ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Трампу загрожує новий судовий процес за позовом про зґвалтування (ВІДЕО)

Велика Епоха

Колишньому президенту США Дональду Трампу загрожує новий цивільний процес за звинуваченням у сексуальних злочинах майже три десятиліття тому.

У вівторок у Нью-Йорку було обрано журі присяжних для розгляду справи.

Колишня колумністка журналу Elle Е. Джин Керролл позивається до Трампа за те, що він нібито зґвалтував її в роздягальні універмагу Bergdorf Goodman наприкінці 1995 або на початку 1996 року, а також за наклеп, заперечуючи, що це сталося.

Керролл вимагає невизначеної компенсації за біль і страждання, психологічну шкоду і вторгнення в особисте життя.

Колишній президент відкинув звинувачення, назвавши його "містифікацією" і "повною аферою" у дописі на своїй соціальній платформі Truth Social, опублікованому в жовтні 2022 року.

Шон Кроулі, адвокат, який представляє Керролл, заявив у вівторок присяжним, що звинувачення Трампа у зґвалтуванні не є випадком "він сказав, вона сказала".

У вступному слові Кроулі на слуханнях у федеральному суді Манхеттену вона сказала, що Трамп "притиснув пані Керролл до стіни" і "притиснув свої губи до її губ", і, за її словами, інші свідки були готові підтвердити це твердження.

Серед них — двоє друзів, яким Керролл довірилася після інциденту.

Адвокат повідомив присяжним, що вони також заслухають свідчення двох інших жінок, які стверджують, що Трамп піддав їх сексуальному насильству, що Трамп також заперечує.

Адвокат колишнього президента Джо Такопіна у своєму вступному слові заперечив, що докази покажуть, що Трамп не нападав на Керролл.

Такопіна також попросив присяжних у переважно демократичному Мангеттені відкинути свої почуття до Трампа, республіканця і колишнього ньюйоркця, який викликав сильні думки з усього політичного спектра.

Трамп не був присутній на судовому процесі і не є обов'язковим у цивільній справі.

На думку адвокатів з обох сторін, колишній президент навряд чи буде давати свідчення.

Очікується, що судовий процес відновиться в середу і триватиме до двох тижнів.