• Минулі життя таки існують?

  • Субота, 23 листопада 2013 року

Відома приказка говорить: «Вустами дитини глаголить істина». І дійсно, багато дітей говорить не по роках мудрі речі. Але деякі з них розповідають таке, про що знати не можуть.

Батьки з різних країн світу переказують в соціальних мережах дивні висловлювання своїх дітей. Старших часто дивує те, з яким спокоєм діти говорять про трагічні події, що сталися до їхнього народження. У цій статті зібрані деякі неймовірні дитячі розповіді.

1. Коли моєму сину було 3 роки, він сказав, що йому дуже подобається його новий тато, бо він справді хороший. Мій чоловік був його єдиним татом. Я запитала у дитини: «Чому?»

Він відповів: «Мій старий батько був дійсно поганим. Він вдарив мене у спину, і я помер. Але мені дуже подобається мій новий тато, він ніколи б не зробив такого».

2. Коли я була маленькою дівчинкою, зі мною сталося щось дивне в той момент, коли я побачила одного хлопця в продуктовому магазині. Це було незвично, оскільки я взагалі була тихою дитиною і добре себе поводила. Мене ніколи не сварили за погану поведінку, але того разу нам довелось піти з магазину.

Коли ми сіли до машини і моя мама запитала, що трапилось, я сказала їй, що та людина забрала мене у моєї першої матері, сховала під підлогу в своєму будинку і змушувала спати протягом довгого часу, поки я не прокинулася у моєї нової мами.

Тоді я навіть відмовилась сидіти на кріслі на шляху додому і залізла під приладову панель, щоб він знову не викрав мене. Мою маму це дуже стривожило... тому що вона як моя біологічна мати була, звичайно, моєю «першою» мамою.

3. Одного разу, коли нашій доньці було 2 з половиною роки, ми з дружиною ввечері скупали її і стали розповідати про те, як важливо підтримувати чистоту в інтимних місцях. Вона безтурботно відповіла: «Ой, ніхто не добереться до мене. Однієї ночі вони спробували. Вибили двері і спробували, але я чинила опір. Я померла, і от тепер я тут».

Вона розповіла про це так, ніби це була звичайна справа.

4. «Перш, ніж я народився тут, у мене була сестра, чи не так? Вона і моя інша мама зараз такі старі. Вони не постраждали, коли автомобіль горів, а от я точно постраждав!»

Йому було 5 або 6 років. Це було сказано зненацька без будь-якої причини.

5. Коли моя молодша сестра була маленькою, вона часто ходила по будинку з фотографією нашого прадіда, плакала і казала:«Я сумую за тобою, Харві».

Дід Харві помер раніше, ніж навіть я народився. Крім того, мати розповіла, що моя сестра постійно говорила в такій самій манері, як і прабабуся Люсі.

6. Коли моя молодша сестра вперше заговорила, вона розповідала такі речі, які нас дуже тривожили. Вона говорила, що в її старій родині в неї часто щось засовували, і вона кричала і плакала. А пізніше вона обгоріла так сильно, що змогла знайти нас, свою нову сім'ю.

Вона говорила подібні речі у віці від 2 до майже 4 років. Вона була надто малою, щоб колись десь почути подібне і спілкуватися з дітьми, які переживали такі речі. У моїй родині завжди думали, що це були спогади з її минулого життя.

7. У віці від 2 до 6 років мій син розповідав мені історію про те, як він вибрав мене в якості матері.

Він говорив, що був з якимось чоловіком в костюмі, який допомагав йому вибрати мати, щоб в майбутньому виконати місію своєї душі... Ми не говорили на духовні теми, і він ріс у нерелігійному середовищі.

Він описував ту сцену, ніби це були покупки в продуктовому магазині. Це було яскраво освітлене приміщення з людьми, які стояли, як ляльки, і він вибрав мене. Людина в костюмі спитала у нього, чи впевнений він, і той відповів, що так. А потім народився.

Також мій син раніше дуже захоплювався літаками часів Другої світової війни. Він міг ідентифікувати їх, їхні частини, сказати, в якому регіоні вони використовувалися тощо. Я досі гадки не маю, звідки він про все це дізнався. Я працюю в лабораторії, а мій чоловік математик.

Ми завжди називали його «дідусем» за те, що він поводився дуже мирно і обачно. У цього хлопчиська стара душа.

8. Коли мій племінник став говорити не окремі слова, а фрази, він сказав моїй сестрі та її чоловіку, що він «такий щасливий, що обрав їх». А потім сказав, що перед тим, як бути дитиною, він побував у світлій кімнаті, де бачив багато людей і вибрав цю маму, тому що у неї було миле обличчя.

9. Моя старша сестра народилася в той рік, коли померла мати нашого батька. Коли сестра підросла і почала говорити, вона сказала татові: «Я твоя мама».

10. За словами моєї мами, коли я була маленькою, я розповіла їй про те, що якось давно я загинула під час пожежі. Я не пам'ятаю цього. Але один з моїх найбільших страхів — це що мій будинок загориться. Я навіть боюся стояти поруч з відкритим вогнем.

Тара МакАйзек, Велика Епоха

Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...