• Для безпеки дітей розроблено ляльки із трави

  • П'ятниця, 13 березня 2009 року
Заклопотаність із приводу заражених іграшок, вироблених у Китаї, змусила батьків шукати безпечні альтернативи. Нині дуже популярною ідеєю в Індонезії є «Лялька Хорта» - лялька з ірокезом, що її виготовляють зі справжньої трави. Її було розроблено групою студентів-садівників, які дуже хотіли, щоб діти більше дізналися про сільське господарство. Про це повідомляє телеканал NTD.

«Ми хотіли створити навчальну іграшку, яка могла б дозволити дітям стати ближче до рослин», каже виготівник «Ляльки Хорта» Ніса Рахманіа.

Вони найняли домогосподарок робити іграшки по 50 штук за день. Але інтерес, що постійно зростає, надихнув їх розширити виробництво. Понад десятеро жінок збираються щодня, щоб зробити від 130 до 180 іграшок.

«Лялька Хорта» упакована у пластикову обгортку. Її ціна скаладає всього 1-2 долари.

Діти дуже полюбляють ляльку, тому що вона незвичайна.

«Лялька - особлива. В ній трава», - каже п'ятирічна Іча.

Мами купують «ляльку Хорта», оскільки вона безпечніша для здоров'я дітей.

«Ця лялька дуже цікава. Діти вчаться, як вирощувати траву, підстригати і поливати. Їм треба піклуватися про ляльку. Ця лялька навчає дітей, як жити в зеленому світі», - каже Бонні Данутмайя.

Ляльку, як і будь-яку рослину, можна поливати, але трава зможе рости всього три дні.

Нагадаємо, що, як раніше ми повідомляли, канадська газета Toronto Star оприлюднила звіт, у якому мовиться, що в м. Торонто понад 40% іграшок і біжутерії, що продається в роздріб, містить у собі підвищений вміст свинцю. Більшість цих товарів вироблено в Китаї. 

Підписатися:

Коментарі