Понеділок, Лип 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Китаї 15 слонів втекли із заповідника і подорожують по країні 1,5 місяця (ФОТО)

Четвер, 3 червня 2021 року

Стадо диких азійських слонів в окрузі Ешань на південному заході Китаю в провінції Юньнань, Китай, 28 травня 2021 р. (Hu Chao/Xinhua via AP)

Стадо азійських слонів покинуло природний заповідник в Китаї і вирушило на південний захід країни, залишивши після себе 500 км руйнувань.

Тварини покинули заповідник ще в середині квітня. Як їм це вдалося зробити — залишається загадкою.

Слони подорожують по країні, наводячи на людей страх і знищуючи все на своєму шляху. Вони з'їли цілі поля кукурудзи, зруйнували будинки жителів. Тиждень тому слони осушили резервуар з водою, налякавши місцевих фермерів.

Від середини квітня тварини знищили близько 56 га посівів, що призвело до збитків у розмірі 6,8 мільйона юанів (1,1 мільйона доларів).

Спеціальна група з 360 осіб із 76 машинами та дев'ятьма безпілотниками стежила за слонами, повідомило Сіньхуа.

Стадо диких азійських слонів прогулюється в окрузі Ешань на південному заході Китаю в провінції Юньнань, Китай, 28 травня 2021 р. (Hu Chao/Xinhua via AP)

Стадо слонів проходить дорогою в Ешані, штат Юнань, Китай, 27 травня 2021 року на цьому нерухомому знімку, зробленому з відео, отриманого з соціальних мереж. (Eshan County Fang Yuan Car Care Center/ via Reuters)

Чен Міньюн, експерт з азійських слонів, на якого посилається "Сіньхуа", заявив, що цей інцидент є міграцією диких слонів на найбільшу відстань, зафіксовану в Китаї. Чен заявив, що, можливо, що їхній лідер "не має досвіду і завів всю групу".

1 червня влада провінції Юньнань попередили жителів про те, що слони підійшли до міста Куньмін з населенням 7 млн осіб на відстань 20 км. Влада мобілізувала сотні жителів для забезпечення громадської безпеки.

Інформації про жертви поки не надходило. Жителі намагаються блокувати дороги вантажівками і відвести слонів від міста, принаджуючи їх їжею.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...