• Енергія людини: ми прагнемо гармонії

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Неділя, 4 серпня 2013 року

Теперішній час можна назвати часом змін, часом нових відкриттів, часом казок. Відкривається завіса з таких питань, як свідомість, закони Всесвіту, енергія людини та енергоінформаційний простір. Й коли раніше, щоб бути сильними і здоровими, люди ситніше їли і займалися спортом, то сьогодні вони частіше вдаються до медитації, мантр та приладів корекції біополя.

Учені вже мають досить конкретне уявлення про енергію людини. До того ж її наглядно демонструють сучасні прилади, які вимірюють ауру людини і показують її на моніторах комп’ютерів, прилади, які заміряють оболонки аури, а також фотоелектричні технології, що фіксують світлові випромінювання, невидимі людському оку.

Чому ж нас так цікавить наша енергетика? Дуже просто: всі хочуть жити в гармонії, бути позитивно зарядженими і, звісна річ, здоровими. Спостерігаючи за дітьми просто дивуєшся їхній непосидючості, енергійності та невтомності. Переводячи погляд на сучасних дорослих, важко повірити, що вони теж були такими ж завзятими крутьвертями. Якось, у якості експерименту, дорослого чоловіка попросили протягом дня повторювати за дитиною кожен її рух, і вже через 6 годин чоловік упав безсилий. От і приходиться дорослим, наслідуючи сучасну «культуру», брати енергію «в кредит» у чашки кави, енергетика чи таблетки.

Сучасний світ диктує свої правила: мобільність, технічна оснащеність, інформативність, мода… Людина губиться у лабіринтах всесвітньої мережі і задовольняється віртуальними героями, які і проживають замість людини її життя.

У давніші часи люди жили інакше, вони мали свої закони, що передавалися у сімейних традиціях, культурі народу. Наприклад, у давньому Китаї учні, коли сиділи у позі споглядання, звертали увагу на позу сидіння, при письмі контролювали рух ці і дихання.

У порівнянні з нинішнім суспільством, наші попередники знаходилися на вищому ступені розвитку, стверджує доктор Вільям Тіллер у своїй праці «Наука і трансформація людини» і додає, що наші предки мали зв'язок із просторами Всесвіту, маніпулювали часом і простором, і що сучасна наука рухається у тому ж напрямі, по вказаному ними шляху.

Досить вичерпні уявлення про енергію людини і способи її відновлення містять древні трактати. Веди, «Книга Змін», «Трипітака», з яких черпали натхнення та творчі ідеї великі вчені і мислителі. Досліджуючи їхні ідеї, наука вже іде на зустріч містицизму. Нові відкриття все більше і більше переконують учених, що в основі усіх законів природи лежить гармонійний взаємозв’язок.

Енергія людини. Наукові відкриття

Наука вже порушила питання енергії думок, можливостей свідомості, єдності живої і неживої матерії. З відкриття Луї де Бойля (1924 р.) корпускулярно-хвильового дуалізму (відомого нам зі школи) розпочинається нова сторінка науки — квантова механіка. Науковцям відкрилося нове поле роботи, до того ж плідної. Енергія людини стала не якимось абстрактним поняттям, а досить відчутним і значимим явищем.

В. Попонін: енергія ДНК охоплює різні виміри

Квантовий біолог Володимир Попонін, ще працюючи в Москві з колегою Петром Гаряєвим, а потім продовжуючи свої дослідження в США, виявив що ДНК має поле, яке змушує фотони світла обертатися по спіралі. До того ж поле ДНК виявилося настільки потужним, що змушує фотони світла обертатися по певній траєкторії навіть коли молекули ДНК вже немає поряд. Дослідник повторював експеримент — ефект повторювався знову і знову. Це явище В. Попонін назвав «Фантомний ефект ДНК». За гіпотезою вченого, енергія ДНК охоплює різні виміри. Вчений припускає також, що цей ефект є прикладом прояву тонких енергій, на який людина безпосередньо не впливає.

На думку вченого, це відкриття має величезне значення для пояснення та більш глибокого розуміння механізмів, що лежать в основі тонких явища енергії, включаючи явища альтернативного зцілення, та буде кроком до розробки фізичної теорії свідомості.

У. Тіллер: Свідомість — генератор енергії

Професор Стенфордського університету у галузі матеріалознавства Уїльям А. Тіллер (W. A. Tiller) у своїй праці «Наука і трансформація людини: тонкі енергії, інтенціональність і свідомість» висуває ряд революційних для науки доводів і гіпотез.

* W. A. Tiller, Science and Human Transformation: Subtle Energies, Intentionality and Consciousness, Pavior Publishing, 1997.

Професор Тіллер стверджує, що свідомість є невід’ємною якістю Всесвіту, що вона здатна генерувати енергії, які породжують матерію. За його словами, чим вища свідомість людини, тим більшою кількістю видів енергії вона володіє, і тим більше рівнів простору вони охоплюють.

Учений уважає, що людина, змінюючи свої думки, установки та поведінку, може змінювати матерію свого тіла.

Підписатися:

Коментарі