Понеділок, Лип 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Новий спалах COVID-19 в китайській провінції Гуандун, міста в режимі ізоляції

П'ятниця, 4 червня 2021 року

Добровольці встановлюють намет, поки жителі готуються до здачі тестів на COVID-19 в Гуанчжоу в південній китайській провінції Гуандун. 30 травня 2021 р. (STR/AFP via Getty Images)

Спалах COVID-19 стався в південній провінції Гуандун, де два міста були заблоковані через вірус.

1 червня в Гуанчжоу, столиці провінції, оголосили, що 38 районів міста з населенням 15,3 млн знаходяться в повній ізоляції, при цьому індивідуальні вакцинації по всьому місту припинені. Два квартали стали районами високого ризику, а ще два визначені як райони середнього ризику.

Випадки зараження були зареєстровані і в сусідньому мегаполісі Шеньчжень, Фошань з населенням 7 млн осіб і місті Маомін з населенням 8 млн.

З 1 червня виїзд з Гуанчжоу і Фошань був обмежений. У зв'язку з тим, що все більше кварталів ізольовані, жителі відчувають труднощі з отриманням їжі і продуктів.

The Epoch Times отримала ВІДЕО, на якому показані спільноти в Фошань.

31 травня в Гуанчжоу було зареєстровано 12 нових випадків зараження COVID-19, в результаті чого загальна кількість нових заражених в місті досягла 42 осіб. Ще 6 випадків за день були зареєстровані в Фошань і 1 випадок в Маомін.

Згідно із заявою уряду Гуанчжоу, вся вулиця Чжуннань в районі Лівані і 37 епідемічних точок заблоковані. Жителям забороняється залишати будинки, школи і магазини закриті. У заяві говорилося, що в будь-якому районі міста, як тільки буде виявлений новий випадок, негайно буде застосована та ж міра ізоляції.

31 травня заступник мера Гуанчжоу Лі мін заявив на пресконференції, що вакцинація припинена по всьому місту. Залишилася тільки групова вакцинація персоналу. Лі пояснив, що вони хочуть знизити ризик групового зараження, водночас дозволяючи владі зосередити медичні ресурси на широкомасштабному тестуванні на COVID-19.

«Чи не викличе широкомасштабне тестування групову інфекцію? — запитують китайські користувачі мережі. — Повинні бути інші причини для припинення вакцинації, і вони просто не хочуть, щоб люди знали».

1 червня аеропорт Шеньчженя оголосив, що всі пасажири, які проживають в Гуанчжоу і Фошань, повинні мати на своїх телефонах зелений QR-код здоров'я і негативний сертифікат тесту на нуклеїнові кислоти протягом 72 годин, щоб вилетіти з аеропорту.

Обмеження на поїздки в інші міста були введені в Гуанчжоу з 22:00 31 травня. Такі ж вимоги на виїзду стосуються поїздів, автобусів та приватного транспорту.

Станом на 10:00 1 червня, в аеропорту Гуанчжоу Байюнь було скасовано понад 660 рейсів, що становить майже половину всіх рейсів.

З 1 червня ще кілька вулиць у районах Чанчен і Наньхай в місті Фошань були заблоковані. Жителям заборонено залишати будинки. Доставка їжі та продуктів у закриті зони заборонена.

Ван Цян (псевдонім), житель з вулиці Гуйчен в районі Наньхай в Фошань, сказав The Epoch Times, що їх громада була заблокована 28 травня, і вони могли тільки увійти, але не могли вийти.

«Двері наших квартир також запечатані. Всі двері в співтоваристві запечатані».

Обмежена кількість харчових продуктів в районі Гуанчжоу Сталь Нове Місто. 1 червня 2021 р. (Надано співрозмовником)

Раніше офіційні особи заявили, що більш смертоносний індійський варіант вірусу поширюється в Гуанчжоу і Фошань. Деякі спільноти заблоковані вже кілька днів. Житель Гуанчжоу повідомив Epoch Times, що місто було закрите на три дні, і постачання продовольством було дуже повільним.

Зараз невідомо, як довго триватиме ізоляція. Нормоване харчування, надана урядом, вартістю 50 юанів (8 доларів), включає лише кілька овочів, локшину швидкого приготування і трохи м'яса.

Багато користувачів мережі скаржилися в китайській соціальній мережі Weibo на труднощі, пов'язані з ізоляцією. Один з них написав:

«Я взагалі не можу вийти, хоча у мене є пропуск. Я не можу піти купити їжі, доводиться їсти тільки локшину швидкого приготування!»

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...