ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Нью-Йорку росіянку засудили до 21 року ув'язнення за спробу вбити свого двійника

Велика Епоха
Вікторія Насирова була описана окружним прокурором Квінса як "безжальна і розважлива шахрайка". (instagram)

У середу в Нью-Йорку росіянка була засуджена до 21 року ув'язнення за спробу вбити свою американську подобу отруєним чизкейком, а потім викрасти її особистість, повідомила американська судова система.

47-річна Вікторія Насирова була визнана винною у замаху на вбивство в лютому цього року нью-йоркським судом присяжних. 19 квітня вона була засуджена до 21 року ув'язнення, оголосила прокурор округу Квінз Мелінда Кац.

У серпні 2016 року підсудна прийшла до будинку своєї 35-річної жертви і запропонувала їй чизкейк. На той момент обидві жінки були дуже схожі, розмовляли російською мовою, мали однаковий відтінок шкіри, каштанове волосся і багато інших спільних фізичних характеристик.

Феназепам, дуже сильне заспокійливе

З'ївши торт, тридцятирічна жінка знепритомніла і втратила свідомість.  Наступного дня її знайшла непритомною подруга. Таблетки були розкидані навколо неї, щоб все виглядало як спроба самогубства, повідомляє прокуратура Квінса.

Коли жертва повернулася додому після перебування в лікарні, вона виявила, що її паспорт і дозвіл на роботу зникли, так само як і ювелірні прикраси та коштовності. Аналіз чизкейка показав, що він містив феназепам, дуже сильний заспокійливий засіб, згідно з повідомленням прокуратури.

Вікторія Насирова, яка проживала в Брукліні, також була засуджена за напад, незаконне позбавлення волі і крадіжку.