ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

64 мільйони у вигляді грантів виділило ЄС асоціаціям, пов'язаним із «Братами-мусульманами»

Велика Епоха
Прапори «Братів-мусульман» на акції протесту у столиці Йорданії Аммані 21 червня 2019 року. (KHALIL MAZRAAWI/AFP via Getty Images)

За даними Global Watch Analysis, з 2007 року мусульманським асоціаціям було надано «гігантські державні субсидії у розмірі 64 мільйонів євро». Ця цифра розрахована на основі даних Європейської комісії Finalcila Transparency System (ECFTS). Згідно з сайтом breizh-info.com, ця оцінка вважається мінімальною, оскільки вона розкрила б лише верхівку айсберга через відсутність прозорості.

За даними Global Watch Analysis, асоціація, яка отримує найбільші державні субсидії, - це Islamic Relief, що базується в Лондоні терористична благодійна організація з філіями у 60 країнах. Європейська комісія вже виділила їй 720 000 євро у вигляді грантів і продовжила партнерство на 2021-2027 роки на гуманітарній основі. Незважаючи на зловживання цієї асоціації проти антисемітизму та її підтримку тероризму, Європейська комісія відновила її фінансування.

Спонсування

Серед численних ісламістських об'єднань, які отримують фінансування від держави та Європейського союзу, можна назвати, крім Islamic Relief, федерації молодіжних чи жіночих об'єднань, громадські організації, що борються з противниками ісламу, захисників ісламофобії у Франції та Європі, таких як CCIF та CCIB, а також Observatoire des Fondamentalistes у Брюсселі. Крім того, багато інших мусульманських об'єднань отримують гуманітарну допомогу.

Крім того, Ісламська комісія з прав людини (ІКПЛ), яка є некомерційною організацією, що проводить кампанії проти порушень прав людини щодо мусульман, отримала європейські гранти у розмірі 600 000 євро. Молодіжне об'єднання FEMYSO отримало 720 000 євро. CCIF, Комітет проти ісламофобії у Франції, який був розпущений за наказом МВС Франції у жовтні 2020 року через його роль у підбурюванні до вбивства Самуеля Паті, за повідомленнями, отримав €810 000 у вигляді грантів ЄС у період з 2012 по 2017 рік.

Мережі асоціацій «Братів-мусульман» стверджують, що «джихадистський екстремізм є наслідком антимусульманської ненависті». Звідси й бажання європейської влади фінансово підтримати асоціації, які борються з ісламофобією.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr