• Новобудова в Одесі: усі переваги

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 13 травня 2018 року

Купівля квартири

ⓅКупівля квартири в одній із сучасних новобудов Одеси цікава практично для кожного місцевого жителя і дуже багатьох приїжджих. В останні роки покупці на ринку житла все частіше стали віддавати перевагу саме новобудовам, розуміючи привабливість цієї нерухомості, її ліквідність, надійність і довговічність.

І дійсно, новобудови мають величезну кількість переваг перед вторинним житлом, звертаючи на себе все більшу увагу покупців.

Головний плюс – це великий і різноманітний вибір, у чому можна переконатися переглянувши інформацію про новобудови Одеси на порталі Перший Банк Новобудови «Альянс», перейшовши за посиланням https://banknovostroy.com/about-us/. Зараз забудовники намагаються максимально задовольнити вимоги покупців по житлу, тому пропонують їм варіанти різноманітні й орієнтовані на людей із різними фінансовими можливостями. Будуються будинки як зі скромними за розміром і ціною квартирами, так і елітне житло з максимально просторими площами та іншими шикарними особливостями. Активно стали з'являтися зараз і котеджні селища, в яких покупцям пропонується придбати нерухомість, яка має усі переваги заміського і міського житла.

новобудова

Безперечна перевага новобудов – це їх сучасність і надійність. Нові будинки будуються зараз по новітнім та інноваційним технологіям, які дозволяють отримати довговічне, практичне, тепле і максимально комфортне житло. Купуючи квартиру в новому будинку, людина може бути впевнена в тому, що вона довгі роки буде радувати його теплом, затишком і справними комунікаціями.

Більшість новобудов зараз, навіть в сегменті економ-класу, обладнуються сучасними системами пожежогасіння та оповіщення про появу спалаху. У багатьох будинках є закриті від сторонніх прибудинкові території з системами контролю доступу. Всім цим не може похвалитися житло на вторинному ринку.

Ну і ще одна вагома і незаперечна перевага полягає в прозорості і юридичній чистоті квартир на первинному ринку житла. Купуючи квартиру на вторинному ринку, дуже складно бути на 100% впевненим у тому, що вона не має сумнівного минулого, а її продавець – абсолютно чесна людина, яка не бере участь в махінаціях з нерухомістю. Ну а з квартирами в новобудовах таких проблем немає, адже покупець такої нерухомості стає її першим власником.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Коментарі