• Бермудський трикутник: нові факти

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Вівторок, 26 лютого 2013 року

Бермудський трикутник… Що криється за ним? Які сили чи закони, недоступні поки людському розумінню? Хто і коли дасть відповідь? Відомо одне — допоки існує таємниця, незгасне прагнення людини розгадати її.

Є припущення, що такі місця — це своєрідні портали в інші виміри.

Відомо, що бермудський трикутник — не єдине місце аномалій на нашій планеті. Дослідники бермудського трикутника вирішили зіставити координати таких місць на карті землі. У результаті виявилася закономірність: усі аномальні райони з проміжком у 72 градуса покривають усю нашу планету — п’ять районів припадає на північну півкулю і п’ять на південну. І якщо з’єднати ці точки з полюсами землі, то сітка цих зон буде мати вигляд кристала. Спеціалісти з’ясували і те, що майже у всіх точках є і піраміди: в Бермудах, на Кайласі в Тібеті, на острові Йонагуні в Японії, в Єгипті і Мексиці.

Лише декілька місяців тому, 10 жовтня 2012 року, світ потрясло нове відкриття: канадська фірма Advaanced Digital Commenikation замість скарбів у затонулих кораблях знайшла на дні бермудського трикутника побудови незвичайного міста, з дорогами, тунелями, напівзруйнованими стінами і пірамідами. Втім, за іншими даними, вона працювала на замовлення влади Куби. Та відкриття залишається відкриттям. На глибині близько 60 м знайшли дві гігантські піраміди. Океанографам вдалося вияснити, що вони складаються із речовини схожої на скло. Вони нагадують знамениті єгипетські піраміди, проте за розмірами набагато більші пірамід Хеопса. Ще більшою загадкою є вік пірамід: на думку вчених їм не більше 500 років. Хто їх створив і з якою метою залишається загадкою. За гіпотезами вчених, піраміди — це акумулятор для накопичення невідомої нам енергії.

Влітку 2012 року яхта «Скорпіус» з російсько-українським екіпажем проходила саме через бермудський трикутник, де в неї вдарила блискавка, і всі прилади вийшли з ладу. Капітан яхти заявив, що не вірить в такі нісенітниці, як п’ятниця 13 (а це саме була п’ятниця 13) та аномалії в бермудському трикутнику, проте його яхта навіть із включеним двигуном декілька днів не могла зрушити з місця. До того ж, за його словами, вся команда спостерігала вертикальні хмари та величезні світлові кола.

Проте бермудський трикутник, як незатухаючий вулкан, знову нагадує про себе: зникнення і незвичайні явища у цій зоні продовжуються.

Знайдені на дні моря району бермудського трикутника затонулі літаки мали б поставити крапку, проте замість однієї крапки поставлено три, адже про зникнення літаків саме таких моделей ніхто не знав.

Назву «бермудський трикутник» дав Вінсент Гаддіс у 1964 році, описуючи місце, що «несе смерть», але відколи людство знало про це місце — невідомо. Численні випадки зникнення кораблів та літаків були зафіксовані саме над цією зоною. Щорічно берегова охорона США повідомляє про зниклих кораблях в районі бермудського трикутника. 2—3 літаки кожний рік губляться сам над цим місцем.

Зникнення людей, природні аномалії, нез’ясовані факти, засвідчені очевидцями. Нові відкриття, які про те викликають нові питання, ніж дають відповідь. Не одне десятиліття людські погляди, слова і роздуми приковує бермудський трикутник.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...