціалом талановитих студентів під приводом підтримки й допомоги академічно слабким учням і людям з малозабезпечених сімей. Вони використовують свободу слова, щоб зняти обмеження на публікації непристойного змісту, які стимулюють моральну деградацію. У питанні відділення церкви від держави вони ставлять основною задачею свободу невіри, а не свободу віри. В області законодавства про соцзабезпечення їх увага зосереджена на тому, що необхідно людям, а не на тому, що люди заслуговують, і т. д.

Насправді, сучасний лібералізм зосереджений на тому, щоб непомітно еволюціонувати від свободи до рівності. Проте вони не хочуть називатися егалітаристами (егалітаризм — різновид утопічного соціалізму з ідеєю про повну рівність усіх членів суспільства — прим. пер.), оскільки це миттєво затаврувало б лібералізм як варіант комунізму.

У класичному лібералізмі толерантність дійсно є доброчесністю. Проте злий дух комунізму, скориставшись сучасним лібералізмом, використовує толерантність як засіб здійснення своєї мети — знищення моральності. Джон Локк, відомий як батько лібералізму, виклав свою точку зору про релігійну терпимість і відділення церкви і держави у своєму «Листі про терпимість». З цього листа можна побачити, що під терпимістю головним чином мається на увазі те, що держава, яка має всю повноту влади, повинна терпимо відноситися до віросповідання людей. Право вирішувати, чи є правильним якийсь шлях, який, як вважають люди, веде в Небеса, належить Богові. Людина сама повинна розпоряджатися своєю душею. Держава не повинна використати свою владу і силу, щоб нав’язувати віру або невіру.

Сучасний же лібералізм нехтує справжньою метою толерантності й зводить її до того, що не потрібно критикувати чиїх-небудь поглядів. Внаслідок цього розвинулася політична концепція так званого «ціннісного нейтралітету», тобто не засуджувати чиїх-небудь цінностей і відноситися до всіх однаково нейтрально. Ціннісний нейтралітет — це насправді відсутність цінностей, коли зрівнюється погане і хороше, злочини й доброчесності. По суті, це не що інше, як заперечення загальнолюдських цінностей і їх збочення.

За допомогою красивих слів сучасний лібералізм розкрив двері для натиску демонів, що насаджують аморальність і боротьбу з традиціями під маскою свободи. Веселковий прапор, символ руху ЛГБТ, є точним відбитком цього «ціннісного нейтралітету». Коли судова влада намагається втрутитися, сучасний лібералізм атакує їх, прикриваючись захистом свободи особи й рівності, а також боротьбою з дискримінацією соціально вразливих шарів населення і т. п.

Сучасний лібералізм абсурдний до такої міри, що навіть не може визначитися з підлогою людини. У 2003 році в штаті Каліфорнія був ухвалений законопроект AB196, згідно з яким хазяїн будь-якої комерційної або некомерційної організації, який відмовляється наймати на роботу транссексуала або трансвестита, може отримати штраф в розмірі до $150 тис. [11]. Законодавчі збори штату не лише ухвалили цей закон, але і визначили гендерну ідентичність як «особу людини, ґрунтовану на заявленій гендерній ідентичності індивідуума, незалежно від того, чи відповідає підлога, що самовизначається, полу індивідуума при народженні [12]».

Суть прогресивізму — збочена моральність

Ідеологія сучасного прогресивізму — це пряме впровадження дарвінівської теорії еволюції в соціальну сферу, результатом якого є безперервне відхилення і збочення моральності в ім’я «прогресу».

Керуючись традиційними цінностями, людство використало свій розум для поліпшення умов існування і збагачувало культуру суспільства. У прогресивну епоху американської історії з кінця XIX до початку XX століття, урядові реформи усунули різні корупційні схеми, що виникли в процесі економічного й соціального розвитку, і це мало позитивне значення.

Після того, як комуністи проникли в США, вони вклали в слово «прогрес» і «прогресивізм» згубний комуністичний зміст. Це породило виниклу після Великої депресії «Нову політику», після чого численні рухи 1960-х років, такі як рух за громадянські права чорношкірих, рух контркультури, фемінізм, рух зелених і т. д., до цього дня викликають колосальні зміни в американському суспільстві.

Суть сучасного прогресивізму полягає в запереченні традиційного громадського порядку і системи цінностей, переданих Богом. Традиційне сприйняття моральності, критерій для оцінки добра і зла, правильного і неправильного виходять від Бога. У прогресивістскої революції люди, які не вірять у Бога, вважали традиційну моральність перешкодою прогресу і вимагали переоцінки цінностей. Вони заперечували існування абсолютних моральних стандартів і створили власну систему відносної моральності, посилаючись на становище, що склалося, в суспільстві, культурі, історії та сучасних умовах. Тобто моральність стала поняттям відносним. Моральний релятивізм (відносність моральності — прим. пер.) в західному суспільстві услід за прогресивістскою революцією став робити вплив на політику, освіту, культуру й інші аспекти життя.

Зразком морального релятивізму є марксизм, який вважає моральним те, що відповідає класовим інтересам пролетаріату (по суті, панівного класу), а то, що не відповідає, є аморальним. Моральність використовується не для морального стримування пролетаріату, а як зброя проти своїх ворогів.

Оскільки між комунізмом і прогресивізмом існує схожість, тому здавалося логічним те, що комунізм присвоїв прогресивізм, і це ні у кого не викликало настороженості. Аж до сьогоднішнього дня комунізм на заході продовжує вести свій відкритий обман під прапором прогресивізму.

Лібералізм і прогресивізм ведуть до соціалізму

Підсумовуючи вищесказане, лібералізм і прогресивізм йдуть суперечно з Конституцією і традиційними моральними цінностями, на яких було ґрунтовано життя Америки. Тенденція полягає в тому, щоб змінити, а по суті, знищити традиційну віру, моральні цінності й соціальні інститути Заходу.

Мета прогресивістскої революції на Заході полягає в тому, щоб встановити соціалізм і комунізм, діючи зсередини капіталістичного суспільства.

У «Маніфесті Комуністичної партії» Маркс зокрема сказав:

«Першим кроком в революції робочого класу — зробити пролетаріат панівним класом, щоб виграти битву за демократію.

Пролетаріат використовуватиме своє політичне панування для того, щоб вирвати у буржуазії крок за кроком увесь капітал, централізувати усі знаряддя виробництва в руках держави, т. е. пролетаріату, організованого як панівний клас, і якнайшвидше збільшити сукупні продуктивні сили.

Звичайно, це може бути здійснено тільки за допомогою деспотичного наступу на право власності та буржуазні виробничі стосунки, т. е. за допомогою заходів, які економічно здаються недостатніми й неспроможними, але які в ході руху випередять себе з подальшим наступом на старий громадський порядок і неминучі як засіб для перевороту в способі виробництва.

Зрозуміло, ці заходи будуть різними в різних країнах.

Проте в найбільш передових країнах можуть бути майже всюди застосовані наступні заходи».

Далі він перерахував десять головних заходів, за допомогою яких буде знищений капіталізм. Як ми бачимо, під прапором прогресивізму в США ці заходи вже певною мірою реалізовані:

«1. Експропріація земельної власності та звернення земельної ренти на покриття державних витрат.

2. Високий прогресивний податок.

3. Скасування права спадкоємства. (У США з 1916 року почали стягувати податок на спадок)

4. Конфіскація майна усіх мігрантів і бунтівників.

5. Централізація кредиту в руках держави за допомогою національного банку з державним капіталом і з винятковою монополією (Створений в 1913 році Федеральний резерв США є Центробанком).

6. Централізація засобів зв’язку й усього транспорту в руках держави (У США існують всілякі регулятивні органи, є державна пошта і державна залізниця).

7. Збільшення числа державних фабрик, знарядь виробництва, розчищення під ріллю і поліпшення земель по загальному плану.

8. Однакова обов’язковість праці для всіх, установа промислових армій, особливо для землеробства (У 1935 році в США було створено Бюро соцзабезпечення, Міністерство праці; згідно із законом про рівноправ’я, жінки можуть займатися тією ж роботою, що і чоловіки, включаючи й службу в армії).

9. Поєднання землеробства з промисловістю, сприяння поступовому усуненню відмінності між містом і селом шляхом більш рівномірного розподілу населення по всій країні.

10. Громадське і безкоштовне виховання усіх дітей. Усунення фабричної праці дітей в сучасній його формі. Поєднання виховання з матеріальним виробництвом».

Немає нічого неправильного в прагненні людей до блага і прогресу. Проте, коли певні «ізми» перетворюються на політичні ідеології та починають замінювати й відкидати традиційну мораль і віру, вони стають інструментами злого духу комунізму, який веде людей до звиродніння й загибелі.

