Середа, Кві 1, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що потрібно знати, щоб вигідно купити побутову техніку в кредит

Вівторок, 25 лютого 2020 року

Кредити на побутову техніку та електроніку дозволяють покупцям придбати необхідні товари, не маючи достатньої суми грошей на оплату їхньої повної вартості. Але для того, щоб покупка виявилася вигідною, покупцеві необхідно знати важливі нюанси оформлення кредиту на техніку і те, як вибрати кращі пропозиції від продавців.

кредит

Оформлення кредиту в магазині

Якщо ви вирішили оформляти кредит в магазині, то, можливо вам доведеться працювати з кредитним посередником. Він є представником кредитора і перед укладенням договору зобов'язаний надати вам інформацію про себе, викладену в письмовій формі. Посереднику може знадобитися перевірка вашої платоспроможності, тому не забудьте взяти в магазин довідку про рівень власних доходів. Не забувайте, що розгляд заявки на споживчий кредит є безкоштовним для вас як для покупця.

техніка в кредит

При укладенні договору ви повинні отримати від кредитора паспорт споживчого кредиту. У цьому документі має бути інформація про перший внесок, який ви платите самостійно, про загальну вартість кредиту і суму процентної ставки, наведений графік платежів, який відображає порядок погашення вашої заборгованості. Також вам потрібно порівняти договір і паспорт кредиту — перевірте, чи збігаються умови, прописані в обох документах.

холодильник в кредит

Кілька порад про те, як купувати техніку в кредит вигідніше

Якщо ви хочете купувати побутову техніку з максимальною вигодою, то скористайтеся послугами компанії DomComfort. Вона пропонує своїм клієнтам вигідні умови отримання кредитів на товари, при цьому довідка про доходи для оформлення договору вам не буде потрібна. На сайті компанії можна замовити холодильники в кредит, пральні машини, плити та багато іншої побутової техніки.

Для того, щоб робити вигідні покупки в кредит, пам'ятайте, що:

  • перед будь-якою покупкою обов'язково порівняйте пропозиції від різних компаній, що працюють на ринку. Знання середніх цін на техніку допоможе вам уникнути оформлення кредиту зі значними відсотками;
  • якщо у вас є кредитна карта, то розплатіться за техніку нею. До закінчення пільгового періоду просто внесіть на рахунок суму, якої бракує, щоб уникнути сплати відсотків;
  • регулярні платежі потрібно вносити справно, уникаючи прострочення і погіршення своєї кредитної історії.

У вас завжди є шанс вигідно придбати техніку в кредит. Головне — не лінуйтеся вивчати різні пропозиції і всі умови оформлення кредиту.

кредит

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...