• Чоловік застряг в унітазі під час спроби дістати 200 гривень

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 6 жовтня 2009 року
Три години за допомогою ножниць та бензопили рятувальники діставали чоловіка з унітазу залізничного туалету в Чернігові.
 
Рятувальники аварійно-рятувальної частини Міністерства з надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи 2 жовтня врятували чоловіка, рука якого застрягла в унітазі чоловічого туалету залізничного вокзалу в Чернігові.

Він застряг під час спроби дістати 200 гривень, які туди впали.

Про це сказано в повідомленні прес-служби ГУ МНС у Чернігівській області.

О 21:10 2 жовтня в МНС надійшло повідомлення про те, що в Чернігові на залізничному вокзалі в чоловічому туалеті застряг рукою в унітазі 47-річний житель обласного центру.

Співробітники зміни аварійно-рятувальної частини МНС о 21:18 прибули на місце події і встановили, що чоловік упустив в унітаз 200 гривень і тому заліз по лікоть в отвір, щоб дістати гроші, однак висунути руку назад він уже не зміг.

Рятувальники відрізали частину зливальної труби й видовбали забетонований і обкладений кахельною плиткою чавунний унітаз, але він не знімався з руки людини.

Представники МНС використали для зняття унітазу гідравлічні ножиці й бензоріз.

У ході 3-годинної рятувальної операції чоловік не одержав жодної подряпини.

Нагадаємо, нещодавно житель австралійського міста Кернс приклеївся до сидіння унітазу в торговому центрі.

Невідомі жартівники обляпали клеєм сидіння туалету в одному з торгових центрів міста. В результаті один з відвідувачів торгового центру так міцно приклеївся до сидіння, що для нього довелося викликати "швидку допомогу". Чоловіка доставили в лікарню разом з сидінням. Щоб допомогти потерпілому, медикам довелося скористатися промисловим розчинником.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...