3. Розпалювання ненависті й підбурювання до боротьби — це незмінний курс комуністичної політики

Як викладено на початку цієї книги, комунізм — це зла примара, що складається з ненависті. Тому боротьба і ненависть є важливою частиною комуністичної політики. Розпалюючи ненависть і ворожнечу між людьми, комунізм розбещує людську мораль, щоб узурпувати політичну владу і встановити свою диктатуру. Відокремлення людей і провокація їх на боротьбу один з одним — це основний засіб для захоплення влади комунізмом.

Тобто в першу чергу політика комунізму прагне роз’єднати людей, а потім, створюючи конфлікти між ними, настроїти їх один проти одного.

Перша глава обраних творів Мао Цзедуна під назвою «Аналіз класів китайського суспільства» (1925 рік) розпочинається з рядків: «Хто наші вороги? Хто наші друзі? Це питання є найголовнішим питанням в революції [13]». Комуністична партія створює класовий антагонізм там, де його спочатку не було, а потім підбурює ці класи боротися один з одним. Це одно з чарівних знарядь в арсеналі компартії, які вона використовує для захоплення влади.

Щоб здійснити свій задум, компартія спочатку вибирає і роздуває соціальні проблеми, які насправді виникли в результаті занепаду моральності. Потім нав’язує думку, що головною причиною цих проблем є не моральний занепад суспільства, а недоліки в соціальній системі, викликані деяким пригнобленням. Компартія визначає особливі класи як пригноблювачів і пропагує народну боротьбу проти цих класів як розв’язання проблем суспільства.

Ненависть і боротьба, яку провокує комуністична політика, не обмежується антагонізмом тільки між робітниками та капіталістами. Кубинський комуністичний лідер Фідель Кастро заявив, що загальним ворогом кубинського народу і джерелом соціальної нерівності й несправедливості в країні є корупція Фульхенсіо Батісти і його прибічників, а також пригніт з боку власників плантацій. Компартія Куби пообіцяла знищити так званих гнобителів та створити «справедливе суспільство». Таким чином вона спровокувала ненависть і ворожнечу між кубинцями й проклала собі шлях до захоплення влади в країні.

У Китаї інновація Мао Цзедуна полягала в обіцянці селянам права власності на землю, робітником — можливість стати хазяями фабрик і заводів, інтелігенції — свободи, світу і демократії. В результаті цієї політики селяни повстали проти поміщиків, робітники — проти капіталістів, а інтелектуали — проти уряду. Скориставшись цим хаосом, компартія захопила владу в Китаї.

У Алжирі комуністичний лідер Ахмед бен Бела розпалив ненависть між різними релігіями й етнічними групами. Він настроїв мусульман проти християн і арабів проти французів. Це стало його плацдармом для захоплення влади і початку комуністичного правління в країні [14].

Батьки-засновники США побудували країну на основі принципів Конституції, які повинен поважати й дотримуватися кожен громадянин. Сім’я, церква і спільнота сформували міцний зв’язок в американському суспільстві. Це значно ослабило у свідомості людей концепції про соціальні класи, і класична схема розв’язування класової боротьби в США стала неможливою.

Проте злий дух комунізму використовує будь-які можливості, щоб посіяти ворожнечу між людьми. Наприклад, він залучив профспілки, щоб роздути суперечності між працівниками й працедавцями. Він використав расові відмінності, щоб настроїти чорношкірих, мусульман, азіатів, латиноамериканців і інших проти білих. Він навіть використав статеву відмінність людей, спровокувавши рух за права жінок, що виступають проти традиційного патріархату. Він також використав різну сексуальну орієнтацію, спровокувавши рухи ЛГБТ, при цьому для посилення боротьби він навіть створив новий термін — квір.

Злий дух комунізму роз’єднує вірян різних конфесій, використовує культурну різноманітність, кидаючи виклик традиційній західній культурі й спадщині. Він активно розділяє людей різних національностей, посилюючи рух за права нелегальних іммігрантів і створюючи конфлікти між іноземцями та громадянами США. Під прапором свободи він провокує людей вступати в протистояння з поліцією, нелегальних мігрантів настроює проти співробітників міграційних служб, навіть створює конфлікти між поліцією штату і федеральною поліцією. У міру того як суспільство стає усе більш роздробленим, необережне слово або вчинок однієї людини можуть викликати великий інцидент. Соціальні конфлікти вже стали новою реальністю, насіння ненависті було посаджене в серці кожної людини. Саме у цьому полягає зловісний задум комунізму.

Відокремлення різних груп людей і розпалювання між ними ненависті здійснюється одночасно. Ленін писав: «Стосовно людей, які проти нас, ми можемо і повинні писати мовою, яка посіє серед мас ненависть, відразу і презирство до них [15]».

Політична тактика злого духу комунізму на Заході включає використання різних форм соціальної справедливості для розпалювання ненависті і загострення соціальних конфліктів.

В 1935 році у Гарлемі, афроамериканському районі Нью-Йорку, спалахнули безлади після чуток про те, що чорношкірий підліток, спійманий за крадіжку в магазині, був забитий до смерті. Компартія США негайно використала цей інцидент і організувала масштабні протести й безлади, влаштовані чорношкірими. Леонард Паттерсон, який у той час був одним з активістів цих безладів, пізніше, після виходу з компартії США, розповів, що отримав наказ організувати ці протести чорношкірих [16].

Паттерсон описав, як американських комуністів спеціально навчали ленінської тактиці провокації і розпалювання конфліктів. Вони навчилися перетворювати протести на масштабні безлади і вуличні бої, а також умисне створювати конфлікти на порожньому місці.

У 1931 році дев’ять чорношкірих підлітків («Скоттсборо бойз») було звинувачено в зґвалтуванні двох білих жінок. Цей інцидент викликав расову ненависть між білими й чорними по всій країні. Компартія США негайно почала діяти. Виступивши на захист справедливості для чорношкірих американців, вона притягнула до себе багато послідовників, серед яких був і Франк Маршалл Девіс, майбутній наставник президента США від лівого крила.

Професор політології й історик Пол Кенгор розповів, що мета компартії США у справі «Скоттсборо бойз» полягала не лише в тому, щоб збільшити число своїх членів серед чорношкірого населення і прогресивних активістів «соціальної справедливості», але і в тому, щоб обчорнити США, представивши їх як країну, в якій процвітає нерівність і расова дискримінація. За словами Кенгора, компартія заявляла, що подібні інциденти відбуваються всюди, і тільки комунізм і ліва ідеологія можуть врятувати країну від цієї «патологічної» й «злісної» системи, що дискримінує людей [17].

У сучасній Америці прокомуністичні групи брали участь в кожному великому соціальному конфлікті або безладах. У 1992 році по телебаченню транслювалися кадри з Родні Кінгом, чорношкірим жителем Лос-Анджелеса, якого затримав і побив білий поліцай за водіння в нетверезому вигляді. Після виголошення вироку у цій справі, коли підтримувавши Кінга демонстранти вже збиралися розійтися, хтось несподівано розбив рекламний щит об машину, що проїжджала мимо. В результаті мирний протест швидко переріс в масштабні безлади й погроми, що супроводжувалися підпалами й мародерством. Коли місцевого шерифа Шермана Блока запитали про участь комуністів в цьому інциденті, він сказав: «Немає ніяких сумнівів в тому, що вони брали участь у безладах, грабежах і підпалах».

Цей інцидент тривав декілька днів, під час яких на вулицях і у дворах шкіл можна було знайти листівки. Ці листівки поширювали різні прокомуністичні групи, такі як Революційна комуністична партія, Соціалістична робоча партія, Прогресивна лейбористська партія і Комуністична партія США. У одній з таких листівок було написано: «Помстимося за вирок, винесений заради грошей!… Розгорніть зброю! Солдати об’єднуються з робітниками!»… За словами поліцая з Лос-Анджелеса, ці листівки поширювалися ще до того, як був оголошений вирок [18].

Ленін давно вже вказував комуністам на те, що необхідно діяти за такою схемою: «Бунти-демонстрації-вуличні битви-загони революційної армії — такі етапи розвитку народного повстання [19]».

Раніше ми згадували про колишнього члена компартії США Леонарда Паттерсоне. Він розповів про те, як їх готували відповідно до цієї ленінської схеми. З дрібних конфліктів вони роздували великі демонстрації, що переростали в погроми, а потім починалися вуличні битви. Навіть коли спочатку не було конфлікту, вони просто створювали його самі, не гребуючи ніякими прийомами [20].

