• Вірус вимагач з’явився «ВКонтакте»

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    Вівторок, 8 березня 2011 року
Як повідомили ЗМІ, в соціальній мережі «ВКонтакте» виявлено небезпечний вірус-троян, на ім’я «Trojan-Ransom.Win32.Vkont». Цей троян маскується під безкоштовну програму, яка начебто може зламати інформацію облікового запису будь-якого з користувачів цієї соціальної мережі.

Зараження вірусом можливо тільки за згодою користувача. Як тільки він натисне на банер з рекламою вірусної програми, відразу почнеться завантаження трояну. Після своєї активації вірус блокує комп’ютер і антивірусні програми на це не реагують.

Що розблокувати вражений комп’ютер, троян вимагає сплатити певну суму через СМС повідомлення. Після оплати комп’ютер буде розблоковано. Щоб розблокувати  комп’ютер, але не сплачувати шахраям, спеціалісти рекомендують скористатися безкоштовним сервісом антивірусної Лабораторії Касперського - «Deblocker».

Як вказують експерти, інформаційне середовище стає дедалі не безпечнішим. І відповідальність за це несуть самі користувачі, які приймають нечесні правила зловмисників. Користувачі різних соціальних мереж все частіше зустрічаються проблемою троянських вірусів, що блокують комп’ютери та вимагають гроші за розблокування.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...