П'ятниця, Вер 17, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Яке підлогове покриття вибрати, коли є тварина в хаті

Субота, 15 травня 2021 року

Правильний вибір підлогового покриття

Якщо вам потрібен хороший вибір якісних підлогових покриттів (лінолеум, ковроліт, доріжки, килими, штучна трава), то зверніть увагу на інтернет магазин Ratio.ua. У них представлений величезний асортимент матеріалів, починаючи від бюджетних і закінчуючи найбільш дорогими. Ставши клієнтом магазину, ви точно зможете вибрати для свого будинку то підлогове покриття, яке краще за інших підійде для вас і ваших вихованців.

ламинат

Якщо ви хочете заощадити, то можете укласти в кімнатах звичайний лінолеум. Його покупка не сильно вдарить по вашій кишені, він простий в укладанні і дуже практичний. Його можна мити та дезінфікувати спеціальними засобами, що вельми актуально для квартири, в якій є тварини. Але для кішок і собак лінолеум може виявитися слизьким, тому краще постелити в кімнатах ще й невеликі килимки.

Можна укласти на підлогу і керамічну плитку або керамограніт, але краще використовувати ці матеріали в комплекті з системою теплого полу. Інакше їх поверхня буде холодною, і ходити по ній буде неприємно і вам, і вашим улюбленцям.

напольное покрытие для питомцев

Відмінним варіантом стане покупка зносостійкого ламінату. Це красиве і надійне підлогове покриття, яке володіє антистатичними властивостями.Тому шерсть ваших тварин не буде прилипати до підлоги, що значно полегшить вам регулярне прибирання. Можете вибрати той ламінат, який призначається для укладання в приміщеннях з великою прохідністю, оскільки він є найбільш міцним і зносостійким.

напольное покрытие ламинат

Як підготуватися до ремонту

Якщо ви є власником домашніх вихованців і хочете зробити у своїй квартирі ремонт, то вам обов'язково потрібно рахуватися зі своїми тваринами і їх потребами. При підготовці до ремонту буде ідеальним рішенням віддати улюбленців на час своїм друзям або родичам, адже при видаленні староого оздоблення і покриття для підлоги у квартирі створяться не найкращі умови для проживання тварин. До того ж шум інструментів може викликати у них сильний стрес. Але якщо такої можливості немає, то намагайтеся не пускати їх в ті кімнати, де йде підготовка до ремонту.

домашние животные

Враховувати потреби тварин потрібно і при виборі оздоблювальних матеріалів і особливо підлогового покриття. Воно повинно бути міцним і стійким до пошкоджень, простим в догляді і дезінфекції. Прибирати в будинку любителям живності доводиться дуже часто, тому намагайтеся зробити так, щоб це прибирання не шкодило підлоговому покриттю.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком ⓟ.

Comments   

загрузка...