Нині в західному суспільстві підструнювання до бунтів і насильства займаються численні організації. Вони можуть виступати під різними гаслами: «Неділимий», «Антифашизм», «Зупинити патріархат», «Життя чорношкірого — це теж життя», «Відмовитися від фашизму» і так далі. Хоч навіть назви й гасла у них різні, насправді усі вони є комуністичними або прибічниками комунізму. Велика радикальна група «Антіфа» (Antifa) складається з прибічників комунізму і лівих організацій, таких як анархісти, соціалісти, ліберали, соціал-демократи й т. д. Організація «Відмова від фашизму» — це також ліворадикальна група, створена маоїстом, головою Революційної комуністичної партії США. Ця група пов’язана з організацією численних масштабних протестів, метою яких було анулювати підсумки президентських виборів 2016 року [21].

Прикриваючись свободою слова, ці групи невпинно провокують всілякі конфлікти в західному суспільстві. Щоб зрозуміти їх реальну мету, треба лише прочитати директиву компартії США для своїх членів, яка була оприлюднена в доповіді Конгресу США в 1956 році:

«Члени й фронтові організації повинні постійно згнічувати, дискредитувати і принижувати наших критиків… Коли обструкціоністи стають занадто дратівливими, назвіть їх фашистами, або нацистами, або антисемітами… Постійно зв’язуйте тих, хто проти нас, з назвами, які вже мають погану славу. Після достатньої кількості повторень цей зв’язок стане „фактом“ в суспільній свідомості [22]».

4. Насильство і брехня — основні засоби в комуністичній політиці

У комуністичній доктрині ніякі засоби не вважаються занадто надмірними. Комуністичні партії публічно заявляють, що насильство і брехня є їх інструментами для встановлення контролю над світом. З моменту появи першого комуністичного режиму в Радянській Росії по сьогоднішній день, впродовж усього одного століття, комунізм згубив близько 100 мільйонів чоловік. Послідовники комунізму вбивали, спалювали, викрадали, брехали, використали усі можливі екстремальні методи. Міра їх зла жахлива. До того ж більшість з них зовсім не шкодують про скоєне.

Брехня, створена злим духом комунізму, ділиться по мірі на маленьку, середню і велику залежно від того, в яких країнах вона використовується — комуністичних або країнах Заходу. Одиничний обман, одиничні фальшиві новини або ж нападки на політичного опонента — така брехня, хоч і є злісною, але це усього лише маленька брехня. Створення за допомогою складних маніпуляцій серії систематичної брехні значного масштабу можна розглядати як середню брехню. Наприклад, щоб розпалити в людях ненависть до Фалуньгун, КПК в 2001 році інсценувала так званий інцидент самоспалення на площі Тьєнь-ань-мень.

Проте найважче розпізнати велику брехню злого духу комунізму, оскільки вона практично повністю є ідеологією злого духу. Її масштаб і міра настільки величезні, тривалість настільки тривала, сфери, що зачіпають, настільки різноманітні, а кількість залучених в неї людей настільки велика, що украй важко побачити усю справжню картину цієї брехні. Причому багато залучених в ній людей щиро вірять в правоту своїх справ і від щирого серця присвячують себе цьому.

В історії злий дух комунізму сфабрикував брехню про «суспільство повної гармонії», зробивши його метою комунізму. Оскільки цю концепцію неможливо перевірити й спростувати за короткий період часу, можна вважати це прикладом великої брехні, на якій був ґрунтований увесь комуністичний проект.

У попередній главі ми аналізували використовуване комунізмом поняття прогресивізму, і це теж можна вважати частиною великої брехні. За останні декілька десятиліть комунізм сформував ряд соціальних рухів і направив людей до нестабільності й революцій, які якраз і потрібні злому духу. Одним з прикладів цього є екологічний рух, який ми проаналізуємо пізніше.

а) Насильство і брехня при комуністичному тоталітаризмі

Комуністичні партії підбурюють людей до запеклої класової боротьби не на життя, а на смерть. У «Комуністичному маніфесті» говориться: «Комуністи вважають ганебною справою приховувати свої погляди і наміри. Вони відкрито заявляють, що їх цілі можуть бути досягнуті лише шляхом насильницького скинення усього чинного суспільного устрою [23]».

У своїй книзі "Держава і революція» Ленін писав: «Ми вже говорили вище і детальніше покажемо в подальшому викладі, що вчення Маркса й Енгельса про неминучість насильницької революції відноситься до буржуазної держави. Воно зміниться державою пролетарською (диктатурою пролетаріату) не може шляхом „відмирання“, а може, за загальним правилом, лише насильницькою революцією» [24].

В процесі захоплення влади, будь то під час Паризької комуни, російської революції або спровокованого КПК руху робітників і селян, комуністичні партії використовують надзвичайно жорстокі й криваві методи. Причому вони без розбору застосовують ці методи до людей похилого віку, дітей і жінок, спалюючи, грабуючи й вбиваючи. Проявлена ними злість шокує. Під керівництвом комуністичних режимів скоєно стільки злочинів, що їх неможливо перелічити.

Комуністичний культ використовує насильство й брехню для підтримки влади. Брехня — це мастило для насильства, а також спосіб поневолення людей. Брехня є постійною. Вона не припиняється як під час насильства, так і в проміжках між насильством. Комуністичні партії готові обіцяти все що завгодно, але вони ніколи не думають про те, щоб виконувати свої обіцянки. До того ж, залежно від потреби, вони можуть змінювати свою риторику, змінювати форми, не дотримуючись ніяких моральних принципів і не випробовуючи анінайменшого сорому.

Компартії заявляли, що створять «рай у людському світі». Але це і є їх найбільша брехня, за допомогою якої вони створили справжнє «пекло у людському світі».

Мао Цзедун з Китаю, Ахмед бен Белла з Алжиру і Фідель Кастро з Куби обіцяли, що ніколи не створюватимуть тоталітарні комуністичні режими. Але як тільки вони опинилися біля влади, то відразу ж ініціювали крайній тоталітаризм, масштабно зачищали партію, переслідували дисидентів і представників громадськості.

Комуністичні партії також хитро спотворили мову. Зміна семантики мови є одним з основних методів, використовуваних комуністичним культом для обману людей. Тобто вони змінювали сенс слів навіть на повністю протилежний. Оскільки змінена мова увійшла до постійного ужитку, його спотворені значення глибоко впровадилися у свідомість людей.

Наприклад, слово «бог» прирівнюється до «забобону»; «традиційність» — до «відсталості», «дурості» і «феодалізму»; «західне суспільство» — до «ворожих сил» або «антикитайських сил»; «пролетаріат» — до «хазяїна державних активів». Хоча при громадськості немає владі, але «уся влада належить народу». Якщо вказати на факти несправедливості в суспільстві, то це назвуть «підбурюванням до скидання державної влади» і т. д. Тому, розмовляючи з людьми, які глибоко отруєні культом комунізму, можна помітити, що часто просто не хапає загальної основи для спілкування. Виходить так, що одним і тим же словам двоє співрозмовників надають різне значення.

Комуністичний культ не лише сам поширює брехню, він за допомогою політнавчання і примусу до вираження політичної позиції створює середовище, в якому усе населення починає поширювати брехню. Він примушує людей говорити те, в що вони не вірять, тим самим деморалізуючи й принижуючи їх, висміюючи їх бажання поступати правильно. У одній з десяти заповідей Мойсея говориться: «Не вимовляй неправдивого свідоцтва на ближнього твого». Конфуцій сказав: «Якщо люди не вірять у свого правителя, то держава не вистоїть».

Коли люди розуміють, що комуністичний культ фабрикує брехню, вони теж починають діяти брехливо у відповідь. Злий культ комунізму знає, що люди брешуть йому, але вважає це прийнятним, оскільки це означає, що вони вважають за краще брехати, ніж дотримуватися правди, що якраз відповідає його меті — створити культуру брехні та руйнувати норми моралі людей. Небезпека для комунізму — це бажання людей говорити правду. Ми вже неодноразово відмічали, що КПК хоче не лише фізично вбити людей, але і зіпсувати їх мораль, щоб вони у результаті потрапили в Пекло. Можна сказати, що в цій області КПК вже частково досягла своєї мети.

б) Як злий дух комунізму підбурює насильство на Заході

Злий дух комунізму складається з ненависті, тому його комуністична теорія також просякнута ненавистю. Пропагуючи класову боротьбу, він приписує корінь кожної проблеми традиційній соціальній структурі та експлуатації бідних багатими. Таким чином він стимулює у бідних заздрість і ненависть до багатих, а потім трансформує її в революцію і насильство. Услід за розвитком комуністичного руху і маніпуляцій злого духу комунізму, західне суспільство наповнилося насильством і брехнею. Все суспільство охоплене ненавистю і ворожнечею.

