• Рейтинг ресторанів світу за 2011 рік

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Четвер, 21 липня 2011 року
Кожен рік спеціалізоване видання "Restaurant Magazine" складає рейтинг 50 кращих ресторанів світу. В рейтингу також присутні ресторани Великобританії, Швейцарії, Нідерландів, Перу, Китаю, Сінгапуру, Німеччини, Японії і Бразилії.


Перше місце в рейтингу ресторанів світу за 2011 рік посів данський ресторан Noma, що спеціалізується на нордичній кухні: якісні інгредієнти та відмінно приготовані страви. В приготуванні страв шеф-кухарі ресторану Noma віддають перевагу використанню сезонних і місцевих інгредієнтів.

Друге місце в рейтингу кращих ресторанів світу за 2011 рік посів іспанський ресторан El Celler de Can Roca. У минулому році, El Celler de Can Roca займав четверту позицію.

 
Третє місце в рейтингу кращих ресторанів світу в цьому році зайняв ресторан з Іспанії Mugaritz.


Четверте місце в рейтингу кращих ресторанів світу - італійський ресторан Osteria Francescana. Шеф-кухарі Osteria Francescana черпають своє натхнення зі світу мистецтва.


На п'ятому місці в рейтингу кращих ресторанів світу за 2011 рік-британський ресторан The Fat Duck. У 2005 році цей заклад було визнано кращим в рейтингу, а в минулому році воно займало третю позицію.

Американський ресторан Alinea займає шосте місце в рейтингу кращих ресторанів світу цього року. Тут вам запам'ятається оригінальне поєднання смаку, а також незвичайний багатошаровий посуд.

Сьома позиція у рейтингу кращих ресторанів світу цього року - бразильський ресторан DOM. Цей заклад  оцінять гурмани. Винятковості цього закладу додають унікальні інгредієнти страв, такі як сік амазонської трави.

Іспанський ресторан Arzak займає восьме місце в рейтингу кращих ресторанів світу за 2011 рік. Команда цього ресторану - батько і дочка - створюють фантастичні страви.

Дев'ята позиція у рейтингу кращих ресторанів світу за 2011 рік віддала ресторану Le Chateaubriand, Франція.

Американський ресторан Per Se завершує десятку кращих ресторанів світу за 2011 рік. Щодня протягом восьми років шеф-кухар ресторану Per Se міняв меню - більше 30 тисяч страв, кожне з яких є унікальним.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...