ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Прокурор Нюрнберга вважає, що Путін може бути засуджений за численні злочини проти України

Велика Епоха
В.Путін (Getty Images)

Путіна можуть засудити за злочини проти людяності, вчинені російськими військовими в Україні за його наказом. Такою є думка ветерана юстиції 101-річного Бенджаміна Ференца, який був прокурором на Нюрнберзькому процесі проти керівників нацистської Німеччини, повідомляє УНІАН.

«Злочини, які зараз чинить Росія проти України, є ганьбою для людського суспільства, винні мають бути притягнуті до відповідальності за агресію, злочини проти людяності та за вбивства», — сказав Ференц.

Путін може опинитися у в'язниці, як і перший президент Сербії Радован Караджич, якого звинуватив Міжнародний Кримінальний Трибунал з колишньої Югославії в геноциді, військових злочинах і злочинах проти людяності та засуджений до довічного ув'язнення.

«Все це можна досягти. Все, що потрібно, це рішучість зробити цей крок, він не живе на Місяці. Я хочу бачити Путіна за ґратами, це можливо», — додав Ференц.

За його словами, західні країни сподівалися, що загроза Нюрнберзького процесу відлякає російську армію від скоєння злочинів. Але тепер ясно, що цей прецедент не працює на окупантів.

Нагадаємо, Міжнародний кримінальний суд у Гаазі вже розпочав розслідування військових злочинів, скоєних Росією в Україні.

За матеріалами Epoch Times România