• Щастя залежить від нас

  • П'ятниця, 2 січня 2009 року
Недавнє наукове дослідження говорить про те, що щастя заразливе. Академіки також шукають джерела щастя - і виявили, що чим більше щасливих людей ми знаємо, тим більше ймовірно, що ми будемо щасливими, повідомляє телеканал NTD.

Крах банків, погана економіка і спадаючі ціни на будинки. Цей рік доволі похмурий, і важко зберігати позитивні думки. Але недавнє дослідження, проведене в США, може допомогти запобігти мороку.

Клоун і терапевт щастя Матті Фейнт пробував принести трохи щастя в житлові будинки східної частини Лондона. Жителі цього району після багатьох років переселяються в нові будинки. Фейнт каже, що нам зараз потрібно якомога більше щастя.

"На жаль, немає достатньо клоунів, які могли б розвеселити Вас. Клоунів немає на кожному розі, але на кожному розі є забавні люди", - говорить Клоун і Терапевт Щастя Матті Фейнт.

Дослідження показало, що збільшення соціальних контактів в нашому житті збільшує шанси бути щасливими на 15 відсотків.

Ані Машан упевнена в існуванні шляху до щастя.

"Що Ви створюєте, те й отримаєте. Якщо Ви створюєте щасливе оточення, то Ви будете щасливі, але якщо, наприклад, люди навколо Вас нещасливі, то і Ви не будете щасливі. От як це працює", - поділилася Ані Машан.

Місцеві жителі, здається, знають, як створити таке оточення.

"Не варто марно сумувати. Можна просто посміхатися і бути щасливим", - говорить місцевий житель Великобританії Ертак Хасан.

Зараз якраз сприятливий час для поширення мікробів. Мікробів щастя, звичайно!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...