Крім того, що сама компартія займається широкомасштабною і відкритою пропагандою насильства, різні організації лівого крила, які знаходяться під управлінням злого духу комунізму, також заохочують насильство. Наприклад, Саул Алінский, якого шанують ліві в США, спочатку був учасником злочинної банди, а вже потім став лідером лівих сил. Він заперечував, що є комуністом, але його політична ідеологія і методи повністю ідентичні комунізму.

Книга «Правила для радикалів» Саула Алінского використовується як навчальний посібник для організації вуличних рухів в США. Алінский не приховував, що його книга спеціально призначена для незаможних макіавелістів, що він хоче будь-якими способами відібрати владу у багатих і віддати її бідним, перетворити Сполучені Штати на комуністичну країну.

На поверхні Алінский підкреслював поступове проникнення, а не криваву революцію. Проте насправді він був прихильником насильства. Просто він використав тонші й більш приховані методи. Соціалістична партія «Чорні пантери», що базується в США підтримувала маоїзм і використала маоїстське гасло «Рушниця народжує владу». Алінский віддавав перевагу виборчій урні, проте не виключав, що зброя може бути використана пізніше. Таким чином, його підхід аналогічний підходу КПК: триматися в тіні, вичікуючи момент, а потім «блиснути голим мечем». Одно з його правил спонукає радикалів за допомогою політичних маніпуляцій будь-ким, навіть агресивними й бандитськими методами залякувати своїх супротивників і у результаті досягти мети створення безладів і руйнувань.

Девид Горовіц, письменник і колишній лівий радикал, глибоко тямущий Алінского, сказав, що Алінский і його послідовники не будують ніяких ілюзій відносно нині чинної системи. Вони прекрасно знають свою мету — повністю знищити цю систему і вважати цей процес війною [25]. Тому вони старатимуться всіма можливими способами досягти цієї мети, вирішуючи, коли застосовувати насильство, яке насильство використати, і яку брехню казати.

У американському суспільстві можна бачити, що деякі політичні партії не гидують ніякими засобами для нападок на своїх ворогів. Вони використовують обман, особисті атаки й насильство. Ці способи дуже схожі на способи, вживані компартіями. Суспільство, в якому посилюється схильність до насильства, ставатиме все менш стабільним і усе більш розрізненим. Нині стосунки між великою лівою і великою правою партіями в США дуже схожі на конфронтацію між комуністичним блоком і вільним світом під час холодної війни. Вони несумісні, як вогонь і вода, і абсолютно не можуть співіснувати один з одним.

Після того, як у 2016 році був обраний новий президент, в США сталася безліч інцидентів, що супроводжувалися погромами й насильством, які вчинили учасники лівого руху «Антіфа». Їх мішенню стали прибічники нового президента і інші люди консервативних поглядів. Більшість цих актів насильства здійснювалися на мітингах на підтримку президента та інших подібних громадських місцях. Активісти «Антіфа» намагалися перервати виступи прибічників президента і навіть безпосередньо атакували їх.

Останніми роками приплив іммігрантів з країн Близького Сходу й Африки привів до виникнення багатьох соціальних проблем в європейських країнах. Використовуючи «політкоректність», ліва «еліта» в цих країнах обрушилася на супротивників нинішньої імміграційної політики з докорами й лайками, обзиваючи їх «пройдисвітами», «щурами», «дрантям» і так далі [26].

У червні 2017 року член Республіканської партії та Палати представників Стівен Скеліс отримав важке вогнепальне поранення під час участі в тренуванні бейсбольної команди. У нього стріляв прибічник іншої партії. Після цього деякий чиновник — представник лівого крила, сказав, що він «радий» тому, що Скеліс піддався атаці. Пізніше цього чиновника зняли з поста.

За усіма цими насильницькими інцидентами стоять чинники злої примари комунізму. Зовсім не так, що кожен жадає виникнення конфлікту. Щоб розпалити масштабне протистояння, досить усього лише невеликої групи комуністичних активістів, що виступають під слушними приводами.

Під впливом комуністичної примари деякі партії та політики стають слабкими й заявляють, що захищатимуть демократичні права людей і наслідуватимуть норми демократичного суспільства. Проте, коли вони отримують досить влади, то відразу ж починають використовувати усі доступні їм методи для пригнічення інакомислення і позбавлення людей їх демократичних прав.

У лютому 2017 року під час сенатської сесії в одному із західних штатів США сенатор в’єтнамського походження висловилася проти нагородження Тома Хайдена, колишнього лівого радикала і активіста, що виступав проти війни у В’єтнамі, який згодом став сенатором [27]. Проте її мікрофон був відключений, і її виставили з сесійного залу. Якщо все і далі триватиме в такому ж дусі, то у результаті це неминуче приведе до комуністичної диктатури.

в) Брехня комуністичної примари обкутала політику Заходу

У комунізму погана репутація на Заході, тому для нього брехня являється єдиним способом розширити свій вплив в цьому регіоні.

Комуністичні та ліві групи часто використовують такі гасла, як «свобода», «прогрес» і «громадські інтереси», для завоювання загальної підтримки. Насправді їх метою є реалізація свого плану з просування соціалізму. Це однаково з брехнею комунізму про створення «раю на землі». Деякі партії просувають політику, що відповідає комунізму, але подають її під іншими назвами. Наприклад, соціалістичну систему охорони здоров’я не називають соціалістичною, а замість цього називають «народною медициною», яка нібито буде ґрунтована на «загальній думці народу». Мінімальну зарплату вони не називають мінімальною, а називають «прожитковий мінімум». В результаті західні уряди стають впливовішими й все більше втручаються в життя людей.

Прокомуністичні політики й групи дають порожні обіцянки, щоб отримати голоси виборців. Такі методи ідентичні методам компартій, які на самому початку обманом добилися схвалення з боку народу. Ці політики обіцяють більш високий добробут і заявляють, що кожен отримає роботу і медичну страховку. При цьому ніхто не замислюється про те, звідки братимуться гроші на усе це, і як ця система працюватиме в довгостроковій перспективі. Частенько вони взагалі не планують виконувати своїх обіцянок.

Беніто Бернал, кандидат в члени Палати представників США із Західного узбережжя США, який раніше багато років був членом партії лівого крила, нещодавно повідомив, що та партія раніше створила політичну організацію за участю федеральних чиновників, сенаторів, конгресменів, а також представників штатів і міських рад. За його словами, вони розробили 25-річний план, у рамках якого шляхом маніпулювання різними рівнями влади вони збиралися в майбутньому перемогти на президентських виборах. Ця організація заявляла, що усіма силами надаватиме допомогу громадам в розв’язання таких проблем, як насильство у бандах, відмова від навчання в школі, підліткова вагітність, нелегальні іммігранти й соціальна несправедливість. Проте, за словами Бернала, їх справжньою метою було зробити усіх цих людей максимально залежними від уряду. Він назвав це «системою рабства».

Бернал сказав: «Коли я виражав сумніви людям з цієї організації, вони у відповідь ставили мені три питання. Перше: якщо усі проблеми будуть вирішені, що запропонує наступний кандидат в президенти? Друге: чи знаєте ви, скільки капіталу прийшло в наше місто для розв’язання цих проблем? Третє: чи знаєте ви, скільки робітничих місць створені для вирішення цих проблем? У той час я вдавався питання: хіба вони не ясно говорять, що потрібно отримувати вигоду від лих людей в громадах, насильства у бандах і дітей, що вбивають один одного?»

За його словами, якщо згаяти час на вивчення записів дебатів і голосувань в цій партії, можна побачити їх мету: щоб люди були розчаровані, пригнічені, і впали у бідність, і в результаті можна отримувати прибуток від нещасть цих людей. Тому він і вирішив вийти з цієї партії [28].

На президентських виборах в США у 2008 році ліберальна група з 40-річною історією «Асоціація місцевих організацій за негайні реформи» (ACORN), як з’ясувалося пізніше, зареєструвала тисячі фальшивих виборців [29].

У 2009 році група ACORN знову була залучена в загальнонаціональний скандал. Прикриваючись гаслами захисту правосуддя і прав громадян з низькими доходами на медицину, житло, участь у виборах і т. д., ACORN отримала для реалізації цих цілей велику кількість державних субсидій і федеральних засобів. Два дослідники під виглядом повії й сутенера відвідали офіси ACORN в декількох великих містах, щоб попросити в організації раду з приводу управління своїм бізнесом. При цьому вони таємно робили відеозаписи зустрічей зі співробітниками організації. Їх відеоролики свідчать, що співробітники ACORN вчили їх, як організувати роботу борделю за допомогою створення фальшивої компанії та фальшивого статусу, розповідали їм, як відмивати гроші, приховувати прибутки, уникати перевірок, брехати поліції та ухилятися від податків. Після цього інциденту ACORN багаторазово намагалася виправдовуватися, але її репутація вже була значно підірвана, фінансування припинене, і через рік ця організація закрилася [30].

