• Цікаві факти про дітей індиго

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Четвер, 15 серпня 2013 року

Хто такі діти індиго? Обдаровані діти з надздібностями чи всі діти, народжені після 80-х; закономірний виток еволюції?

Діти індиго — хто вони? Ілюстрація: books-fan.com

Діти індиго — хто вони?
Ілюстрація: books-fan.com

Дівчинка індиго Кеті Дженніфер Уолш

Кеті відчуває енергію кожної людини. Її вчителі кажуть, що вона «угадує» їх слова і починає виконувати завдання ще до того, як воно описано.

«Наша розумниця дуже швидко зрозуміла, що більша частина навколишнього світу — не „її світ“. Після цього вона в буквальному сенсі перестала розмовляти з будь-ким, крім мене, чоловіка, іншої нашої дочки і кількох дітей, що живуть по сусідству. Їй поставили діагноз „вибірковий аутизм“. За чотири роки навчання Кеті не вимовила в школі жодного слова. Кеті і її краща подруга спілкуються без слів і прекрасно ладять»*, — розповідає мама дівчинки.

Габбі ван Хеерден: мої учні розмовляють з ангелами

«Мої індиго говорять про своїх ангелів та інших істот як про щось буденне. Я нерідко дозволяю їм малювати ангелів і їхніх невидимих ​​друзів — і незмінно мене захоплює краса цих малюнків, велика кількість дрібних деталей», — розповідає вчителька з Кейптауна (Південна Африка) Габбі ван Хеерден, яка веде уроки творчості в Центрі Мистецтва і Творчості Франка Джоберта, — Просто вражає, з якою ясністю діти індиго сприймають духовні ідеї!»*

* Слова з численних листів, які отримали дослідники феномена індиго Лі Керрол та Джен Тоубер, опубліковані у їхній книзі «Діти індиго-2»

Ненсі Енн Тепп. Діти нового типу

«Вони змінять цей світ. Знаєте, всі ми виросли з установкою «Ні про що не запитуй; нічого не кажи». Ми виросли з вірою в авторитет і правила. А діти індиго поводяться інакше. Вони прямолінійні, говорять начистоту і хочуть почути такі ж відверті відповіді. Вони змінять систему цінностей нашого світу; індиго — міжнародне явище, і вони будуть сприяти розвитку глобалізації. Це видно вже зараз. Ми бачимо, як діти спокійнісінько подорожують і самостійно, і з батьками, ще тридцять років тому такого не можна було й уявити*».

Діти індиго — хто вони? Ілюстрація: books-fan.com

Діти індиго — хто вони?
Ілюстрація: indigodeti.com

Ненсі Енн Тепп уперше (ще в 1982 році) згадала про дітей індиго у своїй книзі «Як розібратися в житті за допомогою кольору». Це перша публікація, в якій описувалися схеми поведінки дітей нового типу. Ненсі від народження наділена вмінням бачити кольори, так би мовити, тонких енергій. Вона бачила кольори людей, і з часом помітила, що кожний колір має свій характер. З 70-х років, за словами Ненсі, почало все більше і більше народжуватися дітей з кольором індиго (щось середнє між темно-синім і фіолетовим). Ненсі Тепп присвятила життя вивченню цього феномену.

Індиго, за словами Ненсі, — це не колір, а закладена всередині «матриця».

Жінка розповідає, що діти індиго мають зовсім іншу систему цінностей, ніж їхні батьки, що вони дуже умілі й майстерні, дуже чутливі, прагнуть самодостатності.

За словами Ненсі, «сучасні індиго не бажають озиратися в минуле, вони не хочуть слідувати установленим правилам, тому що знають: їх правила будуть зовсім іншими».

*Слова з інтерв’ю із книги «Діти індиго-2» Лі Керрола та Джен Тоубер

Матіас де Стефано. Я прийшов передати людям послання

«Колір, який вібрує сьогодні на землі, відомий як колір індиго. Будь-яка душа, яка приходить на Землю, коли завіса почала спадати у 80-х роках, стає індиго. Це означає, що кожне дерево, камінь, тварина і людина, які народилися у 80-х, вже індиго. Індиго — це вібрація, яка видозмінюється» — ці слова належать Матіасу де Стефано, аргентинському юнаку-індиго, який поділився своїми знаннями у документальному фільмі «Заборонене знання». Хлопець розповів, що пам’ятає свої минулі життя і прийшов, щоб з допомогою своїх споминів передати людям послання. Велика частина його розповіді торкається теми індиго.

Діти індиго — хто вони? Ілюстрація: books-fan.com

Різні відтінки кольору індиго.
Ілюстрація: Євген Довбуш/Велика Епоха

Зокрема він розповів, що індиго — це нові душі, які приходять працювати на землі в цей період, приходять вчитися і допомагати навчанню. «Індиго прибули для еволюції, трансмутації. Вони є першими, хто повинен змінити своє бачення, і першими, хто повинен порвати зі своїми старими уявленнями про взаємодію з навколишнім світом. Деякі з них — воїни, інші творчі особистості, деякі цілком мирні, а інші байдужі до всього. Позиція індиго — не сприяти системі».

Матіос розповідає також, що необов’язково діти індиго набожні, що все пов’язане з вібрацією, і, прислухаючись до неї, індиго змінюватимуть систему уявлень людей у бік внутрішньої гармонії.

Підписатися:

Коментарі