П'ятниця, Вер 17, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Класична кухня: особливості дорогого, вічного і бездоганного інтер'єру

Понеділок, 10 травня 2021 року

Класичний інтер'єр кухні, розроблений дизайнерами, дозволяє відчути себе людиною блакитної крові. Це справжній розкішний куточок, де хочеться смачно готувати, балувати рідних кулінарними шедеврами і приймати гостей. Оздоблення, меблі, декор демонструють високий достаток власника, його любов до прекрасного. Згідно з традиційним класичним стильовим напрямком, простір виходить вільним, комфортним, дорогим. Детальніше про нього розповімо далі.

Основні маркери

Класичний стиль не прощає помилок, важливо правильно підібрати меблі і зробити площу ергономічною. Особливості напрямку:

  • Спокійне «натуральне» оздоблення та меблі. Неприпустимо економити, коли потрібна справжня розкішна кухня в класичному стилі, замовити варто гарнітур з масиву дерева. Саме меблі з масиву натурального дерева пропонує сайт магазину Comodos https://www.comodos.com.ua/, де працюють не на потік, а під замовлення. Оздоблювальні матеріали теж купують недешеві. Інтер'єр доповнюють розкішним текстилем і химерними дорогими світильниками з позолоченою обробкою. Вдалі колірні варіанти меблів: дуб, горіх, фісташка, вишня, пісок, білий ясен, шоколад.
  • Витончена симетрія. Не можна ігнорувати норми класики, вносити свої корективи. Важливо дотримуватися пропорцій. Центром симетрії можна зробити плиту, як символ теплих домашніх вечорів. У великому просторі доречна П-образне меблювання з акцентами.
  • Наявність традиційної обідньої групи.Стіл з красивими стільцями — обов'язкові складові класичних інтер'єрів. Доречні меблі з натуральної деревини, оббивка з дорогого текстилю, вироби зі скла і металу.
  • Ліпнина та елементи часів сталінського ампіру. Традиційний «вічний» інтер'єр вміщує балки, гіпсові розетки і подібний декор. Якщо площа дозволяє, можна встановити різьблений буфет, помістити в нього кришталь, дорогі сервізи з позолотою, старовинні свічники тощо.

класическая кухня

Важливо: коли хочеться поєднати модні тенденції і раритети, слід витримувати колірну гамму класичного напряму.

Тонкощі меблювання

Брати за основу класичний стиль розумно, якщо є достатньо простору. В кухню маленької площі складно вмістити «велич» цього напрямку. Коли досить квадратних метрів, можна витримати симетрію, підібрати гарні вишукані гарнітури. Вони в більшості випадків габаритні, виготовлені з масиву. Основними складовими кухні будуть традиційні підлогові і навісні шафки, іноді сервант. Згідно з класикою, все витримано в певній гамі. Неприпустимо, щоб верх був одного відтінку, низ — абсолютно іншого.

меблеровка

Як виглядають класичні меблі для кухні? Дорого, статусно, велично. Оптимальний варіант — шафки з натуральної деревини. Якщо коштів на покупку таких меблів не вистачає, варто підібрати аналог з менш дорогих матеріалів, але ті що ідеально імітують масив.

Розумно врахувати колір обробки. Дуже красиво виглядають виключно світлі або темні інтер'єри. Наприклад, обробка пастельних тонів стане відповідним фоном для гарнітура з рожевого ясеня або вибіленого дуба. Допустима установка модулів темніших насичених відтінків.

Якщо потрібно виділити, зробити більш виразними складові інтер'єру, використовують декор контрастного кольору. Яскравим акцентом може стати дорога фактура, вишуканий текстиль, інше. Приклади хорошого поєднання кольорів: беж + коричневий, рожевий фон + червоне дерево. Одночасно ніжно і ефектно виглядає білий гарнітур на світлому фоні з золотими орнаментами.

меблировка кухни

Тепер про розміщення меблів і її різновиди. Потрібно витримувати правильні форми, акцентувати на основних лініях. Ніші можуть бути відкритими і закритими. Вишукано виглядають верхні секції з фільонками фасадами. На відкритих полицях розміщують дорогі сервізи, цінні сувеніри, вази зі справжніми квітами.

кухня

Непереможним аристократам рекомендуємо зробити вибір на користь меблів з фасадами, оснащеними позолоченою або кованою ажурною фурнітурою. Витончені фігурні елементи, різьблені візерунки вітаються.

Цікаво: все більше сучасних дизайнерів ключовою складовою класичної кухні роблять плиту. Простір її розміщення оформлюють під старовину, техніку маскують декоративними елементами. Наприклад, витяжку приховують від сторонніх очей, перетворюючи на старовинну полицю.

На обідній групі теж не можна економити. В ідеалі вона вийде помітною, комфортною, добротною. Підійде стіл будь-якої форми, стільці з м'якою химерною оббивкою. Якщо обідня група нагадує старовинні палацові меблі, а місце для приймання їжі схоже з залом для проведення званої вечері, значить, вдалося купити найкраще з кращого. Не останню роль відіграє сервування столу. Розумно використовувати гарний посуд, не забувати про живі квіти.


* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...