Багато політичних обіцянок на перший погляд виглядають дуже зворушливими, але їх кінцевий результат може згубити майбутнє людей. Наприклад, може виникнути «ефект Керлі», як його назвали два професори з Гарварду [31].

Журнал «Форбс» у загальних рисах описує цей ефект таким чином: «Політик або політична партія можуть досягти довгострокового домінування за допомогою пригнічення економічного розвитку, переводячи таким чином баланс голосів у свою користь. Це відбувається парадоксальним чином. Вони роблять місто бідніше, і в результаті ті, хто створив цю бідність, досягають політичного успіху [32]».

Якщо казати конкретно, то політики використовують деформовану (з лівим ухилом) фіскальну політику. Наприклад, вони надають податкові пільги профспілковим і урядовим програмам, а також невеликому числу підприємств, при цьому одночасно збільшуючи податки для інших підприємств і багатих людей. В результаті ті, хто отримав вигоду від цієї політики (включаючи бідних, профспілки і т. д.), поступово стають залежними від тих, що надали їм вигоду політиків і партій. Вони починають підтримувати цих політиків і партії на виборах. При цьому політика ненависті до багатих і політика високих податків, спрямована на підтримку урядових проектів, змушує багатих людей і підприємства покидати це місто. В результаті в місті стає менше супротивників панівних політиків або партій, що дозволяє останнім довгостроково і стабільно утримувати свої позиції. Водночас податкові надходження і можливості для працевлаштування в місті з кожним роком скорочуються, що кінець кінцем може навіть привести місто до банкрутства.

У статті «Форбс» вказується, що вплив «ефекту Керлі» поширився дуже широко. Ліва політика, що виникає в результаті дії цього ефекту, вже охопила десять найбідніших міст США з населенням понад 250 тис. чоловік. Нині більшість багатих штатів на заході США, які в основному контролюються політиками лівих сил, фактично також можуть зіткнутися зі згубними наслідками цього ефекту [33].

Ліві сили теж змінюють сенс слів. Наприклад, для консерваторів слово «рівність» означає, грубо кажучи, рівні можливості. Тобто, люди можуть чесно конкурувати, і таким чином формується природна меритократія (принцип управління, при якому керівні пости займають найбільш здібні люди, незалежно від їх соціального статусу і фінансового положення — прим. пер.). У свою чергу для лівих цей термін означає «рівність результатів». Тобто, незалежно від того, чи додавала людина зусилля, вона отримує той же результат, що і всі інші.

Консерватори вважають, що слово «толерантність» означає терпиме і поблажливе відношення до різних переконань і думок, це здатність проявляти широту поглядів і поблажливість навіть у тому випадку, коли були зачеплені особисті інтереси. Ліві ж розуміють слово «толерантність» як терпиме відношення до гріха. Їх розуміння відносно свободи й справедливості також значно відрізняється від традиційних понять. Підтримку гомосексуалізму, використання чоловіками й жінками одного туалету, легалізацію марихуани й іншу подібну політику, яка підриває людську мораль, вони називають «прогресивізмом». Хоча ніякого прогресу в області моральних якостей при цьому не відбувається. Насправді, вся ця політика підриває основи моралі, встановлені для людини Богом. Ця політика лівих сил у результаті призводить до підривання представлень людей про мораль, що і є метою злого духу комунізму.

У минулому люди вважали, що США — це ядро вільного суспільства та останній бастіон антикомунізму. Але сьогодні люди ясно бачать, що в США високі податки й соціальне забезпечення, колективізм, «великий уряд», соціал-демократія, «соціальна рівність» і т. п. — усе це так чи інакше походить з соціалістичної та марксистсько-ленінської ідеології, яка вже закріпилася в політиці і втілена в життя. Зокрема молоде покоління просто не знає історію жорстокості в комуністичних країнах. Молоді люди бездумно прагнуть до примарного ідеалу та обманюються новим виглядом комунізму. В результаті вони несвідомо йдуть дорогою до загибелі.

5. Тоталітаризм є неминучим наслідком комуністичної політики

Ні для кого не секрет, що комуністичні тоталітарні країни контролюють усі аспекти особистого життя своїх громадян. Ненасильницькі форми комунізму поступово і безперервно розширюють владу урядів, посилюють контроль над соціальним життям людей і кінець кінцем просуваються у бік авторитарної системи. У країнах, де ще не створена комуністична тоталітарна влада, люди також можуть у будь-який час втратити своїх свобод. Ситуація дуже серйозна. Ще більше лякає є те, що сучасний тоталітаризм використовує передові технології для спостереження і контролю над людьми, досягнувши в цій області небувалих масштабів.

а) Тоталітаризм позбавляє людей свободи волі та пригнічує прагнення до доброти

Коли люди наслідують традиційні цінності, встановлені Богами, тоді Боги ведуть людей до розвитку ґрунтованої на цих цінностях культури. Така культура є важливим каналом, що сполучає людей з Богами. На основі цієї культури виникає безліч методів соціального управління, тобто політичного життя.

Бог дав людям свободу волі та право вибирати спосіб самоврядування. Люди повинні управляти собою через самодисципліну, ґрунтовану на нормах моралі. Вони повинні брати на себе відповідальність за свою сім’ю і за суспільство. Вивчивши американську політику в XIX столітті, відомий французький соціолог і політичний діяч Алексіс де Токвіль прийшов у захват. Його вразила здатність американців до самоаналізу, розуміння відносно зла, а також їх готовність розв’язувати соціальні проблеми з терпінням і не прибігаючи до насильства. Він вважав, що велич Сполучених Штатів полягає в їх здатності виправляти свої власні помилки [34].

З іншого боку, те, що хоче злий дух комунізму — це тоталітарна політика, щоб люди виступили проти традицій і моралі. Він хоче заблокувати людям шлях духовної віри, що веде до доброти. Він хоче, щоб люди непомітно для себе перетворилися з синів Божих в підданих диявола і поклонялися дияволові.

У комуністичних країнах уряд монополізує усі громадські ресурси, включаючи економіку, систему освіти й ЗМІ. Таким чином, все повинно здійснюватися по велінню лідерів компартії, які управляють за допомогою брехні, зла і насильства. Ті, хто намагається наслідувати свою совість, удосконалювати моральні якості та прагнути до доброти, кінець кінцем йдуть всупереч з ідеологією і правилами компартії, перетворюючись на ворогів партії. У результаті вони або опускаються на соціальне дно і вимушені з останніх сил боротися за виживання, або просто помирають.

У вільних суспільствах уряд також рухається у бік тоталітаризму, поступово перетворюючись на «великий уряд», який контролює практично все. Однією з характерних особливостей тоталітаризму є сильний центральний уряд, який планує економіку та управляє нею. Нині уряди в країнах Заходу все більше втручаються і контролюють економіку з метою реалізації урядової програми. Як інструменти вони використовують державні фінанси, податки й кредитне фінансування.

Одночасно з цим розширюється й область їх управління. Вона включає духовну віру, сім’ю, освіту, економіку, культуру, енергетику, транспорт, зв’язок, туризм, та багато чого іншого. Розширення влади центрального уряду, місцевий державний контроль над життям громадян, а також численні закони й судові рішення — результатом усього цього стало усебічне розширення влади урядових органів і безпрецедентний контроль над суспільством. Наприклад, громадяни вимушені купувати медичні страховки, інакше їх оштрафують. В ім’я громадських інтересів уряд може позбавити частину людей їх власності та особистих прав.

Тоталітарний уряд під приводом «політкоректності» позбавляє людей свободи слова і диктує їм, що вони можуть говорити, і що ні. На тих, хто відкрито засуджує цю злісну політику, навішується ярлик «розпалювання ненависті». Якщо хтось наважується протистояти політкоректності, то у кращому разі він буде просто ізольований, в гіршому — його звільнять з роботи, а в найгіршому випадку він піддасться загрозам або атакам.

Заміна норм моралі деградованими політичними стандартами, які наділяються силою закону, використання регулювання і громадської думки — усе це створює атмосферу соціального терору. Пригнічується вільна воля людей і дарована людям Небом свобода прагнення до доброти. У цьому і полягає суть політики тоталітаризму.

