• Викрадання сніговика серед білого дня

  • Понеділок, 28 грудня 2009 року
Це було років п'ять тому в Ізраїлі. В Єрусалимі сталося диво — випав сніг. Заняття в школах скасували, дітвора висипала на вулицю, всі хотіли дізнатися, що ж таке сніг. Багато хто ніколи раніше не бачив снігу.

Молодий чоловік на ім'я Роман давно закінчив школу, але теж вийшов на вулицю. Він приїхав із півночі, де взимку сніг часто йшов. І Роман знав, що з ним робити.

Сніг був вологий, і Рома став ліпити Сніговика. Згорнув величезний шар, потім менший, поставив його на нижній, і, нарешті, маленький шар — голову. Знайшов старе відро, надів на верхівку — шапка готова. Знайшов два камінчики — очі. Рот приробив із гілочки. Але ось ніс ... З носом проблема. Нічого з підручних матеріалів не підходило.
 
Поруч був універсам, і Роман вирішив піти купити моркву — класичний ніс для всіх популяцій Сніговиків. Коли він з морквою вийшов із магазину, Сніговика на місці не було!

Окинув поглядом майданчик, він побачив машину, яка самотньо стоїть із відкритим багажником. У цей багажник водій намагався покласти Сніговика. Таємне викрадання серед білого дня.

Рома рішучим кроком підійшов до водія і зажадав пояснень. Ось доказ: Рома простягнув водієві морквину, як батько свідоцтво про народження.

Водій почав благати: «Моєму сину 6 років, він ніколи не бачив снігу, ми живемо в Тель-Авіві, там немає снігу».
 
Серце молодого чоловіка не витримало, Роман зглянувся і віддав викрадачеві морквину, пояснивши, як правильно її закріпити.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...