• Найцікавіші нові технології: лютий 2013

  • Наталія Стрига | Велика Епоха
    Вівторок, 12 березня 2013 року

Напевно, ви вже чули про такий чудовий новий винахід як 3D-принтер. Саме цією технологічною новинкою і скористався Джим Кор для створення ультралегкого і надкомпактного автомобіля Urbee 2.

Фото 1.jpg

Найцікавіші нові технології: автомобіль Urbee 2 роздрукований на 3-D принтері.

Фото: Carum.su

Пошарово створюючи на 3D-принтері деталі для свого гібридного авто, Джим Кор зібрав із них справжній автомобіль. Винахідник наростив на металевий каркас всього 50 пластикових панелей, тому вага автомобіля ледь перевищила півтонни. Працює Urbee 2 на дизельному двигуні і електромоторі. Триколісна новинка призначена лише для двох пасажирів і набирає швидкість до 40 км/год.

Цей гібрид ― серйозний крок у розвитку нових технологій автомобілебудування. Джим Кор планує налагодити серійне виробництво таких автомобілів, що не дивно. Вже знайшлося 14 претендентів, які бажають заволодіти наднових засобом пересування, незважаючи на те, що перший примірник коштував винахідникові 50 тисяч доларів.

Фото 2.jpg

Найцікавіші нові технології: принтер Hewlett Packard потрапив до Книги рекордів Гіннеса.

Фото: Topwords.ua

Поки інші фірми женуться за новинками майбутнього, компанія Hewlett Packard удосконалює давно відомі девайси. Так, в минулому році вони випустили кольоровий струменевий принтер HP Officejet Pro X551dw, і лише в лютому цього року стало відомо, що той потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найшвидший офісний принтер у світі. За хвилину пристрій здатен надрукувати цілих 70 сторінок! До того ж вартість друку на такому швидкому принтері вдвічі нижча звичайної. В лютому HP Officejet Pro X551dw потрапив на лави магазинів, де його можна купити приблизно за 450 доларів.

Фото 3.jpg

Найцікавіші нові технології: бездротова система передачі електрики буде використана для наземного транспорту.

Фото: Comstock Images/Photos.com

Розвиток нових технологій дозволив корейським ученим випробувати бездротову систему подачі електроенергії. Технологія розроблена спеціально для наземного транспорту. Передана енергія номінальною потужністю в 180 кВт за робочою частотою 60 кГц може бути використана для залізниць. Подейкують, що трамваї нового покоління, які будуть використовувати вдосконалену технологію бездротової подачі струму, з'являться вже в травні цього року.

Фото 4.jpg

Найцікавіші нові технології: повністю прозорий смартфон від Polytron Technologie.

Фото: Vido.com.ua

Прототип надзвичайно цікавого девайсу презентувала тайванська компанія Polytron Technologie. Перший у світі так званий «повністю прозорий смартфон», на жаль, не володіє невидимими чіпсетом, картою пам'яті і фотомодулем. Зате «примарними» стали технологічні характеристики новинки. Розробники залишили в таємниці операційну систему, на якій працює смартфон, промовчали також і про технічні можливості фотокамери. Пообіцяли лише відкрити всі свої таємниці на виставці Mobile World Congress, що відбудеться цього року в Барселоні.

І нарешті, «найрайдужніше» відкриття. Інженерам з університету Баффало вдалося створити мікрочіп, здатний «захопити» веселку. Принцип дії його аж ніяк не простий. Та як результат пристрій «збирає» кожну частоту світла у вертикальному напрямку. Винахід може бути використаний в електроніці, наприклад, для усунення перехресних перешкод.

Таким надзвичайно прогресивним був лютий, які цікаві нові технології нам піднесе березень, дізнаємося зовсім скоро.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...