б) Система добробуту — від колиски до могили

Нині політика соціального забезпечення стала універсальним явищем у всьому світі. Незалежно від того, яка країна або партія — консервативна або ліберальна — немає істотної різниці в їх політиці. Люди, які жили в комуністичних країнах, приїжджають у вільний західний світ і захоплюються рівнем соціального забезпечення в західних суспільствах. Їх глибоко вражає безкоштовна освіта для дітей, медичне страхування і турбота про літніх людей. Усе це оплачує держава. Вони вважають, що це і є справжнє комуністичне суспільство.

Хіба нинішнє суспільство загального добробуту не є комуністичними ідеями, втіленими в капіталістичних країнах? Різниця лише в тому, що це не було досягнуто шляхом насильницької революції.

Прагнення людей до кращого життя саме по собі не є помилкою. Але за високим добробутом, який забезпечують уряди західних країн, ховаються величезні проблеми. У цьому світі нічого не дається безкоштовно. Високий рівень добробуту спирається на примусове оподаткування. До того ж сам добробут може створити безліч проблем.

Британський юрист Альберт Венн Дайсі виявив, що до 1908 року питання про те, чи повинна людина, багата або бідна, застрахувати своє здоров’я, залишався повністю на розсуд цієї людини. Це не мало ніякого відношення до держави так само, як і те, яке людині надівати пальто — чорне або коричневе.

Проте, на думку Дайси: «Національний закон про страхування зрештою приведе до держави, тобто до платників податків. Страхування по безробіттю… Фактично це є визнанням державою його обов’язку захистити людину від нещасть, пов’язаних з втратою роботи… Закон про державне страхування відповідає доктринам соціалізму [35]».

Модель соціалістичного добробуту Північної Європи була визнана і використана багатьма країнами. Колись це сприймалося як позитивний приклад соціалістичного процвітання, яке наслідує Захід. Проте в Північній Європі співвідношення податкової ставки до ВВП є одним з найвищих у світі. У багатьох країнах воно коливається на рівні 50% [36].

Аналітики відзначають, що у соціалістичному добробуті в області медичного обслуговування, яке просуває уряд, існує шість фатальних проблем: воно нестійке, оскільки люди хочуть отримувати безкоштовні послуги, які коштують більше, ніж вони платять; немає заохочень і покарань, медичні співробітники не несуть юридичної відповідальності за те, що вони роблять, і отримують однакову зарплату незалежно від того, скільки роботи вони виконали; це приносить величезні збитки уряду; користуючись лазівками в системі, люди займаються крадіжкою, зловживаннями й підпільною торгівлею; за допомогою медичної системи держава вирішує, жити чи вмерти людині; бюрократична система створює хаос в управлінні [37].

У 2010 році у Швеції деяка людина на ім’я Джонас, знаходячись у відділенні швидкої допомоги, була вимушена сам накласти шви на свою рану, що кровоточить. Спочатку він звернувся в амбулаторну клініку, але та була закрита. Потім він прочекав три години у відділенні швидкої допомоги. Його рана сильно кровоточила, але ніхто не надав йому допомогу. У нього не було вибору, окрім як спробувати самому надати собі медичну допомогу. Проте у результаті медичні співробітники поскаржилися на те, що він порушив закон і без дозволу скористався лікарняним устаткуванням (він узяв нитку і голку, яку залишили медсестри). Це всього лише один випадок. Реальна ситуація набагато гірша. Кожен хоче отримати безкоштовну медичну допомогу, у результаті це призводить до зловживання ресурсами. Поняття «обмежені ресурси» і «безкоштовно» ніяк не поєднуються одне з одним. Спроба їх поєднати призводить до значного перевищення попиту над пропозицією і формування довгих черг. В результаті ті, кому дійсно потрібна допомога, піддаються своєрідному покаранню від соціалістичної медичної системи.

Це не просто питання ефективності. Серйозніша небезпека полягає в тому, що усе необхідне людині в житті, від колиски до могили, дає уряд. Це може здатися привабливим, але насправді повна залежність громадян від уряду — це шлях до тоталітарної системи.

Як писав французький політик Алексіс де Токвіль: «Якби в наших нинішніх демократичних країнах був встановлений деспотизм, він би прийняв інший вигляд, він був би більшим і м’якшим, він би принизив людей без спричинення їм болі [38]». У цих словах краще всього описана держава загального добробуту.

в) Надмірна кількість законів прокладає шлях до тоталітаризму

Тоталітарна політика пригнічує свободу людей прагнути до доброти й водночас дає простір для зла. Люди хочуть використати закони, щоб змусити інших не здійснювати злочинів. Це саме і є пастка диявола. У сучасному суспільстві в кожній країні існує велика кількість законів і правил. У США діє понад 70 тис. податкових законів, а закон про медичне страхування займає близько 20 тис. сторінок. Навіть судді та адвокати не можуть добре розібратися в усіх цих законах, не кажучи вже про середньостатистичних громадян. Починаючи з федерального рівня й аж до рівня штату, округу і міста, щорічно в середньому приймається понад 40 тис. нових законів. Їх так багато, що людина може порушити якийсь закон, навіть не усвідомлюючи цього. У кращому разі йому за це випишуть штраф, а в гіршому можуть посадити у в’язницю.

Починаючи з того, який гачок використати для рибного лову, і до того, що не можна голосно сербати супа в громадських місцях, — усе це регулюється законами. У штаті Каліфорнія дозволяється використати тільки телевізори з плоским екраном, що відповідають певним стандартам по споживанню електроенергії, і повністю заборонено використання пластикових пакетів. У деяких містах потрібно брати в уряду дозвіл на будівництво альтанки у своїй садибі.

Надмірна велика кількість законів сильно розмиває уявлення людей про моральність. Багато законів суперечить здоровому глузду. При цьому в суспільстві виникла тенденція судити про справи на підставі їх законності, а не на підставі норм моралі. Якщо так триватиме, то незабаром агенти комуністичної примари легко зможуть безпосередньо впровадити ідеологію диявола в людські закони.

Як би не був хорош закон, він завжди залишатиметься деякою зовнішньою силою, не здатною стримувати думки людей. Лаоцзи казав: «Чим більше буде законів і правил, тим більше буде злодіїв і бандитів». Коли процвітає зло, то закони безпорадні. Чим більше законів встановлюватиметься, тим суворіше великий уряд буде контролюватиме людей. Люди ігнорують соціальні проблеми, тому що диявол посилює їх злу сторону. Вони вважають, що ці проблеми виникли із-за недостатньо хороших законів. Тому вони намагаються розв’язувати проблеми за допомогою виправлення законів. Таким чином сформувався порочний круг, і суспільство поступово, крок за кроком, рухається до тоталітаризму.

г) За допомогою науково-технічних засобів довести контроль над людьми до крайньої міри

Тоталітаризм використовує держапарат і таємну поліцію для спостереження за людьми. У свою чергу сучасні технології допомагають довести контроль над людьми до крайньої міри.

Інтернет-видання Business Insider нещодавно резюмувало десять методів, за допомогою яких компартія Китаю (КПК) спостерігає і здійснює контроль над громадянами:

1. Використання засобів ідентифікації по обличчю, що дозволяє знайти потрібну людину у великому натовпі людей;

2. Адміністраторам групових чатів дають завдання шпигувати за людьми;

3. Примус громадян встановлювати додатки, які дозволяють уряду переглядати фото і відео на мобільних телефонах громадян;

4. Спостереження за людьми, коли вони купують товари через Інтернет;

5. Поліцаї в місцях великого скупчення людей (наприклад, на вулицях і вокзалах) носять окуляри з функцією розпізнавання осіб;

6. Установка на вокзалах роботів-поліцейських, які можуть сканувати обличчя людей і зіставляти їх з фото людини, яку треба затримати;

7. Використання технології розпізнавання осіб для відвертання неправильного переходу через дорогу;

8. У випадковому порядку затримувати перехожих і перевіряти їх мобільні телефони;

9. Відстежувати повідомлення людей в соцмережах, щоб знайти членів сім’ї та географічне місце розташування користувача;

10. Створення інтелектуального програмного забезпечення для збору та аналізу інформації про людей без їх відома, щоб прорахувати, хто представляє загрозу для влади [39].

Газета Financial Times у своїй публікації розповіла про зловмисність системи соціального кредиту в Китаї: «[Вона покликана] не лише використати великі дані для оцінки кредитного рейтингу, але і для оцінки політичних поглядів громадян Китаю». У статті також говориться, що ця система може бути легко перенастроена для оцінки рівня «патріотизму» громадян, тобто для оцінки того, в якому ступені погляди людини збігаються з системою цінностей компартії [40].

