• Як не помилитися з вибором тенісного стола

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 12 серпня 2019 року

Хочете урізноманітнити своє дозвілля? І не просто розбавити яскравими фарбами звичне проведення часу, а дійсно зробити його корисним для тіла і душі? Незамінним придбанням стане тенісний стіл. Напевно, кожен з нас хоч раз в житті пробував себе за грою в настільний теніс. І неважливо скільки вам років! Адже, погодьтеся, стежити, щоб не пропустити жоден м'яч, активно рухатися і просто веселитися однаково цікаво як дорослим, так і дітям.

Тенісні столи від ІнтерАтлетика

Теніс - ваш персональний тренер спритності, координації, логічного мислення. Під час рухів працюють м'язи всього тіла, тренується зір. Також гра є прекрасним засобом від стресів, втоми, дратівливості і просто поганого настрою.

Які бувають тенісні столи?

  1. Для закритих приміщень. Варто відзначити, що останнім часом такого типу вироби купують для офісних приміщень. Власники встановлюють їх, щоб під час обідньої перерви або ввечері працівники могли розслабитися і пропустити одну-дві партії в дружній компанії. Чому б і ні, якщо це ніяк не заважає робочому процесу? Розважальні центри, бари, казино, клуби також можуть похвалитися такими придбаннями. Важлива вимога для тенісного столу - гарна якість матеріалів, адже саме від цього показника залежить відскок м'яча, значить, і сама гра. Конструкція повинна бути міцною, не прогинатися від найменших дотиків. Для виготовлення стільниці використовується ДСП, МДФ, пластик, дерево. Такі види матеріалу забезпечують відмінний відскок кульки. На поверхню наноситься покриття антивідблиску, що запобігає відсвічуванню світильників, ламп та інших джерел світла. Більшість моделей оснащено спеціальними роликами для зручного переміщення.
  2. Вуличні тенісні столи. Їх також можна використовувати і в закритих приміщеннях. У чому особливість виробів? Масивна стільниця виробляється, як правило, з меламіну. Матеріал не боїться температурних перепадів, дощу, снігу, вітру, морозів, стійкий до вигорання. Якщо є сильне бажання, то грати можете навіть за будь-якої негоди. Варто відзначити, що полімерна смола (меламін) злегка гасить відскік м'ячика, але новачки цей момент, як правило, не помічають. Металева конструкція вуличних виробів часто складна, що спрощує процес транспортування.

Не меншою популярністю користуються моделі для дітей. Це допомагає дисциплінувати підростаюче покоління, тренує їх пам'ять, спритність і координацію. Дитячі варіанти відрізняються від дорослих тільки габаритами. Хоча маленький агрегат з легкістю можна перетворити в акуратний журнальний столик, або прихопити його з собою на пікнік.

Тенісні столи також бувають: професійні, тренувальні та аматорські. Професійні використовують для змагань, вони характеризуються високою якістю, мають стандартні розміри, ніжки обов'язково повинні регулюватися по висоті. Тренувальні вироби можна зустріти в офісних приміщеннях, спортивних клубах, шкільних установах. Аматорські встановлюють у дворах (де мешканці будинків влаштовують дружні турніри), в нічних закладах, боулінг залах і інших установах.

Якщо ви вирішите придбати тенісний стіл для власного використання, то пам'ятайте, що це масивна конструкція, середня вага якої становить 70-100 кг (професійні моделі важать 160-230 кг).

Стандартні розміри:

  • висота - 76 см;
  • ширина - 1,525 м;
  • довжина - 2,74 м.

Товщина ігрової стільниці: 12, 16, 18, 19, 22, 25, 28 і 30 мм. Професійні характеризуються великою вагою і мають більш масивну поверхню.

Користуються популярність моделі з незалежним кріпленням стільниці. Це означає, що закріпивши одну половину ігрової поверхні в вертикальному положенні, ви маєте можливість покращувати власні навички навіть без партнера. Щоб ігрове покриття не змінювало колір, рекомендується після гри протирати вологою серветкою.

Вносьте різноманітність в свій звичний спосіб життя, розкривайте кращі свої якості за рухомий грою і використовуєте тільки якісні тенісні столи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...