• В ряді українських лабораторій та музеїв — дні відкритих дверей

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 23 квітня 2013 року

23 квітня в «Експоцентрі України» в Києві відкрився науковий фестиваль, заходи в рамках якого можна буде відвідати в усіх великих містах країни. Розклад подій опублікований на віртуальній мапі на сайті фестивалю.

На всеукраїнському фестивалі науки організатори обіцяють провести покази науково-популярних фільмів, організувати виступи видатних вчених з лекціями, екскурсії до музеїв та лабораторій, а також круглі столи з обговоренням наукових досягнень.

Відкриє виставку в Києві президент Національної академії наук України Борис Патон. На відкритті виступить також лектор з Австрії — директор Міжнародного інституту прикладного системного аналізу з лекцією про перспективи глобальних змін, а також професор С.Волков з Інституту теоретичної фізики з лекцією про те, як ДНК може бути конструкційним матеріалом для нанотехнологій.

Сьогодні ж в «Експоцентрі» в Києві для дітей працюватиме науково-популярна програма з фізики «Парадокс Шоу», буде показаний фільм про Володимира Липського — одного з засновників НАН України та Ботанічного саду, а також фільм «Наука, пошуки і знахідки» про видатні відкриття український інститутів зі складу Академії наук.

24–25 квітня в Києві будуть проходити екскурсії по лабораторіях інститутів, а також відкриється виставка фоторобіт учасників двох арктичних експедицій на наукову станцію «Академік Вернадський».

23–25 квітня пройдуть дні відкритих дверей в Головній астрономічній обсерваторії НАН України, а також відбудуться науково-популярні лекції з астрономії. Загалом круглі столи та лекції проходитимуть в рамках фестивалю науки в більшості інститутів Національної академії наук.

Детальний план заходів для Києва можна подивитись в розкладі (pdf)  (посилання з (pdf)). Події в рамках фестивалю в інших містах — на інтерактивній карті. Подібний фестиваль в Україні проходить вже всьоме. Серед його організаторів — Національна академія наук України, Міністерство освіти та науки, Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації та інші наукові установи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...