Маючи персональну інформацію людей і механізм автоматичної обробки великих даних, уряд зможе легко зробити так, що небажана людина або той, у кого низька кількість балів, втратить роботу, банк скасує його іпотечний кредит, міністерство транспорту анулює його водійське посвідчення, а лікарні відмовлять йому в лікуванні.

Сьогодні КПК має найбільшу у світі систему стеження. У громадських місцях і на дорогах Китаю всюди можна зустріти камери відеоспостереження, які за декілька хвилин знайдуть з 1,4 млрд людей одну людини, що знаходиться в «чорному списку». Завдяки популярному в Китаї месенджеру WeChat і іншим шпигунським застосуванням, встановленим на мобільних телефонах громадян, КПК легко проникає в усі таємниці людей. У тих, хто ходить з мобільними телефонами, взагалі немає конфіденційності. Людям просто ніде сховатися від спостереження. У міру розвитку технологій і розростання урядів, якщо західне суспільство продовжуватиме зрушуватися вліво, то людей в цих країнах чекатиме така ж доля тотального спостереження і контролю, і це зовсім не перебільшення.

6. Тотальна війна комунізму проти Заходу

Оскільки злий дух комунізму вже проник в американське суспільство, воно стоїть на порозі небувалого розколу. Ліві усіма силами атакують тих, хто дотримується традиційних поглядів в політиці. Якщо описати цей стан словом «війна», це не буде перебільшенням.

Останніми роками в США, хоч навіть в період виборів і відбувалося гостре словесне протистояння, проте як тільки вибори закінчувалися, починався етап заліку ран і закладення тріщин, починалося нормальне політичне життя. Але якщо подивитися на нинішню політичну обставину, можна побачити потужне протистояння й розкол. Політичний устрій виглядає деформованим і таким, що викликає тривогу. На політичній арені між різними партіями спостерігаються запеклі розбіжності, взаємні докори й навіть нападки, що значно гальмує реалізацію загального політичного курсу. Один за іншим проходять народні протести, при цьому безперервно росте їх масштаб і міра насильства.

У початковий період президентських виборів 2016 року деякі ліві чиновники усередині уряду вже спланували, на основі яких стандартів вони будуватимуть стосунки з кандидатами від різних партій. Після закінчення виборів табір лівих почав подавати судові позови, розраховуючи анулювати результати виборів. Після того, як новий президент вступив на посаду, губернатор штату Вашингтон, що належить до лівої партії, заявив, що зараз бушує «торнадо підтримки» всебічної протидії новому президентові. У керівництві опозиційної партії визнали, що армія обурених лібералів вимагає початку «тотальної війни» проти новообраного президента, вимагає рішучої боротьби проти нього у всьому, щоб тим самим знову завоювати підтримку народу [41].

Ліві намагаються різними способами досягти своїх цілей. У питаннях політичного курсу вони частенько заперечують тільки для того, щоб висловити свої опозиційні погляди. У нормальних умовах різні сторони можуть дотримуватися різних поглядів на політику, але всупереч розбіжності, в усіх є загальне розуміння важливості забезпечення безпеки країни. Проте нині дивовижне те, що інтенсивним нападкам піддається не лише пропозиція посилити охорону державних кордонів, але навіть те, що деякі штати ухвалили закони про «міста-притулки». Ці закони забороняють федеральним співробітникам правоохоронних органів дізнаватися про міграційний статус людей і забороняють місцевій владі надавати імміграційну інформацію федеральним правоохоронним органам.

Перед президентськими виборами провідні ЗМІ, серед яких домінують ліві, активно направляли громадську думку на підтримку кандидата від лівих сил, створюючи враження, що її перемога неминуча. Саме тому багато людей сторопіли, коли впізнали результати виборів. Після виборів провідні ЗМІ допомагали лівим політикам масштабно роздувати всілякі інциденти, підбурюючи народ здійснювати нападки й критикувати новообраного президента. Вони навіть не гидували фальсифікаціями й створенням фейкових новин, вводячи людей в оману. Провідні ЗМІ практично не помічають досягнень нового президента і намагаються всіляко зменшувати проблеми лівого кандидата.

У нормальному суспільстві різні організації або партії також можуть мати неоднакові думки і навіть можуть вступати в конфлікти. Проте ці конфлікти є тимчасовими й локалізованими. Кінець кінцем обидві сторони конфлікту намагаються мирним шляхом розв’язати проблему. Коли ж одна з груп керується витікаючим від злого духу комунізму мисленням класової боротьби, вона скрізь і у всьому веде боротьбу, неначе знаходиться на справжній війні. Вона вважає абсолютно за неможливе мирне врегулювання конфлікту і примирення. Вона впевнена, що необхідно повністю знищити супротивника і добитися повного скинення чинного державного устрою.

Така тотальна війна проявляється в загальній конфронтації політичної гри, в політичному курсі та боротьбі за громадську думку. Усе це призводить до глибокого розколу суспільства, до екстремістських і насильницьких дій, які стають усе більш численними й масштабними. Це саме те, чого домагається злий дух комунізму.

У 2016 році, згідно з опитуванням громадської думки в США, проведеним The Associated Press і Національним центром дослідження громадської думки, біля 85% респондентів вважали, що в країні існує глибший, чим раніше, політичний розкол; 80% вважали, що американці сильно розходяться в поглядах на найважливіші цінності [42].

Для створення єдності в країні потрібна загальна система цінностей і культура. Хоч навіть у різних релігій різні догмати, їх критерії правильного і неправильного, добра і зла є схожими. Саме це дозволяє етнічним групам в Сполучених Штатах жити в гармонії. Але коли відбувається розкол в системі цінностей, виникає небезпека розколу країни.

Висновок

В усіх людей є слабкості та зла сторона. Прагнення до влади, багатства і слави існувало з самого початку виникнення людства. Диявол навмисно і цілеспрямовано використав вади людей, щоб створити усередині різних країн свою «агентурну мережу». Країну можна порівняти з людським тілом, а різні установи в ній — з органами тіла, у кожного своя функція і своя роль. Якщо в усі органи держави проникли агенти диявола, це подібно до того, якби душу людини замінила свідомість, що прийшла зовні. Чи, іншими словами, це подібно до того, що чужорідна свідомість прямо управляє тілом людини.

Якщо хтось спробує звільнити суспільство з-під контролю диявола, то ця агентурна мережа, цілком можливо, стане чинити опір, не зупиняючись ні перед чим. Наприклад, вони будуть дискредитувати цю людину в ЗМІ та здійснювати нападки на його особистість; вводити народ в оману за допомогою дезінформації; робити так, щоб різні функціональні підрозділи не виконували його укази, перетворюючи їх в порожній текст; за допомогою величезних фінансових коштів підтримувати опозицію, створюючи в суспільстві розкол і боротьбу; штучно створювати економічні та соціальні проблеми, викликати хвилювання в суспільстві, підбурюючи тих, хто не знає справжнього стану речей, здійснювати нападки на людей і групи, які неугодні дияволу. Багато людей є як творцями цієї системи, так одночасно і її жертвами. Хоча вони й робили погані справи, вони зовсім не є справжніми ворогами людства.

Політика має контроль над державними та приватними силами, а також має безмірно величезні економічні ресурси й здатність втручатися в різні процеси як усередині країни, так і у світі. Якщо використати її в добрих цілях, то можна досягти видатних успіхів і принести благо народу. З іншого боку, зловживаючи політичною владою, можна скоїти величезні злочини. У цій частині книги ми спробували розкрити чинники злого духу комунізму в сьогоднішній світовій політиці, допомогти людям чітко відокремити добро від зла, розпізнати хитрі плани диявола і повернути політику на правильний шлях.

Колишній американський президент Рейган одного разу сказав: «Іноді нас спокушають думки про те, що суспільство стало занадто складним, щоб ним керувало самоврядування, що уряд, контрольований елітами, краще, ніж уряд, що служить народу, складається з народу і належить народу. Але якщо ніхто з нас не здатний управляти собою, хто ж з нас буде здатний управляти іншими? [43]» Президент Трамп сказав: «В Америці ми не поклоняємося уряду, ми поклоняємося Богові [44]».

Політична влада повинна повернутися на правильний шлях, який ґрунтований на традиційних цінностях. Лише отримавши Боже благословення, людство зможе протистояти контролю з боку диявола, зможе уникнути вступу на шлях поневолення і знищення. Тільки повернувшись до традицій і доброчесності, встановлених людям Богом, людство знайде вихід.

Посилання

[1] Emily Ekins and Joy Pullmann, “Why So Many Millennials Are Socialists,” The Federalist, February 15, 2016, http://thefederalist.com/2016/02/15/why-so-many-millennials-are-socialists/.

