• Йогурт впливає на роботу мозку

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 17 вересня 2013 року
Чи знали ви, що бактерії з йогурту, який ви п’єте, впливають на роботу вашого мозку?
Виявляється, що тільки наші думки та емоційний стан впливають на процес травлення, а й навпаки — мікрофлора шлунку може допомогти мозку працювати активніше. До такого висновку прийшли вчені Каліфорнійського університету.
«Отримані нами результати показують, що деякі складові йогурту можуть фактично змінити те, як мозок буде реагувати на навколишнє середовище», — говорить автор дослідження Кірстен Тілліш.
В експерименті науковця приймали участь 36 жінок віком від 18 до 55 років. Піддослідних розділили на 3 групи: одні з них двічі на день чотири тижні поспіль вживали йогурт із пробіотиками, корисними бактеріями, інші вживали молочні продукти, які виглядали і були на смак як йогурт, тільки не містили пробіотиків, а жінки з третьої групи не вживали таких продуктів взагалі.
Перед початком та по закінченню експерименту учасницям зробили функціональну магнітно-резонансну томографію. У тих, хто не вживав йогурту, відмітили знижену активність в зоні мозку, яка відповідає за обробку внутрішніх відчуттів тіла, а також в соматосенсорній корі під час завдання на емоційну реакцію. Крім того, у тих, хто не вживав пробіотиків, мозкова активність була нижчою в емоційній сфері, сфері пізнання та областях, суміжних із сенсорними. 
Але активність головного мозку була вищою не тільки в стані бадьорості, але й під час сну. Дослідники були здивовані, з’ясувавши, що мозкова активність зросла не тільки в тих областях, які відповідали за обробку сенсорних відчуттів, а й в тих, які пов’язані з емоціями, говорить Тілліш.
Наразі вчені збираються з’ясувати, які саме хімічні речовини, вироблені бактеріями в шлунку, так впливають на розумову активність. Вони вважають, що відкриття зв’язку між мікрофлорою шлунку та функціонуванням головного мозку може започаткувати пошуки для нових типів ліків, які б допомогти вилікувати травні, психічні та неврологічні розлади, йдеться на сайті NewsWise.
Вони вважають, що слідкуючи за своїм харчуванням можна буде не тільки позбутись відчуття тривоги та депресивного стану, а й, можливо, побороти більш важкі захворювання, такі як хворобу Паркінсона, Альцгеймера та аутизм.
Спонсором дослідження виступила одна з відомих фірм-виробників молочних виробів.

Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...