• ТОП-5 найвідоміших теорій змови

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 14 травня 2015 року

Час від часу ми чуємо про надзвичайні події, які обростають домислами та які люди пояснюють абсолютно по-різному. Чи існують НЛО? Чи висаджувались американці на місяці? Хто влаштував теракт 11 вересня? Єдиної розуміння цих питань не існує досі — офіційні органи називають таку інформацію домислами, а деякі люди вірять в теорію змови, стверджуючи, що це спливли на поверхню справи «таємної влади».

До вашої уваги пропонується 5 найбільш спірних теорій змови.

Філадельфійський експеримент

Історія про філадельфійський експеримент стала настільки обговорюваною, що навіть знайшла відбиток у масовій культурі: на цю тему вже зняли кілька фільмів. Стверджується, що в 1943 році Військово-морський флот США провів експеримент під назвою «Проект веселка», за яким планували 1240-тонний есмінець «Елдрідж» зробити невидимим для радарів. Мовляв, для здійснення цього використовували єдину теорію поля Альберта Ейнштейна.

В ході експерименту щось пішло неправильно, і есмінець з екіпажем телепортувався з Філадельфії до Норфолку, штат Вірджинія, а потім назад. Стверджується також, що після телепортації моряки, що перебували на борті, були знайдені божевільними, деякі були спалені, а деякі злились із частинами корабля. За даними Управління військово-морської розвідки, вони на мають жодних даних про філадельфійський експеримент, а в бортовому журналі відміток про перебування «Елдріджа» у Вірджинії також немає. Також вважається, що Ейнштейн за свого життя не встигнув закінчити теорію єдиного поля.

Есмінець «Елдрідж». Фото: uk.wikipedia.org

Есмінець «Елдрідж». Фото: uk.wikipedia.org

Події 11 вересня — змова уряду

В Інтернеті можна знайти безліч дописів про те, що уряд США причетний до терористичних атак 11 вересня 2011 року. Деякі прихильники теорії навіть стверджують, що вибухові речовини до будівель Всесвітнього торгівельного центру внесли за кілька днів або навіть тижнів до трагедії, а літаки, що врізались в споруди, стали каталізатором вибуху. Говорять і про те, що така операція була проведена для того, щоб прийняти ряд законів, які дозволяють зміцнити контроль за населенням.

Вежі Всесвітнього торгівельного центру. Фото: uk.wikipedia.org

Вежі Всесвітнього торгівельного центру. Фото: uk.wikipedia.org

Несправжня посадка на Місяці

Мотиви для того, щоб підробити посадку на Місяці, могли бути різними: велика вартість справжньої посадки, опромінення, яке б отримали космонавти, космічна гонка холодної війни і т.д. Твердження про постановку посадки на Місяці з’явилися після ретельного вивчення знімків, зроблених астронавтами. Так, прапор США на них ніби розвивається на вітрі: невідомо, чи то через інерційний ефект у вакуумі, чи то через те, що зйомки відбувалися на Землі. Противники теорії привертають увагу до того факту, що обладнання, залишене на місячній поверхні, працює досі, а зразки ґрунту, які вони привезли на Землю, є справжніми.

Баз Олдрін на тлі прапора США на Місяці. Фото: uk.wikipedia.org

Баз Олдрін на тлі прапора США на Місяці. Фото: uk.wikipedia.org

Літаючі тарілки під Розуелом, США

Так званий розвельський інцидент можна без перебільшення назвати найбільш популярною історією про НЛО та прибульців. Стверджується, що флотилія кораблів прибульців відвідала Розуел, штат Нью-Мексико, в червні і липні 1947 року. 4 липня один із таких кораблів нібито розбився поблизу ранчо на північний-захід від міста. Цікаво і те, що через чотири дні місцевий орган військово-повітряних сил випустив прес-реліз про те, що «офіцер ВПС сьогодні оголосив про те, що був знайдений літальний диск», передає сайт музею Розуела. Випадок був описаний в публікаціях у пресі, про нього говорили по радіо. Але згодом керівництво ВПС спростувало цю історію, заявивши, що об’єкт, який зазнав аварії, був експериментальною повітряною кулею, що стежила за погодою.

Денвер, США. Майор Джесс Марсел з ВПС демонструє уламки, знайдені за 75 км від Розуела, Нью-Мексико, в червні 1947 року.  Фото: UNITED STATES AIR FORCE/AFP/Getty Images

Денвер, США. Майор Джесс Марсел з ВПС демонструє уламки, знайдені за 75 км від Розуела, Нью-Мексико, в червні 1947 року. Уламки були розпізнані радаром як радіолокаційна ціль. Фото: UNITED STATES AIR FORCE/AFP/Getty Images

Підробне свідоцтво про народження Барака Обами

Якось Дональд Трамп зажадав побачити сертифікат про народження Барака Обами, і Білий дім опублікував відповідний документ. Багато хто подумав, що на цьому дискусії кінець — проте ні. Після пильного дослідження свідоцтва про народження деякі експерти почали стверджувати, що опублікований документ не був відсканований з існуючого, а був пошарово створений в графічному редакторі. «Ця річ була виготовлена», — говорить Лорд Монктон, колишній радник прем’єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер, передає сайт wnd.com. В разі, якщо Барак Обама народився б не в США, він не міг би балотуватись в президенти.

Свідоцтво про народження Барака Обами, справжність якого піддали сумнівам. Фото: Brendan Smialowski/Getty Images

Свідоцтво про народження Барака Обами, справжність якого піддали сумнівам. Фото: Brendan Smialowski/Getty Images

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...