[2] Steven Erlanger, “What’s a Socialist?” New York Times, June 30, 2012, https://www.nytimes.com/2012/07/01/sunday-review/whats-a-socialist.html.

[3] [德]维尔纳‧桑巴特著,王明璐译: 《为什么美国没有社会主义》(上海:世纪出版集团、上海人民出版社,2005)。

[4] Harold Meyerson, “Why Are There Suddenly Millions of Socialists in America? ” The Guardian, February 19, 2016, https://www.theguardian.com/commentisfree/2016/feb/29/why-are-there-suddenly-millions-of-socialists-in-america.

[5] Emily Ekins and Joy Pullmann, “Why So Many Millennials Are Socialists,” The Federalist, February 15, 2016, http://thefederalist.com/2016/02/15/why-so-many-millennials-are-socialists/.

[6] [美]米尔顿‧弗里德曼/罗丝‧弗里德曼,张琦译 :《自由选择》(北京:机械工业出版社,2008)。

[7] Matthew Vadum, “Soros Election-Rigging Scheme Collapses: The Secretary of State Project’s death is a victory for conservatives,” FrontPage Magazine, July 30, 2012, https://www.frontpagemag.com/fpm/139026/soros-election-rigging-scheme-collapses-matthew-vadum.

[8] Ariane de Vogue and Tal Kopan, “Deadlocked Supreme Court deals big blow to Obama immigration plan,” CNN, June 23, 2016, https://www.cnn.com/2016/06/23/politics/immigration-supreme-court/index.html/.

[9] Spencer S. Hsu, “Measure to let noncitizens vote actually failed,” Washington Post, September 16, 2017, https://www.washingtonpost.com/local/md-politics/measure-to-let-noncitizens-vote-actually-failed-college-park-md-announces-with-considerable-embarrassment/2017/09/16/2f973582-9ae9-11e7-b569-3360011663b4_story.html?noredirect=on&utm_term=.cc8078ea7a5c.

[10] 罗秉祥:〈西方人本主义伦理与基督教思想〉,《辅仁宗教研究》,第十五期(2007 年夏),页75-126。

[11] Brad Stetson, Joseph G. Conti, The Truth About Tolerance: Pluralism, Diversity and the Culture Wars (InterVarsity Press, 2005), 116.

[12] “ ‘Gender’ means sex, and includes a person’s gender identity and gender related appearance and behavior whether or not stereotypically associated with the person’s assigned sex at birth.” California Penal Code 422.56(c).

[13] 毛泽东:〈中国社会各阶级的分析〉,《毛泽东选集》第一卷(中文马克思主义文库)。

[14] G. Edward Griffin, Communism and the Civil Rights Movement, https://www.youtube.com/watch?v=3CHk_iJ8hWk&t=3s.

[15] Bilveer Singh, Quest for Political Power: Communist Subversion and Militancy in Singapore (Marshall Cavendish International (Asia) Pte Ltd, 2015).

[16], [17] G. Edward Griffin, Communism and the Civil Rights Movement, https://www.youtube.com/watch?v=3CHk_iJ8hWk&t=3s.

[18] William F. Jasper, “Anarchy in Los Angeles: Who Fanned the Flames, and Why?” The New American, June 15, 1992, https://www.thenewamerican.com/usnews/crime/item/15807-anarchy-in-los-angeles-who-fanned-the-flames-and-why. Chuck Diaz, “Stirring Up Trouble: Communist Involvement in America’s Riots,” Speak up America, http://www.suanews.com/uncategorized/the-watts-riots-ferguson-and-the-communist-party.html.

[19] V. I. Lenin, The Revolutionary Army and the Revolutionary Government,

https://www.marxists.org/archive/lenin/works/1905/jul/10.htm.

[20] Leonard Patterson,I Trained In Moscow For Black Revolution,” https://www.youtube.com/watch?v=GuXQjk4zhZs&t=1668s.

[21] “Refuse Fascism,” Wikipedia, https://en.wikipedia.org/wiki/Refuse_Fascism.

[22] 1956 Report of the House Committee on Un-American Activities (Volume 1, 347), quoted from John F. McManus , “The Story Behind the Unwarranted Attack on The John Birch Society,” The John Birch Society Bulletin (March 1992), https://www.jbs.org/jbs-news/commentary/item/15784-the-story-behind-the-unwarranted-attack-on-the-john-birch-society.

[23] 马克思、恩格斯:《共产党宣言》(中文马克思主义文库)。

[24] 列宁:《国家与革命》第一章(中文马克思主义文库)。

[25] David Horowitz, “Alinsky, Beck, Satan, and Me,” Discoverthenetworks.org, August 2009, http://www.discoverthenetworks.org/Articles/alinskybecksatanandmedh.html.

[26] 何清涟:〈民主国家新病症:精英与民众分裂〉,美国之音,2016年7月5日,https://www.voachinese.com/a/democratic-countries-elite-people-20160703/3402923.html。

[27] Mike McPhate, “After Lawmaker’s Silencing, More Cries of ‘She Persisted’,” California Today, February 28, 2017, https://www.nytimes.com/2017/02/28/us/california-today-janet-nguyen-ejection.html.

[28] 姜琳达、刘菲:〈加州竞选人:我为何从民主党转投共和党〉,大纪元新闻网,2018年5月7日,http://www.epochtimes.com/gb/18/5/7/n10367953.htm。

[29] Bill Dolan, “County Rejects Large Number of Invalid Voter Registrations,” Northwest Indiana Times, October 2, 2008, http://www.nwitimes.com/news/local/county-rejects-large-number-of-invalid-voter-registrations/article_6ecf9efd-c716-5872-a2ed-b3dbb95f965b.html.

[30] “Association of Community Organizations for Reform Now,” Wikipedia, https://en.wikipedia.org/wiki/Association_of_Community_Organizations_for_Reform_Now.

[31] Edward L. Glaese and Andrei Shleifer, “The Curley Effect: The Economics of Shaping the Electorate,” The Journal of Law, Economics, & Organization Vol. 21, No. 1 (2005): 1-19. Doi:10.1093/jleo/ewi001.

[32], [33] Mark Hendrickson, “President Obama’s Wealth Destroying Goal: Taking The ‘Curley Effect’ Nationwide,” Forbes, May 31, 2012, https://www.forbes.com/sites/markhendrickson/2012/05/31/president-obamas-wealth-destroying-goal-taking-the-curley-effect-nationwide/#793869d63d75.

[34] Alexis de Tocqueville, Democracy in America, Volume 1, trans. Henry Reeve (New Rochelle, New York: Arlington House).

[35] A.V.迪塞(Albert. V. Dicey):《关于十九世纪英格兰法律同舆论的关系的讲演》,第2版。引自:[美]米尔顿‧弗里德曼/罗丝‧弗里德曼,张琦译 :《自由选择》(北京:机械工业出版社,2008)。

[36] Danish Ministry of Taxation, “Skattetrykket,” June 24, 2012.

[37] Paul B. Skousen, The Naked Socialist: Socialism Taught with The 5000 Year Leap Principles (Izzard Ink), Kindle Edition.

[38] 托克维尔:《论美国的民主》。

[39] Alexandra Ma, “China Is Building a Vast Civilian Surveillance Network — Here Are 10 Ways It Could Be Feeding Its Creepy ‘Social Credit System’,” Business Insider, April 29, 2018, http://www.businessinsider.com/how-china-is-watching-its-citizens-in-a-modern-surveillance-state-2018-4.

[40] Gilliam Collinsworth Hamilton, “China’s Social Credit Score System Is Doomed to Fail,” Financial Times, November 16, 2015, https://www.ft.com/content/6ba36896-75ad-356a-a768-47c53c652916.

[41] Jonathan Martin and Alexander Burns, “Weakened Democrats Bow to Voters, Opting for Total War on Trump,” New York Times, February 23, 2017, https://www.nytimes.com/2017/02/23/us/democrats-dnc-chairman-trump-keith-ellison-tom-perez.html.

[42] The Associated Press–NORC, “New Survey Finds Vast Majority of Americans Think the Country Is Divided over Values and Politics,” August 1, 2016, http://apnorc.org/PDFs/Divided1/Divided%20America%20%20AP-NORC%20poll%20press%20release%20%20FINAL.pdf.

[43] Ronald Regan, “Inaugural Address,” January 20, 1981, http://www.presidency.ucsb.edu/ws/?pid=43130.

[44] Donald Trump, “Remarks by President Trump at the 2017 Values Voter Summit,” October 13, 2017, https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/remarks-president-trump-2017-values-voter-summit/.


Попередня | Перейти до змісту | Наступна


Джерело: EpochTimes

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...